Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Cześć :) Anulka ❤️ mam nadzieję, że za nas tez się pomodliłaś :) Zuczku ❤️ znowu sie ukrywasz :P Emenemsiku ❤️ też bym chciała fioletowe buciki, ale nie mam w tym kolorze żadnych dodatków, więc chyba zrezygnuję z tego pomysłu... Dhalii ❤️ wracaj juz do nas! Ja drugi dzień dietkuję :) mały to sukces, ale zawsze coś... Mam zamiar do końca maja zrzucić 7 kg. Jak myslicie jest na to szansa? Jutro znowu jadę do Szczecina. W sumie to i tak skróciłam sobie ten zjazd, bo dzisiaj nie pojechałam :P miałam tylko jeden wykład, więc stwierdziłam, że nie ma sensu jechać. Zaraz zabieram się za naukę... Jak mus to mus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Margoleńka za wszystkich sie modliłam :D no to trzymaj się w postanowieniu, mysle ze to jest mozliwe to 7 kg ale to trzeba sie za to wziac i nie odpuszczac. piszcie dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) no pusto tu cos a tak nie moze byc kochane! :) co tam porabiacie? ja sobie siedze po obiadku, no a potem spacerekz lubym hehe ;D pozdrowionka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , :) i ja zaczelam dieting od dziś :D... ciekawe ile wytrwam.. daje sobie max. 2 dni :D. poki co zjadlam pol woreczka ryzu z 200 ml mleka, teraz obiadek- kartofelki z sosem ze schabikiem, potem kefir i pol woreczka ryzu z salatka... zobaczymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emenems no to super!! :) tak tzrymaj, ja tez w koncu postanowilam sie wziac w garsc a Twoj post mnie umocnil w tym postanowieniu :) takze dzieki :D zobaczymy jutro :) a jak Twoje cwiczonka ? ja na dzis sie zegnam, do jutra, branoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka❤️ ja juz mam noz na gardle.. przeciez nie kupie nowej spodnicy- a tej, ktora mam nie mialam ani raz na sobie, bo jest kapke za mala :P :P :P... muuuszę \'schuść\' choćby nie wiem co :P... pamięta,m ze 2 lata temu na ryzu wlasnie schudlam.. czas to powtorzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Gratuluje Dziewczynki silnej woli... Ryzowa dietka jest fajna, ale ja nan nia nie mam czasu :( Dzisiaj mam wolne, więc sobie troszkę pospałam. Troszkę tzn. do południa :P Teraz piję kawkę, bo nie moge się obudzić. Jak tam Dziewczynki macie jakies plany na majówkę? Ja niestety nie... Jedynym moim planem jest nauka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo ❤️ ja 4 maja mam urodziny.. 22 (brrr).. wiec w planach na majówkę- wieeelkie picie ^ ^ ... a poza tym nauka, nauka, nauka... heh... o ile po % % to mozliwe :P. zaakcptowlai mi 1. rozdzial.. oh yeeeaahhhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie :D emenems ! o zesz matko z dzieckiem i w ogole ! Ja tez mam urodziny 4 maja ! heh. Tylko, ze zbyt hucznie swietowac nie bede....5 maturka z polaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleks❤️ od razu wyczułam bratnią duszę.. ;) gdzie Ty sie. podziewasz maj darling?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze ze ładnie świetowac bedziecie :) emenems no ja tez mam pare ciuszków w ktore chcialabym sie wicsnac... i grartuluje 1 rozdzialu :) aleksandrowa, widze ze razem bedziemy sie stresowac przed maturka :) a ja dzis wlasnie odebralam dyplomik :D i nawet wyróżniona zostałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe....;) Ludzie urodzeni 4 maja maja w sobie to cos. Btw. moja najlepsza przyjaciolka urodzila sie tego samego dnia i tego samego roku co ja :D Ucze sie my dear....ale tylko jeszcze 2,5 tygodnia i bede wolna :) Anula tylko nie panikujmy. ;) Grunt to zachowanie spokoju :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleks❤️ co racja, to racja... 4 maja=urok, powab, czar...;) krystaliczna postać :D... Anulka❤️ gratuluję, kochana :)...zapowiadają isę u Ciebie najdluższe wakacje w życiu :).. zazdroszczę...:) A gdzie an sz Zuczczuś, Margo? i kieyd w koncu wraca Dhalii?