Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Kajolku 🌼 nie rozpaczaj z tego powodu :) Ty masz przynajmniej księcia, więc gra gitara :P Miłego dzionka Dziewuszki... Ja dzisiaj na zakupy zmykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki Witam i zmykam... Poczytalam Was,ale na komentarze nie mam teraz czasu,podnosze topic do gory... Moze wpadne wieczorkiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja usprawiedliwiam swoja obecność z powodu opieki nad siostrzenicą. A, że teraz przeniosłam na lipiec miejsce mieszkania nie mogłam znaleźć topicu. Anulcia ---> GRATULUJE!!! Margo ---> Tak masz racje. Dla mnie jest ideałem. Chociaż ma jedna wadę którą jeśli pozwolicie zachowam dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo :) jak fajnie, przynajmniej kilka postów do poczytania ;)... Margo..chwal sie szybko co kupilas? co? :) sama wybylabym za jakies mega zaqpy,-coz, kiedy z budzetem kiepsko,a ostatnie 5 stoweczek na prawko...:( buziam dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczczku wpadnij do nas kiedys na chwile chociaz dluzej :) Kakol, dziekuje :) a co do wad, to... kto z nas ich nie ma? oj emenemsiku ja tak samo... :) tyle teraz ładnych rzeczy tylko ta kasa :( ja ostatnio i tak sobie kilka rzeczy kupiłam ale na wicej brak kasy. Wyjazd tak mnie kosztował że głowa boli :( 1300 to minimum ;/ buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Margo. Ja wrócisz to nam się pochwal co kupiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko :) Oj Dziewuszki tyle się wczoraj nachodziłam i nic nie kupiłam :O Pojechałam specjalnie do większego miasta, bo byłam pewna, że będzie większy wybór, a tam lipa jak cholera... Miałam kupić jeszcze bolerko do sukienki. W sumie potrzebowałam je tylko do kościoła, bo w odkrytych plecach jakos tak nie wypada. No i dzisiaj kupiłam w swojej miejscowości takie, jakie chciałam :) Mama sie ze mnie śmieje, że jeździłam jak szalona po innych miastach, a ostatecznie kupiłam w swojej \"dziurze\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka❤️ 1300?! ładnie.. bilety/zakwaterowanie/oplata dla \'posrednika\'? ...masakra margo❤️ pochwal się :) kochana :). NAjlepiej foteczkę :). Ja tez zastanawiam sie, czy nie powinnam kupic jakiegos bolerka do tej weselnej sukienki.. a czasu coraz mniej bo wesele juz w sobote ( a stan finansowy wola o pomste:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Margo czasem sie i tak zdarza :) bilet, pośrednik, jedzenie i rzeczy niezbedne, no i \"wyposazenie\" do pracy, niestety ale mam nadzieje ze wróci sie i to z wieksza nadwiazka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest dziewcząt ka? Ja wieczorkiem nie napisałam, bo się małą opiekowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj dziewczynki... ja już pomału się chyba zaczne zegnac co wieczorem juz jade. tak mi smutno a na dodatek przed chwila uspilam pieska, bo go auto potrąciło :( ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ❤️ przykro mi bardzo z powodu pieska i dlatego, że wyjeżdżasz :( Ciekawe kto teraz będzie podtrzymywał topic? Smutno będzie bez Ciebie... Zyczę Ci szczęśliwej podróży, duuuużo pięniążków :P i szybkiego powrotu do domu i na łono topicu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sobie popłakałam i mi lepiej ❤️ no mysle że napozniej za 2 miesiące do Was napisze :D i ze ktos jednak bedzie podtrzymywal topic.. :) i ze jak wróce bede miec co czytac :P dziekowac nie dziekowac? zeby nie zapeszyc.. :) miło z Twojej strony :) no to pozdrawiam wszystkie nasze dziewuszki razem wziete i każdą z osobna ;) uwielbiam Was :P ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku! Nasza Anulka wyjechala a ja sie z nia nie pozegnalam :(:(:(:(:( Anulko wracaj do nas szybciutko....bede tesknic za Toba 🌻 Przykro mi z powodu pieska :( Papatki 🖐️🖐️ Ale Was zaniedbuje