Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

O ja............. co ja pisze??? miało być "spróbuję"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Czołem;) Cześć Kajolku 🌻...oczywiście ze Cie pamietamy i wybaczamy...tzn. ja wybaczam ;)...o względy reszty nadal musisz zabiegać...;) Dhalii 🌻...kolejne starcie, oby ostatnie, będe Cie dopingować ;) Anula 🌻...zazdroszczę poskromienia chęci na słodycze, u mnie to chyba niewykonalne...ja mam uzależnienie od cukru zapisane w genach...;) U mnie dzisiaj rano na wadze -0,5kg, czyli razem -2,5kg :)) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajol kope lat :D też wybaczam ❤️ gratulacje Sarenko :) widze ześ Ty najwytrwalsza z naszego świetnego grona ;) oj co z tego, jak i tak jem te słodycze... dziewczynki ostatnio mam taki apetyt ze szkoda gadac :( a juz tak dobrze szło... i pewnie juz to zaprzepascilam, nawet nie wchodze na wagę. Szlag by to trafił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu.. dziękuje dziewczynki!! ❤️ Jem mniej słodyczy niż kiedyś i to mnie bardzo cieszy ;) ale nadal nie odżywiam się tak zdrowo jakbym chciała... ach te pokusy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kajol! Dziewuszki, dziekuje za kciuki.. zdalam.. ale tylko na 3,5.. niedosyt jest. Ambicja cierpi ;) :D... Next tajm ide po 5,0 ;) Dhalii... i JA mocno trzymam kciuki za Ciebie i wierzę,że tym razem dasz radę. Sarenka- gratulacje. Jesteś wielka ( paradoxalnie, bo waga wskazuje że się kurczysz ;D) ! Zdradz tajemnicę TWojego sukcesu....Haha oj coś czuję,że w tym roku Walentynki będą gorrrrące :D...a Twój mężczyzna zadowolony :D. Gwarantuję,że chętka an słodycze przejdzie :). U mnie zminimalizowała się- to chyba odtrutka, bo kiedyś nie do pomyślenia byłby tydzien bez czekolady.. Choić 2 upadki przez ten miesiąc (!) zaliczyłam... Anulka ! napewno nie jest tak źle.. napady wilczego też czasem miewam...może jednak ten błonnik? chyba sama zainwestuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka piękna fotka na nk :) Tobie tak naturalnie się włoski kręcą czy coś z nimi robisz? Jeśli tak, to napisz, co trzeba zrobić, żeby uzyskać tak wspaniały efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Hej;) Emenems, kurcze sie kurcze, bo mam dobry powód...;)...szykuje mi sie sexxxx!!! ;) co do mężczyzny to nie ważne czy on będzie zadowolony...ważne żebym ja była ;) i żeby on podołał...;) Dziewczynki dzieki za gratulacje, ale to są te same 2,5 kg, które juz kiedyś zrzuciłam, a potem jak pamietacie, albo i nie, przyszły święta i wszystko poszło w las (delikatnie mówiąc).... Nie chwalmy więc dnia przd zachodem słońca...;) Gratuluję każdej odmówionej lub zignorowanej słodkości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Sarenko- jak zawsze genialny post :D :D :D od rana wprawiasz mnie w dobry humor ;) Anulka- co myślę o fotce już napisałam :). Uroczaś, dziewczyno ;) Margo- a dlaczego ja Cie nie mam w znajomych ziomach? ;> jak wyrzeczenia?: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dziewczęta za komplementy :) rumienie sie hehe :) co do moich włosów to jest tak, jak byłam dzieckiem miałam przepiękne długie włosy proste jak drut za które teraz oddałabym życie. Pod koniec podstawówki uciełam w pół szyi albo i krócej, - najwiekszy blad mojego życia :D i potem zapuszczałam ale juz nigdu do teraz nie zapuscilam takich długich... i nie są juz takie proste, nawet protowałam przez jakies 2 lata. Wlosy mi sie zniszczyły, ciezko mi jest je wyrównac i zapuscic. Owszem mam proste włosy ale nie tak jak kiedyś idealnie proste. Zrobiły mi sie strasznie podatne włoski. I teraz koncze przydługawy wstep i odpowiem na konkretne pytanie :P biore w łapki żel do włosów - byle jaki i na suche juz go nakładam i reke je tak ugniatam ugniatam :) w sumie to sporo zelu tzreba na całe wlosy i robie aż zrobią sie troszke loki. Czekam chwile az wyschna a potem biore lakier i psikam i znow je \"lokuje w rękach :) tyle. Chyba trzeba mieć podatne wlosy, nie na każdych to sie uda.... zauważyłam tez ze po niektórych szamponach nie chcą sie kręcić. Nieraz wyjdą takie sobie, a nieraz naprawdę ładne. Czasem daje jeszcze na mokre piankę. Ale w takich lokach rzadko chodze bo nie chce tak katowac włosów chemia... no Sarenko to będzie ciekawie :D czekamy na relacje hehhe :D a i swiat na razie nie ma wiec sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno :) ja tez nie mam Margo w znajomych :) pamietam ze jak sie zapraszałysmy na nk to Margo mówiła ze nie ma konta chyba a swoja fotke wyslala nam na poczte :) Margo czyż nie tak? w znajomych mam Zuczka, Aleksandrowe, dhalii i Emenemsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki nie mam konta na nk... Podglądam