Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Wesolego Alleluja dziewczeta ;) Dzisiaj jest ostatni dzien naszego triumfu. Ach. Mozemy byc z siebie dumne. :P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) no a ja byłam w kościele ze święconką a na razie to nie robie nic ale musze zaczac chyba zeby zdazyc :) oj tak nasz wielki sukces :) ostatni dzień :) wczoraj upiekłam 4 ciacsta ehh bedę smakować w święta :) Złociutkich kaczuszek, jajeczek dzbanuszek, słodziutkich baranków, słonecznych poranków, wiosennej euforii, a w brzuszku świątecznych kalorii :D:D Wesołych Świąt :) :*:* to życzonka dla Was :) tylko nie przesadzajmy z tymi kaloriami hihih :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja 4 kg ale mysle że to za sprawą ograniczenia jedzenia ostatnio :) ale przecież nie tylko o to tu chodzi :) ale o to że sie udało! że próbowałysmy starałyśmy się i zrobiłysmy cos o czym wczesniej sie nawet nie myslalo i nie wierzylo ze 40 dni bez slodyczy sa mozliwe- a jednak są! no i wspieranie sie w trudnych chwilach, i nowe super znajomości mam nadzieje ze nie tylko na czas postu :) 🌻🌻❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Anula 🌻 (a w brzuszku swiatecznych kalorii) ale sie usmialam :D No mam nadzieje,ze u mnie duzo tego nie bedzie. Anulka ja wazylam sie 2 tyg.temu ostatni raz i mialam 4 kg na minusie. Jutro sie znowu zwaze to zobacze ile schudlam przez caly post(czyli 46 dni) Suslisz - no udalo sie! Czasami mialysmy male kryzysiki (ja np przyznaje sie do popcornu) ale generalnie gdyby nie wsparcie dziewczyn i ten topic to ja nigdy bym rady nie dala. Dziewczynki proponuje po swietach wrocic do naszych \"kochanych\" cwiczonek ,co Wy na to? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ćwiczen to w miare mozliwosci (czas) dobry pomysł :) a co do słodyczy to po świetach myslę że juz nie bede ich jadla tyle co przed postem. moze nie w ogole ale na pewno mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny mi sie nie udalo schudnąc na wadze chociaz czuje spodnie luzniejsze ale nie czaje tego a w cm nic:( to chyba wyobraznia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki! Ja sie pomalutku ewakuluje z forum :) DOBRANOC i jeszcze raz WESOLYCH SWIAT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 Ja już po śniadanku i zaraz zabieram się za jakieś ciasteczko :):):) Wesołych Świąt!!! 🌻 Zuczek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki 🌼 Ja też już po śniadanku. Mało zjadłam, bo jakoś przez ta chorobę nie mam ochoty, ale oczywiście na kawkę i ciasto miejsce jest :) Udanych Świąt Kochane 🌼 Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Wesolego ALLELUJA 🌻🌻🌻 Dhalii ❤️ Margo 🌻 Ja ze swoimi chlopakami na 15h idziemy do tesciow na kawe i ciasto Buziaki dla Wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Jak Wam święta mijają?? Ja to wczoraj nadrobiłam zaległości w słodyczach chyba za cały post :/ masakra ... Ale po świętach, czyli jutro znowu biorę się za siebie :) Czytałam nieść dawno w nowym Jou'u o diecie nowojorskiej i nawet dość tak mi się podoba :) Miłego dnia Dziewczynki 🌻 Zuczek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj a ja wczoraj świętowałam i nawet nie zajrzałam.. ale dziś jestem:) ehh wczoraj to troszke się obżarłam hehe :) juz nie o same słodkości chodzi bo zjem troszke i mnie tak zatyka ze szok :) no ale tak ogolnie światecznie, sałatki śniadanie dobry obiad.... jeszcze dziś ale mam nadzieje mniej no i od jutra powrót do normalnosci w koncu nie mozna zmarnowac tego co osiągnelysmy 🌻 a gdzie się nasze dziewczynki podziewaja:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Mokry Poniedzialek :D Anulka 🌻 podoba mi sie Twoje podejscie... Od jutra znowu dietka (nie chce zaprzepascic tego co juz udalo sie zrzucic) Dhalii ❤️ Dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja zuczku uważam ze trzeba myslec pozytywnie caly czas. w moim przypadku chwila słabości staje się coraz dłuższa az w koncu wszystko szlag trafia. będzie dobrze. w końcu Wy tu jestescie ze mną hehe :D 🌻 no ładny mi to dyngus jak za oknem śnieg... