Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

No i jak tam Dziewuszki przygotowania do Świat? Ja od samego rana sprzatam i pomagam mamie w kuchni. Oczywiście nie mam zdolności kulinarnych, ale zawsze coś tam zrobię :P najlepiej, to lubię jeść to, co mamcia zrobi :P Zmykam, bo jeszcze muszę umyć schody... Pozdrówki serdeczne dla Was wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) oj Margo a kto nie lubi :D jeśc oczywiście :P ja dziś troche sprzatałam i jeszcze zamierzam troszke, jutro wielkie pieczenie ciast, potem jade do miasta wroce poźno a jeszcze mam z mama pierogi lepić, choinke konczyć no i sprzątanie dokonczyć. Pozdrawiam wszystkie dziewuszki :) czerwona porzeczka w pierwszej lepszej tabeli znalzłam sernika i piernika. http://tabelekaloryczne.w.interia.pl/s-z.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane!! Kajolku ale w Wielki Post to chyba zaczynamy na nowo, cio??? i wtedy nie bedzie zmiłowania:) Margo, Anulka ja tez dzialam przy domowych obowiazkach...sprzatanie, gotowanie...i tak w kółko:) ale w tym roku poszłam na łatwizne jak nigdy i ciacho zamówiłam..hihi..mam tylko nadzieje ze bedzie smaczne! Sarenko kochana przyznam ci sie ze uwielbiam wysilek i sport i w sumie to od wielu lat jestem \"w ruchu\" wiec dla mnie to sama przyjemnosc:) A Zuczek dzisisj to pewnie zagubil sie w gąszczu obowiązków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Agitka;) Kochane wpadlam Wam zyczyc WESOLYCH SWIAT!!! Od jutra zaczynam w pracy maraton(jedna kolezanka pojechala do Polski na swieta,wiec ja bede musiala pracowac za nia). Mam 8 dni z rzedu:( nie wiem czy dam rade. Sylwester mam wolne,ale za to w Nowy rok ide na 11 godz.do pracy. Jesli sie nie odezwe przez te dni,to wybaczcie mi prosze ok! Buziaczki 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Hej;) Tez sie dzisiaj juz natestowalam tego co mamusia gotuje...a jutro to juz w ogole masakra bedzie ;) Ruszac sie nie bede mogla po tym jedzonku, moje kochane pierozki z grzybami...mmmmm...;) A ile ciast juz czeka...oj bedzie sie dzialo...;) Ale potem mam postanowienie noworoczne! jak co roku zreszta ( hi hi ) i co roku bylo tak samo skuteczne...;) U mnie to musi byc odpowiedni dzien na dietowanie...nie od zadnego poniedzialku, od 1, od nie wiem czego jeszcze...po prostu jak mnie czasem najdzie to zaczynam od razu i potem juz leci...;) Oby mnie zaraz po Swietach naszlo...;) Tego i Wam zycze!!! Wesolych Swiat Kochane...oby Wam sie wszystkie marzenia spelnily, te malutkie i te troche wieksze :) Wszystkiego naj...naj....naj...;) Pa Pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I rowniez ode mnie Kochane Zdrowych, Pogodnych i Magicznych Swiat... Wszystkiego co najlepsze, najpiekniejsze...a przede wszystkim szczescia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze szczerego serca w ten piękny czas, gdy gwiazdka świeci dla wszystkich nas, życzę miłości bez trosk i złości, pokoju na świecie i wszystkiego czego tylko zapragniecie, niech Wam się spełni, radości doda i niech będzie biało, żeby się szczęście zawsze do nas uśmiechało :) Wesołych Świąt! :):):) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczeta, wytrwalysmy :) Jestem z Was i z siebie dumna :) Korzystajac z okazji, chcialabym Wam wszystkim tu złożyć życzenia świąteczne: To właśnie tego wieczoru, gdy mróz lśni jak gwiazda na dworze, przy stołach są miejsca dla obcych bo nikt być samotny nie może. To właśnie tego wieczoru, gdy wiatr zimny śniegiem dmucha, w serca złamane i smutne po cichu wstępuje otucha. To właśnie tego wieczoru, zło ze wstydu umiera widząc jak silna i piękna jest miłość gdy pięści rozwiera. To właśnie tego wieczoru od bardzo wielu wieków pod dachem tkliwej kolędy Bóg rodzi się w człowieku. Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladycokie=*