Was tak ukradkiem :P Dietki się trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki :) przecież dziś nasza rocznica topiku !!! moj pierwszy wpis 5.02.13.37....Matko...tyle przetrwalysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Witam;) No to gratuluję rocznicy ;) wirtualny torcik musi być ;) No to teraz czekamy na nastepną rocznice, mam nadzieje ze wytrwamy i będe miała zaszczyt swiętowania razem z Wami...:) U mnie dzisiaj rano - 0,5 czyli razem - 3kg !!! :) Juz trochę po mnie widać :) Jeszcze dwa i....wiecie co ...;) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu.. jak się ciesze!! Cały rok.. niesamowite!! Przesyłam buziaki ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, gdzie jesteście?? Ja ostatnio tylko siedzę i się uczę :/ we wtorek mam najgorszy egzamin :( A jak tam u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoś nie piszę bo nie mam sie czym chwalic... ale czytam :) dhalii, powodzenia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Hej;) Ja też siedzę i kuję, bo sesja w pełni...:( Jeszcze dwa egzaminy i semestr z głowy... Dhalii, powodzenia jutro na egz 🌻 U mnie dzisiaj prawie -4 kg :) zawzięłam sie :) ciekawe czy dam rade zrzucić ten kg z malutkim hakiem do 14/02...walczę...;) motywacja jest:) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Hej;) No gdzie Wy jesteście...? Topic nam na koniec 4 strony spadł... Pozdrawiam :) PaPa 🌻 Dhalii, jak poszło na egzaminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyję, grzesze regularnie :P:P:P Sarenka- gratulacjeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! po 14 czekamy na szczegolowa relacje :D Dhalii-jak egzamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie coś tu cicho :) piszcie cos, ja nie wiem co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Noooooooooo nareszcie Emenems ! :) Już sie zastanawiałam gdzie Cię wcieło ;) Ciekawe gdzie nam Agita zniknęła...i cała reszta...czyżby sesja...? Jutro mam egzamin i wygląda na to że będzie ciężko, bardzo szczegółowy materiał...:( A zatem kucia ciąg dalszy... Co u Ciebie Anula? Pozdrawiam Dziewczynki 🌻 PS Ciekawe czy dam rade do 14....odliczanie trwa...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba je coś wcięło :( ja jestem :) tez musze sie uczyć do ostatniego! jupi zaliczenia... materiału nie mam dużo ale gość zażyczył sobie to co on mówił na wykładach, broń Boże z innego źródła bo on mówi to co NAJWAŻNIEJSZE. A najlepsze że on mówiąc tak śmiesznie stęka że go zrozumieć nie można. Dasz rade dasz.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Witam;) Wczorajszy egzamin poszedł rewelacyjnie, trafiłam w pytania ;) Jeszcze jeden został... Dzisiaj rano na wadze -4,5 kg ;) chyba nie dam rady pozbyc sie 0,5 kg do jutra, ale i tak jestem zadowolona....no i najważniejsze, że sama widze efekty, nawet po twarzy widać ;) wczoraj założyłam cos czego nie miałam na sobie od około 3 tygodni i aż mnie zatkało jaka jest różnica...szok ;) Wiem,że to trochę zalatuje narcyzmem ;) ale nie mogłam sie powstrzymać, żeby sie nie przeglądać w szybach wystawowych :) Od razu mam wiecej energii...:) Pozdrawaim :) PaPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej... sarenko, jak ja Ci zazdrodszczę :), tych -4,5 kg ale też a może i przede wszystkim- samozaprcia i silnej woli.... Mysle, ze i mnie wystarczyloby juz -4,5 kg ...ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Jasne że dasz radę Emenemsik...:) ja Ci to przepowiadam :) Wszystkie dacie radę :) Właśnie szykuję sie do wyjścia na "walentynkowe łowy" ;) Udanych Walentynek Dziewczynki :) PaPa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarenka25
Hej:) Kurcze, wypada mi pisać samej ze sobą... Co sie z Wami dzieje...? Gdzie Was wywiało...? Dzisiaj dzień pod znakiem kucia do ostatniego (nareszcie ! ) egzaminu. Na wadze dziś rano odnotowałam - 5 kg :) czyli osiągnęłam cel, co prawda miałam 2 dni poślizgu ale zawsze...:) Pozdrawiam i odezwijcie sie wreszcie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestee
Ja sie dolaczam nie jadlam nic slodkiego od 12 dni i zyje:)biore chrom to mi duzo pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenko gratuluję :) no i opowiadaj jak po tych Walentynkach?? ;) Dla mnie były one wyjatkowe i niezapomniane i na pewno nigdy ich nie zapomnę ❤️ Co prawda nie udało mi się odnotować jakich takich postępów dietkowych, ale stawiam sobie 2 cel :) do moich urodzin muszę schudnąć tak z 5-7 kg :) co prawda to jeszcze miesiąc z hakiem, ale muszę dać rady :) A gdzie reszta?? Pisać Dziewczynki pisac, to nic ze moze Wam dietka nie idzie, ale przecież możemy to nie tylko o dietce rozmawiać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×