Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Witajcie :) Na wstępie przepraszam, że mnie tak długo nie było ale praktycznie na nic nie mam czasu i z dietką zawaliłam na całej linii :/ ale od kliku dni znowu zaczęłam mam nadzieję,że teraz coś z tego wyjdzie :) Obiecuję, że będę częściej wpadać :) Pozdrowionka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zmagania z nałogiem nie najlepiej... i w ogóle nie jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem słodkie ile wlezie. Ostatnio dostałam dużą czekolade. Zjadłam w ok. 7 min. :/ Powoli wracam do starych przyzwyczajeń. :/ No i ogólnie mam półdepresje jesienną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam to, kajolku... moja recepta na depresje to grafik wypelniony po bregi... zeby nie zwariowac od myslenia ;) ja ostatnio zjadlam kubek nUtelli 400 g w 2 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenemsiku, to jest bardzo dobry pomysł, tyle, że ja mam podzielną uwage. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki :) U mnie porażka na całej linii :( jem masakrycznie dużo. Jestem w trakcie szukania pracy i niezbyt dobrze to wszystko wygląda, dlatego pocieszam się czekoladą i nie tylko... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :0 witaj, amrgo :0 jak milo,ze jeszcze zcasem pamiętasz o nas :)... jak szukanie? znam to pocieszanie się.. jedna czekolada, druga, trzecia ;)...ahh a oponka rosnie ;) a moja znajoma ostatnio niesamowicie schudla..,. twierdzoi,ze po zeilonej herbacie:).nie wiem, czy prawda ale na wszelki wielki pije green tea nalogowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał własnym oczom nie wierze że Was tu widze :) Dhalii - no może tym razem sie uda, powodzonka :) trzymamy Cię za słowo ;) Kajol, ja tez mam chyba depresje jesienna... no i tak jak Margo, nie mam pracy :( i jem duzo :( i jak tu skorzystać z porady Emenemsika zeby wypelnic grafik? wypełnic, ale czym cholera? zielona herbata, zdrowa ale na odchudzanie to chyba bardziej czerwona, choć może są osoby jak ta koleżanka, wrazliwe ze i zielona bardzo zadziałała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE:):):) Jestem tu dzieki Anulce ❤️bo napisala mi dzisiaj wiadomosc na n-k,ze topic ozyl.Ciesze sie bardzo:D:D:D Ja ostatnoi na nic nie mam czasu.Na kafe tez nie zagladalam. U mnie tez po dietce:P Tak jak juz wczesniej pisalam trzymalamsie przez 6 tyg.schudlam 6,5 kg.No i zaraz bedzie miesiac jak wpierniczam jak malpa kit.Tylko dziwne,ze nie mam jojo.Dzisiaj stanelam na wage i mam 1,9kg wiecej,a tyle co ja jem ostatnio to myslalam,ze 7-8 kg bedzie na bank. Jak dietkowalam to pilam zielona herbate i pokrzywe.Tak sobie mysle,ze chyba trzeba bedzie znowu sie wziasc za siebie,KTO SIE PISZE NA DIETKE??? Kurcze sylwek sie przeciez zbliza. Kochane piszcie co tam u Was. Margo ❤️ jak tam po urlopie? Buziaki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie pisze!! koniecznie :D bo samej mi sie ciezko zmobilizowac i to bardzo ciezko... :P miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w ogóle zmieniam wszystkie nawyki. Ale jest mały problem.... Ostatnio mam manię na taką jedną kawiarnię. W sumię restauracja. Pod takim widnieje napisem. Ale ja tam tylko jak do kawiarni. Często tam przychodzę i czytam książke. A przy tym piję filiżankę (dużą) gorącej czekolady. Normalnie najlepsza w mieście. Oni jak widzą, że wchodzę to od razu się uśmiechają i wiedzą co zamówię. ;P I z tego trudno będzię zrezygnować. Ale przechodzę na zdrową żywność. A może teraz będę zamawiać herbatę?? ;P Czyli od jutra - zdrowa żywność. A Was będę wspierać duchowo. Mogę się założyć, że do sylwestra będziecie wyglądać po prostu ślicznie. A ja będę zdrowsza ;P Buziaki Moje Kochane :**************************** * Wiem, że trochę chaotycznie to wszystko napisane. Ale wybaczcie - mam objawy przewlekłego przemęczenia. I ciągle bym spała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budzimy się do życia Spać! Spać! Spać! *Zamiast Kajol chciałam napisać Jajol. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Melduję się Zuczku... No to kiedy zaczynamy dietkować? Ja właśnie kawkę piję (mój Luby mi zrobił :P) i wcinam czekoladę. Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) no ja chce zaczac dietkowac :) teraz dobra okazja bo dzis malutko zjadłam - dzień na uczelni, a ilez to kanapek mozna jeśc na okrągło, jutro będzie to samo :) pomijajac fakt ze zaraz zasiade przed tv z moim mezczyzna pepsi i chipsami :P:D pozdrawiam cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ;) jakie poruszenie na forum :D :D :D też się piszę dziewczyny, ale to już nie dlugo bedzie advent, wiec moze od adventu? zadnych sodyczy, ew. herbatki, zasady się ustali. kto się pisze?:) muahh :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka- to jest nas już dwie ;)... w środe mam egzam na prawko- podejście pierwze ( zapewne nie ostatnie:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziex, dziewuszki :) WItaj MArgo ❤️ co u Ciebie? można by rzec,że kope lat Cię z nami nie bylo? jakies dietkowani? pomysl na siebie? p.s. dobra strona z BAZĄ testow?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
argoancka- gratuluję :) My z dziewczynami wytrzymalysmy caly Post. (choc ja, z potknięciami :P)... zamierzami zrobic powtorke w czasie adventu.zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym chciała zrobic powtórkę na adwent, ale w ogole ostrra dieta :D bo słodycze przyznam szczerze że mnie mniej ciągną, niż kiedys, dawniej... ale czasem jest ból zeby cos wszamac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×