Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Dziewuszki pisac pisac,bo jak Anulka wroci to zeby wstydu nie bylo,ze ledwo 3 strony :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak ladnie,kolejna stronka idzie:P:P Dhalii,Emenems,Margo,Kajol - ruszyc tylki i pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w gory wybywam na 2 tygodnie. chcialabym tez z kolezankami zlapac jakies fajne last minute i wyjechac gdzies w cieple kraje pod koniec wrzesnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex a my to cio??? U nas jest taka grupa wsparcia,ze lepszej w ukladzie warszawskim nie znajdziesz hihihi :D:D Ja Ci nie zabraniam byc na innym topicu,pod warunkiem,ze bedziesz pamietac o starych kolezankach i w miare mozliwosci i checi zagladac i do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zuczus ja jestem, ale tylko na sekundkę. Nad morzem bylo super. Muszelka zakupiona czeka na Ciebie w Polsce :P zapraszam po odbiór :) Z dietą u mnie póki co beznadziejnie, ale myslę, że od 1.08 wezmę się w garść. Oby... Myślę, że jutro będę częściej... Do spisania 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo 🌻 super, że wróciłaś ja też z Tobą od 1.08 się biorę w garść, bo dzisiaj dostałam @ i same wqiecie jak to wtedy jest :/ Wracać Dziewczynki na topic ale już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) dziewuszki ja tylko an chwilunie, bo jestem od 5 na nogach i zwyczajnie padam na dziob... Nie zdazylam nawet\' przeczytac Was\' ;) zaledwie kilka postów...odpowiadajac na pytanie Zuczusia- dietke trzymam, tzn. starm sie- nie jem po 18, pije wodę...herbathe zielona, pokrzywowa... strasznego kopa daly mi moj zdjecia basenowe i to zatluszczone brzuszysko.. bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ba, pewnie, ze bede teraz tutaj czesciej wpadac. Niestety przez ponad prawie miesiac nie mialam neta wrrr :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Alex :D:D Ciesze sie :) Uciekam przygotowac sniadanko... Milego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki, ale się cieszę, że znowu jest nas więcej na topicu! Juuuuuuhu :P Dhalii 🌼 będziemy razem dietkować od 1.08 :) Ja już po kawce i ciasteczkach :P ale od piątku koniec z tym. Dzisiaj w pracy rozmawiałam z taką panią, która powiedziała, że jej córka schudła... 25 kg w 3 miesiące! Z tym, że korzystała cały czas z pomocy dietetyczki. Normalnie zazdroszczę takim babaeczkom, które mają silną wolę. Ehh... Dobra nie ma co użalać się nad sobą... Piątek juz blisko :) U mnie gorąco bardzo. Nic mi się nie chce. Kurcze no, ale się cieszę, że nasz topic znowu żyje :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane ja tez sie ciesze,ze zagladacie,bo juz myslalam,ze wszystkie mi pouciekacie na inne topici:D:D Margo 🌻 dziekuje za muszelke,nie ma sprawy przyjade po nia:D Kajol 🌻 pisz co tam u Ciebie nowego,jak tam sprawy milosne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i musze sie Wam pochwalic,ze kolejny (czyli 3)dzien mam zaliczony:D:D:D a i dzisiaj sie wazylam i mam 0,9 kg mniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczuś ❤️ gratuacje Kochana :) oby dalej Ci tak super szło :) Ja z ta dietka to czekam do 1 :) prawie miesiąc mi zostanie do wesela koleżanki :) Piszcie piszcie Dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo jestem zadowolona :) jest o niebo lepiej niz tam gdzie poporzednio pracowałam :) A Ty Zuczuś 🌻 gdzioe w koncu pracujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie dzisiaj tez nie moge byc dlugo,bo zaraz zaczyna sie moj serial Twarza w twarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ciesze sie ,ze Ci sie tam podoba:D:D Ja pracuje w takim klubie,gdzie raptem jest 5 automatow do grania i ludzie przychodza i graja.Ja jestam tam od tego zeby zrobic im cos do picia i wymieniam im pieniadze.Nudy - czasami to sie siedzi ze 3 godz.bo nikogo nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×