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już na 36 stronie naszego topicu :) kurcze tak mi żal tych 3 tygodni bez pisania tu :( no ale oby to byla ostatnia taka przerwa. emenems wrzuciła link do piosenki edyty- normalnie ja też uwielbiam ta piosenkę ;) ehh i musze sie pochwalic. wczoraj widziala mnie ciocia ktora mnie juz dluuugo nie wiedziala i stwierdziła że wyszczuplałam :D yeah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula PP 🌼=> cieszy mnie,że Ci sie pdooba piosenka, moje nowe odkrycie : http://asieklintu.wrzuta.pl/audio/bY33tOrSrD/michal_bajor_-_milosc_idealna jak dla mnie rewelka.. nie znalam dotad twórczości Bajora :), ale yteraz zauroczył mnie całkowicie. Ja też wczoraj troszkę poszalałam, teraz wcinam babkę ;) i cieszę się chwilą... wolę nie myślec o jutrze :D.Brzuszki robię, roweruję- będzie dobrze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słucham piosenki i trzeba przyznac że ładna :) taka przyjemna dla ucha. zreszta ja słucham każdej dosłownie muzyki :D ja też cieszę się chwilą emenemsiku ;):P przeczytałam juz wszystko co pisałyście:D parę razy sie usmialam naprawde :D:D jesteście super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Bajor to w pewnym sensie -klasyka :P PS-Mam jesczze zachomikowana paczkę m7m`sów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja juz po kawce i cieście... No i to jest koniec jedzenia słodkości. Od jutra znowu walczę, przede wszystkim ze swoją słabością :P Mam nadzieję, że z Waszą pomocą będzie wszystko ok :) Miłego dnia... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak tak od jutra znowu dietka :) ale powiem Wam dziewczynki ze nie moge saie doczekac hehe:D Margoleńka 3mamy kciuki :) no i w ogóle za nasz wszystkie ;) a wiecie, na walantynki moj mężczyzna dostał m.in czekoladki, chyba jakieś wiśnie w likeierze jesli dobrze pamietam no i trzymał je do tej pory żebym mogła je zjeść hehe :D a na co dzien zapomnial ze nie jem słodyczy i cały czas mnie czymś kusił... ehh faceci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ogladnelam polski film- Hania :) i choć nie przepadam za polskim kinem- film baaardzo goracao polecam:). Nie musze chyba dodawac ze towarzyszyla mi paczka emenemsow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuczczek❤️ najadłam się i pękam w szwach ;). A poza tym- postanowilam,że codziennie bede pila- regularnie 2 herbatki pokrzywowe- wszyscy w domu mi podkradaja - zazdroszcza zdrowych pazurków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pije już dłuższy czas pookrzywke i w sumie pazurki troche urosły ale ostatnio mi się znowu zaczęły łamać... chyba przez te świątczne porządki itp. Ale myślę że uda mi się zapuścić, no bo w końcu z pazurków troszkę słyne, już nieraz miałam bardzo długie no i zawsze pomalowane w jakieś wzorki itp :) jak dziecko obgryzałam i wiecznie miałąm krótkie, a 3 lata temu nie wiem jakim cudem udało mi się zapuścić. kurczę teraz też już mi zaczęły rosnąć ale 2 się troszke skróciły... ale bę de piła dalej, może jak raz pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was :) chyba jeszcze śpicie bo pusto tu. A ja się źle czuje... za dużo sie najadłam i mam brzuch jak balon. Chyba skurczył mi się zołądek bo tak jadłam po odrobincen troche tego teoche tego a tu się chyba nie zmieściło... dziś to na nic nie mam ochoty dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula PP- czyli calkem odwrotnie niż ja ..;) zjadłabym konia z kopytami, a jeszcze pol babki zostalo..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×