Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

Nie pozwolimy na to :) A z kisielu to jednak rezygnuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że wytrzymamy! Twarde z nas kobitki :) Ja juz kiedyś wytrzymałam 59 dni bez słodyczy, więc i 40 wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 dni -- o matko :D to przynajmiej wiesz że możesz jak chcesz :D ja nie wiem bo nigdy nie próbowałam ... ale to się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to było kilka lat temu. Jeszcze wtedy miałam max silna wolę i dla szczupłej sylwetki byłam w stanie zrobic wiele... Teraz niestety jest juz troszke inaczej, ale obiecuję, że wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie wytzrymalam :P no,ale teraz i amma ze mną trzyma wiec moze ciastek na stole nie bedzie ;) choc siostry mlodsze domagaja sie, wstreciul e :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha! kisiel to dobry pomysł- lekki, nieksokaloryczny...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle, że kisiel można jeść. Co wy na to? A co do herbaty to ja nie wytrzymam bez cukru, ale moge obniżyć z 3 do 1,5, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! no juz drugi dzien za nami... wytrzymamy!!! ja tylko żuje gumy orbit miętowe bez cukru... bez nich nie wytrzymam.. no i codziennie oczywoiscie kubus!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak nie potrzebuje diety. Mam 163 cm. Zgadnijcie ile waże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola26
mogę się przyłączyć? słodyczy nie jem od zeszłego piątku (po tłustym czwartku) ale wczoraj i dziś nie wytrzymałam :( zjadłam po jednym ciasteczku HIT... ale mogę się przyłączyć co? herbatę słodzę niestety... po ciąży zostało mi 7 kg, teraz mam 65kg. Chcę wrócić do moich 58kg mam 167 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja non stop jem. Nie tylko słodycze. Ale słodyczy jem mnustwo. Codziennie i dużo. Boje się że przeszarżuje. Więc w poście nie jem z Wami. A potem postaram się jeść raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola nic nie szkodzi że zjadłaś :D tak myśle. Będziemy zaszczycone Twoją obecnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to, że nic mi nie pomaga. Próbowałam nawet herbatek na zwiększenie apetytu :P I nic... A tyje 1kg może raz na pół roku :/ Ja chce ważyć 58kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×