Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Hej dziewczynki 🌻 Dzisiaj mam normalnie doła :( dowiedziałam się właśnie, że będę pracować tylko do końca miesiąca :( masakra normalnie :( nic tylko się załamać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii ❤️ sciskam Cie mocno i prosze Cie nie smutkuj :(:( Generalnie w Polsce znalezc dobra prace to koszmar,mam nadziejeze szybko znajdziesz nowa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii [kwiatek} nie łam się ... wiem coś o poszukiwaniu pracy i o tym jak trudno ja znaleźć- z autopsji...Ale może akurat.. Ja melduję- 2 mandarynki i kanapkę z zserem i papryczką...MMMMmm Piękna pogoda u mnie :).Prawdziwa wiosna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepraszam Was, że zwierze Wam się z prywatnych rzeczy, ale ja nie mam teraz się komu zwierzyć no i ten teges.... JA SIĘ ZAKOCHAŁAM a wiecie co jest najgorsze?! To że on za rok wychodzi z mojej szkoły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, piszę co zjadlam. Bo na dziś tylo.:P Maly kawalek pizzy-znow:| ryz z jablkami-resztka 1 chochelka grochowej finito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kajol.. coś o tym wiem mam podobny problem:( i jeszcze na dodatek za bardzo on na mnie uwagi nie zwraca tylko tak na gg gadamy:// chciałabym zebym mu sie podobala... ale co zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam gorzej, bo z nim nawet na gg nie gadam. Ale byłąm dziś szczęśliwa bo się na mnie patrzył i to dłuuugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh.. no naprawde to piękne uczycie mm.. ja mam lepiej bo od czasu do czasu powie mi cześć ale on nic nie wiem ze ja... :// Sa ładniejsze w szkole i na pewno mu sie któras podoba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JESTEM GOTOWA SKOCZYĆ Z MOSTU BY Z NIM BYĆ (Wiem że to szalone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem. Ale narazie to tylko tak mi łatwo powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze moja dzisiejsza spowiedź ;) Śniadanie: twarożek W pracy: bułka z twarożkiem Odbiad: klika frytek Odezwę się jeszcze wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze,ze WIOSNA sie zbliza :) Wszystkie zaswiergolone :) Kajol 🌻 Pisze co ja zjadlam - müslii czekoladowe - salatka owocowa (arbuz,mandarynka,jablko,gruszka,banan,winogron,kiwi)zjadlam z tego polowe,a drugie pol zostawilam mezowi. - schabowy,ziemniaki,mizeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja.... ale ja uwielbiam kopytki. Emenems 🌼 zazdroszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzien 36! Juz tak od paru nocy mam,ze budze sie tak okolo 4 -5h i nie moge zasnac.Strasznie mnie ssie z glodu.I tak do 7-mej.Pozniej udaje mi sie troszke kimnac. Milego dnia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Kajol🌼 ZUczczku❤️- ale to chyba nie za dlugo kimasz, skoro juz tutaj jestes:). Ja ostatnio stale zaczynam dzien od kafeterii:) i naszego topiku. i też już mnie ssie ;)... caly dzien dzis- nauka:|.Wiec pewnie wpadne dopiero jakos pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems ❤️ A u mnie dzisiaj wieje jak w kieleckim :( Dzisiaj postaram sie byc tylko na samych owocach,zobacze czy mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po śniadanku :). 2 kanapy z serkiem i pomidorkiem i szklanka Kubusia. trzyma mnie, oj trzyma ;). Koło 12 kakao w planach ;)... U mnie też dziś pochmurno. A szkoda- wczoraj było ślicznie :). Wiecie co... muszę schudnąć do tych świąt jak nic. Przeciez kupilam spodnicę z podwyżśzanym stanem rozmiar 38- troszkę wąska. Z 2 cm trzeba zrzucić z bioderek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej.. jakiego amma lenia. Obiad: 2 kanapki z pasztetem i ogurkiem ( bo mamy nie ma) kubek barszczu czerwonego jablko jak juz zaczne nie moge skonczyc :P gdzie wszyscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem. Co za pogoda dzisiaj,spac mi sie chce 💤💤 Mialam byc dzisiaj na owocach ale nie wytrzymalam i zrobilam sobie kanapki z serem zoltym i pomidorem.Nie mam nic na obiad :( w taka pogode to nigdzie sie nie wybiore.Mam parowki to se zjem :P ostatnio Dhalii ❤️ jadla i narobila mi smaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko świeta! jak ja piszę .. *ogórkiem mialo byc... to przez pospiech... idę chlonac ustrój Szwajcarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie Aleks?:) dawno jej nie było... pewnie romans pochłonął ją bez reszty :D. Aleeeeeeekssss 🌼 wołaaaamyyy Cięęęęe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems ❤️ wspolczuje tego kucia :( Ja ide teraz w kime z synkiem. Jejku tak bym sie kawki napila.No jeszcze troszke musze pocierpiec :P W niedziele Margo 🌻 wraca :D Mam nadzieje,ze nie zgrzeszyla bo bedzie lanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 Zuczku, ja tam lubie parówki, dobre są :) U mnie pogoda dzisiaj też nie najlepsza i nic mi się normalnienie chce :( Rano miałam troche spraw urzędowych do załatwienia, to się naczekałam w kolejkach :/ ehh ta biurokracja... No nic ide troche popracować :) bo już nie duż mi zostało... Miłego dnia 🌻 Zuczek❤️ Emenems❤️ Aleksandrowa❤️ I 🌻 dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii🌼 jak pracka? jak poszukiwania? ja też lubię parówki ;) ale pstatnio znajoma opowiadala mi,że jak rozmawiala z rzeznikiem, mowil- ze gdyby wiedziala co jetsw tych parówkach przestałaby je wcinać z apetytem.. podobno mielą wszystko...łapki drobiowe i tak dalej. Bleeee.Trochę mnie to zrazilo. Zuczcek🌼 milego kimania i kolorowych- lsodko -kawowych snow :). u mnie sie wypogadza. słonko wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenemsiku 🌻 z pracą kiepsko, przeglądam rózne oferty i nic nie mogę dla siebie znaleźć :( a moich cv to chyba ze 100 już rozesłałam... Poczekamy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×