Dziewczynki,obiecuje poprawe 🌻 DOBRANOC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ;( ;( ;( a ja się z Anulką nie pożegnałam :(((.. to dlatego,że ostatnio impreza goni imprezę :D to i czasu brak...Aneczko- bardzo mi przykroz powodu TWojego psiaka :( :( i też przylaczam się do zyczeń- dużo kasiorrki moja droga, wspaniałych wakacji, słońca i figury modelki :D =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się popłakałam ;( pożegnania są takie smutne. Anulcia wracaj. Już tęsknimy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenemsiku cieszę się bardzo, że chcesz ratować nasz topic! Mnie nie było 2 dni w domu ( rodzinna imprezka :P) Oczywiście najadłam się za wszystkie czasy :O Ehh... Od jutra znowu ostra dietka, bo w sobote wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam. To może wszystkie będziemy miały taki cel. Podtrzymujemy topic wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się przyłączam :) Obiecuje poprawę i będę częsciej pisać ;) Dzisiaj byłam na zakupach w Krakowie, ale narobiłam zakupów :) Piszcie Dziewczynki, co porabiacie w te wakacje :) Buziaki dla Was Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ekipo :) ! :* ja w sobotę wesele w Tarnowie ;) także kawałek od domku, oczywiście mega wypasne jedzonko, wczoraj znów nocka w Tesco i też buleczki w nocy.. fatalnie wplynie to na moje bioderka...:P:P:P... Poza tym- jestem ledwo zywa :D...I brak mi motywacji do jakiejjkolwiek diety :| Co kupilas Dhalii ? ( ps.zauwazylyscie,ze temat zakupow jest jednymz moich ulubionych?:P) :D buziale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Kochane wpdlam na chwilke. Ciesze sie,ze topic zyje:) Pochwale Wam sie,ze znalazlam sobie prace na weekendy. Kokosow tam nie zarobie,ale zawsze to juz cos:)niz siedzenie w domu . W sobote moj synek bedzie obchodzil urodzinki,mam w tym tygodniu troszke stresu wiec nie bede zagladac na topic,wybaczcie. Obiecuje,ze w przyszlym tyg.sie poprawie. Musimy duuuuzo pisac,zeby Anulka miala co czytac po powrocie:) Dhalii ❤️ fajne fotki z dzidzia na n-k:) Ciesze sie,ze do nas wpadlas. Buziaki dla pozostalych Dziewuszek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Emenemsiku❤️ moj tez :) Kupiłam sobie dwie spodniczki i takie fajne spodnie :D jak zrobie fotki to wrzucę :) Zuczku❤️ ale odwidzaj nas w miare często, no i pochwal sie ta praca :) Dobranoc Dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopla! ppueram pomysl- trzeba dostarczyc Anulce materialów czytelniczych :D :D :D... Zuczcuś co to za praca, chwal się :)..coś dorywczego? bo ja wlasnie szukam czegos hocby an wakacje...:) Dhalii -czekamy na fotki :).Zakupoholiczki rulez (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niehc już będzie..podnoszę topik.. psac dziewczynki... Ania musi miec co robic po tym tyraniu ;)... Co u mnie.. po raz chyba 180 zaczynam dietowanie i po raz 180 upadam... a wymarzone dżinsy chyba są jak gruszki na wierzbie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane WITAM Was🖐️🖐️ Bardzo za Wami tesknie,nie ma dnia zebym nie myslala o Was i naszym topicu. U mnie porazka na calego.W poniedzialek skonczylam 30 lat.Obiecalam sobie,ze od tego dnia bede sie odchudzac i nici z tych moich obiecanek:(Nienawidze sie za to!Cale zycie (jako baby,okres szkoly,nastolatka i potem)bylam gruba!Tak sobie kiedys pomyslalam,ze 30 lat bylamgrubaskiem to kolejne 30 latek bede laseczka.I co dzisiaj mamy 16 lipca a ja dalej jem te wstretne slodycze.Stracilam juz nadzieje,ze jeszcze kiedys schudne... Margo 🌻 Emenems ❤️ piszcie jak tam bylo na weseliskach,mam nadzieje ze sie wybawilyscie :) Piszcie dziewuszki,ja postaram sie wpadac do Was codziennie. Papatki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! A ja dzisiaj wczesnie na nozkach:) Milego dnia 🌻 Meldujcie sie dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×