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻 Wróciłam wkoncu :) wczoraj juz nie pisałam, bo późno przyechałam, a dzisiaj od samego rana na praktykach byłam :) coraz bardziej podoba mi sie ta praca :) a na szkoleniu jak było super ;) Oj widzę, że coś marniutko pisałyście :P Aleks ❤️ nie przejmuj się tą maturą(wiem że to się tak fajnie mów) ale na prawde nie ma się czego bać, uwież mi, że na studiach jest gorzej.... ale Cie pocieszyłam pewnie... ale nie ma nic złego na myśli 🌻 Zuczk❤️ a gdzie ta Twoja mobilizacja?? to Ty zawsze byłaś podoara nas wszystkich w odchudzianiu :) 🌻 Margo❤️ oj ja też muszę zacząć już zakuwać :/ ale bedzie dobrze :) Emenems❤️ tylko nie poszalej zbytnio w ta majówkę :P żartuje :P 🌻 Anula{serce] nie streuj się tą maturą, pomyślcie sobie jakie bedziecie mieć długie wakacje :P uff ale sie napisałam ;) No nic zmykam juz bo jutro ciężki dzień Dobranoc Dziewczynki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dbalii ;) Dziekuje za slowa otuchy:P A ta praca jest lepsza od poprzedniej ? Bo z tego co widze to Ci sie podoba :D Anula mamy dluuuuuuugie wakacje. Ja juz mam tyle planow (m.in. chce wrocic do grania na gitarce :P). emenems powiedz mi prawde...czy prawo to taki straszny kierunek ?:) Bo cos mnie kusi i kusi...tylko jkest problem,ze nie mam tzw \'\'znajomosci\'\' zadnych. I najbardziej to marzy mi sie UJ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj dhalii :) hmm no tak najdłuzsze wakacje :) ale tzreba pracy szukac, no i wyjezdzam za granice do pracy wlasnie na ponad miesiac. dzis mialam sie uczyc do matury jak co dzien zreszta i spadla mi na glowe chrzesnica i opiekuje sie caly dzien... miłego dnia i dziekuje za slowa otuchy :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhali❤️ nareszcie :)! Opowiadaj jak było i na czym polega ta Twoja praca, czym się zajmujesz i czy jesteś zadowolona :)... Co do tego, czy na studiach jest gorzej? ;) nieeee... studia to fajny czas :)Aleks, anulka- wszytsko przed Wami, anjlepsze lata , prawdziwa mlodosac :) Zuczcek❤️ Gdzie Ty nam przepadłaś? :) Aleks❤️ oooo! Grasz na gitarce? jejku.. ja zawsze chcialam sie nauczyc.. na urodziny mam obiecaną gitarkę, ale co ja z nią zrobie? bede sie na nią patrzec?:D co do prawa...to fajny kierunek :) choć nie ukrywam,że bywa cieżko no i wykladowcy też są lekko odchyleni od normy, przewaznie nie widzą nixzego poza koncem wlasnego nosa :P... Z tego cow iem na Uj bylo sie bardzo trudno dostac.. z mojego Liceum- a bylo to liceum najlepsze w Rz-wie dostala się tylko /aż 1 osobba...powodzenia :) Anulka❤️ super fota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatm :) jest ktos może :> bo ja zaraz do nauki spylam chyba... taka pogoda i sie uczyc, no ale co zrobic, kilka dni i koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emenemsik, dziekuje :) no własnie gdzie ten nasz zuczczek? :( dhalii chętnie poczytamy o nowej pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna Dziewczyny jak ja sie najadlam :O Normalnie jak jakaś głupia... Mam małego doła i juz od razu wcinam... Ehh... Jeszcze do tego dochodzi okres Ta nasza Anula ❤️ to śliczna kobitka :) Zuczku ❤️ no właśnie, gdzie Ty się podziewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo[serce[ ja to samo 2 paczki ciastek.. ow cisnieciu w spodnice nie mam co marzyc :P:P:P... a swietowala, bo zdalam teorie- na prawko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie tam śliczna... chyba gruba :D ja też jestem przed okresem i mam zachcianki mega.. emenems no gratuluje :) ja mam sie niedługo zapisać i aż sie boje bo nigdy nawet nie siedziałam za kierwonica hee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) więc zaczne od tego że pracuje w dominet banku :) no i jak to praca w banku, albo się siedi na kasie, albo się rozmawiam z klientami, zakłada różne rachunki, lokaty, udziela się kredytów :) podoba mi się to bardzo, jak dla mnie to jest to bardzo ciekawe :) nO TO CO dZIEWCZYNKI MAMY DłUGI WEEKEND :) Macie jakies plany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×