Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Czesc :) dzien 42! Dhalii ❤️ Ja dopiero wstalam,ide na sniadanko... Dzisiaj ide do fryzjera,az sie boje :P Milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze ostatnio to pisze sama ze soba :( Emenems ❤️ Alex 🌻 I pozostale GWIAZDY 🌻 co z Wami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mi juz słów brakuje :( Znowu nagrzeszyłam... U mnie juz tak jest, że jak spróbuję czegoś zakazanego, to poźniej jest mi wszystko jedno i wpierniczam jak głupia 😭 Ale ja durna jestem... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie....... Kobiety co z Wami sie dzieje?????? Wytrzymajcie,jeszcze tylko 4 dni :) Ja jako najstarsza z Was musze Was opierniczyc. Marsz do cwiczonek :) 50 brzuszkow,50 przysiadow,50 brzuszkow na boki Wrocilam od fryzjera i powiem Wam,ze ta fryzjerka nie ma zielonego pojecia.Zaplacilam duzo kasy i tak jestem nie zadowolona :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mysalam,ze jak Margo 🌻 wroci to topic sie rozkreci.... A tu ciiiiisza :( Dziewczyny nie chcecie pisac,czy nie macie czasu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczku ja chcę, ale nie mam kiedy :( normalnie ten tydzień ta jakiś maraton... O ile wczoraj byłam cały dzień w domu tak od dzisiaj do piątku to jakaś masakra będzie :/ Ej Dziewczynki co się z Wami dzieje?? Tyle wytrzymałyśmy to te pare dni powinno być dla Nas niczym :) Zuczku❤️ pewnie super wyglądasz w nowej fryzurce, tylko może się jeszcze nie przyzwyczaiłaś i dlatego wydaje Ci się że jest inaczej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhalii [co do fryzurki,to troszke mi za ciemne zrobilaa chcialam wiecej blondu... Mam nadzieje,ze Dziewczyny sie opamietaja i nie zawala sprawy :P Zostalo 4 dni!!! Ja juz uciekam Dobranoc i do jutra 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eloł...:) Dobrze, Zuczczku,ze na nas krzyczysz ❤️.. skoro terroryzm a`la MArgo umarl smiercia naturalna :P... ja tez, w niedziele bardzo sie spieszylam- zjadlam batonika z platkow.. a potem bylo mi juz wszystko jedno i tak 2 dni na \'ciągu\':(... a teraz wrocilam z godiznnego aerobiku, fajneis ie czuje.. koniec ze slodyczami do swiat. Potem zobaczymy,a o aerobku msylę juz na stale. Zuczczek Margo Dhalii aleksa Kajol ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Emenems ❤️ aerobik mowisz - to mi sie podoba. Ja zamowilam sobie stroj kompielowy i od kwietnia bede chodzic na basen :P Dzien 43! Zostalo 3 dni!!!! Buziole 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) no to cóż... trzymajmy się...ale jak an moj rozum to jeszcze 4 dni :P... buziam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems ❤️ zostal czwartek,piatek i sobota w niedziele juz jemy ciasta :D i ja pije swoja kawusie(nie sadzilam,ze tyle bez niej wytrzymam) Cmok cmok ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? My chyba się pomyliłyśmy na początku. Albo gdzieś w trakcie liczenia dni. Ale dziwne to jakieś. Pytałam się wszystkich znajomych. I post trwa 40 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sroda, zcwartek, piatek, sobota=4 dni :P ja zaraz na cappucino mykam, przerzucilam sie z rozpuszczalnej kawki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenems ❤️ja juz dzisiejszego dnia nie liczylam. Niech Cie bedzie,zostalo 3,5 dnia :D Kajol 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Dziewczynki ja się nie udzielam, bo grzech goni grzech Generalnie to nie wiem, co się ze mną dzieje... Miałam takie plany, myślałam, że jak schudnę, to zacznę \"nowe, lepsze życie\", a tu lipa :O Emenems ---> ja już Was nie mam prawa karcić, bo sama nie potrafię siebie upilnować :P Beznadziejna jestem i tyle 😭 Trzymajcie sie Kochane 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wezcie sie w garsc,tak nie mozna. Margo 🌻 ja chce zeby wrocila ta nasza stara Margolenka \"Czarownica\" ktorej sie wszyscy bali :P Przywoluje Was do pionu. Mam nadzieje,ze to tylko myly kryzysik u Was. Nie chce zeby topic upadl. Z kim ja sie bede odchudzac.Mialysmy takie plany. Emenemsiku ❤️ wchodzisz juz w kiecke??? Dhalii ❤️ nie zostawiaj mnie :( Gdzie Alex.Natka,Anula,Dziewczyna,Kajol???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczku ---> ja będę pisać, ale co do dietki, to nie obiecuję :P Cholera jasna, co ja na to poradzę, że kocham jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo 🌻 a ja KOCHAM ten stan lekkosci,dla mnie to ostatni dzwonek.... Ja juz w zyciu wystarczajaco sie najadlam :P I co to co schudlyscie chcecie teraz w swieta nadrobic? Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też.. grzech za gzrechem- dzis cappucino, potem czekolada z orzechami.. brrr... a nie wiem.. ja ejstem po prtsostu nieproporcjonalneiz budowana, na gorze- s, na dole L :|... grrr tez bede pisac, bo uwielbiam Was i kocham ten topik. OD jutra do niezdieli PZRYSIEGAM wstzremiesliwosc :P.. a po swietach we will see..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Bylismy na mega zakupach. Stracilismy kupe kasy,a co by to bylo jakbysmy kupili jeszcze ciuciu. Wyobrazcie sobie,ze nie mam nic na swieta slodkiego. W niedziele idziemy do tesciow na obiad no i na kawe i ciasto. Sprobuje jeden kawalek,noi moze w poniedzialek tez zjem placuszka,a od wtorku znowu post. Troszke sie martwie,bo wracam do picia kawusi,a zawsze musialam miec cos do niej slodkiego.No trzeba bedzie zmienic przyzwyczajenia :P Co u Was? Dhalii ❤️ gdzie Ty sie podziewasz? Ladnie juz sie wszystko u Ciebie zagoilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie, łądnie- Zuczczku- a za mną to nie tesknisz :P... powinnam sie fochnac ;)... Ja wskakuję na rowerek. Odpalam Magdę i zrzucam co zbędne...A po swietach zaplanowalam 2x tyg aerobik , w pozotsale dzni rowerek, albo moze basen...:).Chcialabym,zeby udalo sie ten plan zrealizowac. Nie pozowlimy topikowi umrzec?;) Margo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenemsiku ❤️ no jak to nie ,TESKNIE tez i za Toba. Ja od kwietnia zapisuje sie na basen :P Spadam juz Kolorowych snow 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa.... wiecie jak to wszystko działa? zaczynamy znowu jeść, bo mamy tą świadomość, że 40 dni już mineło. A doszłam do wniosku, że się chyba wszystko zgadza z tym trwaniem postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczczku❤️ rozgrzeszam wobec tego ;).. i dam Ci ejszcze szansę potęksnić. bede na topiku dopiero w niedzielę :), albo w sobote wieczorkiem:). Kajol- a jak Ty to moja droga obliczylas?:) zeszlam z rowerka- 45 min rowerowania. Padam :), ze juz o ssaniu w zoladku nie wspomne- jadlam ostatnio kolo 17 :P.Branoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Dzien 44! Emenemsiku ❤️ juz tesknie :) Kajol 🌻 Dla pozostalych 👄 Milego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×