I ja tez chetnie ...:) =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden wigilijny wieczór. Aby Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych zawsze zorpromieniał uśmiech, a gwiazda betlejemska prowadziła Was ku dobremu. Życze Wam również wytrwania we wszystkich swoich planach, zdrowia, miłości, sukcesu i wszystkiego NAJ!!! :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Czesc Dziewczynki 🌻 Jak spedzacie Swieta...o diete nie pytam, bo raz do roku mozna...;) Milo tak czytac te nasze zyczenia swiateczne na tej stronie, az sie cieplutko na serduszku robi :) Udanych Swiat 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane Kobietki:) Jak mijaja Wam swieta? Mi tak troche smutno i nudno ale nie jest zle, bo w koncu mam czas odpoczac:) Tak ja Sarenka nie pytam o dietkowanie:) Dziewczyny co myslicie by od stycznia znow zlozyc sobie postanowienie o niejedzeniu slodkosci przez np miesiac?? Pozdrawiam i jeszcze raz cieplutkich tych swiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd mi... bo ani postanowienia nie dotrzymalam i dodtakowo topik zaniedbalam.. a czytania mam calkiem sporo :) i ile nowych buzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Witam;) Agitko, jako pierwsza podpisuje sie pod Twoim pomyslem miesiecznego postu ;) To jest po prostu straszne, co sie ze mna dzieje...od dzisiaj mialam dac troche odpoczynku mojemu biednemu brzuszkowi, no ale jak tu sie oprzec kiedy w lodowce sernik lezy...i cala masa zarełka ze Swiat...;) Obiecalam sobie ze od jutra troche przystopuje, bo czuje sie jak cieżarna słonica;) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Sarenko to postanowione od stycznia ruszamy!!! Wiesz, ja juz teraz staram sie nie jesc slodkosci bo lepiej sie czuje, i jak juz mi sie zdarzylo to bylo to jedno ciastko lub pierniczek. Choc w wigilie zjadlam kawalek sernika i makowca:) Tylko szczerze uprzedzam ze w naszym poscie nie zrezygnuje z rodzynek czy moreli suszonych ale mysle ze te przysmaki moga byc bo zdrowe! Emenems nie wstydzaj:) sie tylko od stycznia ruszaj z nami, co ty na to? A gdzie reszta dziewczyn??? Halooo kochane, wracajcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Jak to gdzie reszta...? Leza do gory brzuchami...;) Dalej dziewczynki, koniec lenistwa!!! Agitko, widzisz, Ty "poszalalas" z pierniczkiem ;) jak ja szaleje to ide po bandzie, czyli sernik (w liczbie - bardzo - mnogiej) do tego inne ciasta, tradycyjne jedzonko wigilijne plus wczoraj wieczorem lody z brzoskwiniami w syropie i adwokatem - jak szalec to szalec ;) Ale dzisiaj jak na razie jest grzecznie i oby taka tendencja mi sie utrzymala...:)) A od stycznia ruszamy pelna para!!! Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja również jestem za rozpoczęciem nowej dietki od 1 stycznia (która to już próba :P)... Odezwę sie niebawem... Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja też jestem za startem od 1 stycznia.. Tyle,że już sil mi dos iebie brak.. nie wiem, może faktycznie postanowienie-\'ideologiczne\' coś by dalo.. moze faktycznie, ajk u Aleks ta adopcja.. bedzie przynajmniej podwojnie pozytecznie.. wstyd mi,ze jestem taka słaba ... Margo❤️ odezwij sie koniecnie! ja tez obicueję wpadac często :). pozdrawiam wsyztskich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak pieknie:) Juz nas wiecej do nowego wyzwania! Huuuura bo przeciez w grupie razniej! buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Pamiętacie mnie jeszcze?? Jest mi strasznie wstyd, że tak długoi tu nie zaglądałam ;( i nie mam nic na swoje usprawiedliwienie :( Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie ponownie... Obiecuję, że się poprawie ;) Pozdrowionka dla WSZYSTKICH 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dhali[kwiatek} wlasciwie mozemy sobie lapki podac, bo tez zaniedbalam topik, ale obical;am p[oprawę. amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem chora. Mam (chyba!) anginę. Albo coś innego bo u lekarza nie byłam ;P jutro ide. wracam do łóźka. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emenemsik ❤️ poprawimy się :) I tradycyjnie od 01.01 znów zaczynamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jejku jaki tu ruch :D witamy wszytskie zabłąkane owieczki hehe :D powiem Wam ze ja się w swieta nie najadlam za bardzo :) za duzo teo wszystkiego... ja tez podejmuje wyzwanie od 01.01 ale tak ogólnie a nie słodycze :) bo mi odrzucenie słodyczy nic nie da a postanowienie samo w sobie to moze we wielki post :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! No jak fajnie sie rozruszalo:) Widze ze wszystkim podoba sie termin 01.01.09 suuuper. Ja tez sie w swieta nie objadlamslodkosciami bo kupilismy ciacha ale....byly stare i niesmaczne:( w sumie to na dobre mi to wyszlo hehe.. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Ale tu dzisiaj gwarno!!! ;) Kajolek, wracaj do zdrowia 🌻 tez zaliczylam angine w tym roku i nie bylo milo...ale pamietaj ze wszystko co zle konczy sie ze starym rokiem...;) No to zabieramy sie za siebie od 01/01...;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×