Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Hey postanowiłam wykorzystać ten czas postu i postanowilam odłożyć słodycze , jedynie zostane przy płatkach jogurtach, a reszta zero jedzenia! cukierki, czekolady, ciasta koniec z tym. Chce się sprawdzić zobaczymy i może przy okazji coś zrzuce + WODA. KTO ZE MNĄ?? W KUPIE RAŹNIEJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a obiady normalne
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi554
hej! tez juz o tym myslalam i chetnie sie dolacze:), ciezko bedzie bo lubie czasem cos skubnac..a nawet nie male cos- czekolada cala to dla mnie pikus ale mysle ze wlasnie dlatego tak ciezko mi idzie zrzucenie chocby 2 kg...teraz mam zamiar zgubic pare kg i zaczynam od wyrzucenia slodyczy:) owoce, jogurty owocowe czasem,musli z owocami suszonymi rano...to jedyne slodkie na co sobie pozwole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się dołączam! od jutra 0 słodyczy, a do kasy kupię słodzik, zrezygnuję z curku w herbacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny fajnie ze ktoś sie znalazł, ja juz od miesiąca sie przyzwyczaiłam i nie słodze wcale:) naszczęście. Będziemy pisac tu dzień po dniu czy dajemy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile trwa post
do kiedy? ja co prawda jem slodycze tylko w niedziele alke moze np nie zjem przez caly post pieczywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenoora.....
nie kupuj slodzika to trucizna fuuuj, sprobujcie slodzic herbatne np. 1 lyzka miodu... jest zdrowy, ja sie przylaczam, nie bede jest slodyczy (tylko w weekendy troszke) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, ja, ja! Juz planuje to od tygodnia ;) Dziś ostatnie ciasteczko do kawy! Odezwe sie jutro bo dziś mam problemy z internetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez już ktorys raz z kolei probuje i nigdy nie wychodzilo, mama nadzieje,ze z grupa wsparcia damy raDĘ :) ja jutro robię dietkę- 3 buleczki i maslanka ot cale moje pozywienie.Moze ktos ie przylaczy? razem latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margoleńka
Dziwczyny przyłączam się :) Też juz o tym myślałam... Od jutra żadnych słodyczy i tak przez 40 dni... Mam nadzieję, że wytrzymam... Będzie dobrze :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie niestety bo
5 marca mam urodziny i mowy nie ma o braku min. czegos slodkiego w tem dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja z Wami. Od jutra ZERO slodyczy. Damy rade,przeciez to tylko 40 dni:) Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja4
:) Super postanowienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że damy radę i na pewno cos zrzucimy :) Jutro sie zważę i zapiszę wagę w stopce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasmin xD
Ja tez sie dolanczam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja bym ttak chciala schudnąc z ud bo naprawde teraz to sie niezle doprawilam ale musze to nadrobić do świąt wielkanocnych:p i moje postanowienie kupie sobie spodnie o rozmiar mniejsze;P OBY:( tylko musze chyba tez ćwiczyc niewiem jak to będzie ale trzeba miec nadzieje JESTESMY RAZEM!! DAMY RADE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karizma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze właśnie takiego topicu szukałam :) Dziewczyny jestem z Wami :) Też chce od jutra wziac się za siebie i odłożyć słodycze :) Uda Nam się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez sie przylacze:) widze ze Ferdydurka tez sie tu znalazla:) No to za godzine zaczynamy 40 dni BEZ SŁODYCZY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie dolaczam do ekipy! postanowienie na post to 0 slodyczy!!!!! i mniej kiloskow:) mysle, ze jak bedziemy sie spierac to razem damy rade:) uda nam sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też. Co prawda nie potrzebuje tego, ale chce. Za dużo słodyczy jem. Chociaż ja od słodyczy nie tyje, ale co tam. :) Zero słodyczy przez 40 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co rok tak robie, w tym roku znów! Zawsze udaje mi sie co nieco zrzucić :) Oczywiscie dołączam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki, że tutaj jesteście. Nieśmiało myślałam o odchudzanku w okresie wielkiego postu, ale nie mogłam się zmotywować. Dzisiaj już wiem, że przy grupie wsparcia pójdzie lżej. Mam do zrzucenia sporo, bo aż 10 kg, ale widzę siebie 17 marca jak sie wciskam w za małe dżinsy... i to mnie kręci! Zaczynam z Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny no to do dzieła dziś zaczynamy:D DAMY RADE!! bede was informować o moich sukcesach miejmy nadzieje;P hehe pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×