Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna123

6.02 WIELKI POST - Wielkie wyrzeczenie się słodyczy!! Kto ze mną??

Polecane posty

witajcie:D no i drugi dzień bez pyszności za nami:D wiecie co, rozchorowałam się i dostałam jakiś taki lek, po którym mam taaaaki apetyt, że szok:O ale nie daję się!!! właśnie konsumuje warzywka na patelnię, które kocham;) a i też bardzo lubię szaleć przy rmf fm:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super,że sie tak twardo trzymamy :) Ja dzisiaj zamiast słodyczy to sobie owoce zajadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksandrowa- u mnei wczoraj podobnie :P... ale dla mnie slodyczem jest wlasnie batonik, ciacho... totez brak tych cudownosci rekompensowalam sobie kakao-choc nie wiem czy to nie 'grzech':D teraz bananka lyknelam :). trzymajcie/-my się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się trzymacie? Jestem po bardzo dla mnie cięzkiej próbie- zakupy!!! Ale dałam rade!!! Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jak na razie bardzo dobrze :) Przez ta chorobe, to nawet jeść mi się nie chce. Oby tak dalej... tzn choroba niech sie skończy, ale żeby już nie było nigdy chęci na słodycze! No właśnie, a jak traktowac kakao? Mozna pić w ciagu tych 40 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym kakaem? Ja nie, ale wy możecie. A jak wczoraj zapomniałam się i zjadłąm przed telewizorem 2 takie te małe cukierki owocowe. Przepraszam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam piję i pić będę :D. W końcu to NIE SŁODYCZ. Kajol- jesteś rozgrzeszona.idź, i nie grzesz wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! A ja wlasnie wrocilam z dlugiego spacerku z moim synkiem:) Eeee dziewczynki kakao to chyba NIE:)Przeciez to slodki napoj. Ja tez lubie tanczyc,ale w poscie to troche nie bardzo wypada:( Milego popoludnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandrowa moglabys napisac co to za cwiczenia Weidera(bo ja nie w temacie jestem,pierwszy raz slysze o takich):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuczku 6 Widera to takie ćwiczenia na mięśnie brzucha po których (ponoć) robi się kaloryfer a opis znajdziesz tutaj; http://wdziek.info/aerobiczna_6_weidera.html ja właśnie wróciłam z aerobiku..jak któraś jest z Wrocławia to mogę polecić świetny niedrogi klub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak wam leci?? Dzięki dziewczyny. Nie uwierzycie, ale spowodu tych 2 małych owocowych cukierków miałam takie wyrzuty sumienia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli macie ochote na coś słodkiego to powąchajcie nie palące się kadzidełko waniliowe. Mi przynajmniej pomaga. Zapach jest słodki więc słodyczy mi się odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój chłopak właśnie na moich oczach pochłania bitą śmietanę.. i to prosto z puszki łaaaaa wstręciuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejaw konsumpcji
wydawało mi się że Wielki Post służy przemianom duchowym a nie przemianie materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Zuczeczek agutkal ma racje, jesli chodzi o 6 weidera. :) Moj brat ja robi i naprawde ma ten kaloryfer :D Ale tutaj glownie chodzi o spalenie tkanki tluszczowej na brzuchu...meczace to jest, nie powiem :) Agutkol tak sie sklada, ze tez jestem z wrocławia :D:D Kajol a nie przejmuj sie tymi cukierkami. Kazdemu sie zdarzy. Grunt, ze nie rezygnujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajol mi sie odechciewa slodkiego jak wejde na nasza-klase i zobacze swoje kolezanki jakie laski:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuszczek i pomysl, ze niedlugo tez taka bedziesz.....baaaaa....nawet ładniejsza od nich :D:D I to jeszcze bedziesz miec satysfakcje, ze tego dokonalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko wstretna nikt Cie o zdanie nie prosil.juz Cie widzialam z tym tekstem na innym topiku. Nie moglabys na czas postu nie latac po topikach i byc zlosliwa? To tylko 40 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulaPPP
hej dziewczyny :) widze że na razie dajecie radę :) super no i aj też dziś zupełnie bez grzechu :) ale też mam dylematy np co do słodzenia napojów, kawe moge pic bez cukru, herbate raczej nie ale na szczęście rzadko piję bo nie za bardzo lubie a jak coś to tylko owocowe. no ale własnie owocowe bez cukru to lipa :( no i ze słodyczy to chyba zostają jogurty i owoce... a nie wiecie może czy są jakieś budynie lub kisiele bez cukru? ale takie żeby były słodkie bez cukru :) bo takie normalne bez cukru to wiem że sa... a co do 6 Weidera to zaczynałam juz chyba ze 3 razy i wytzrymywałam góra "naście" dni, więc życzę powodzenia. Ja kręce hula hopem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam wcześniej o tych ćwiczeniach Weidera, ale jakoś nigdy mi się nie chiało.. :/ teraz jak poruszyłyście ten temat, to może spróbuje, a jak nie wyjdzie to sa przecież inne ćwiczenia :) kurcze ale jestem głodna, kolega z pracy wcina teraz gofra z bita śmietaną.... normalnie takiego mi zrobił smaka.... ale nie, nie poddam się tak łatwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczczek ---> ja ma to samo z nasza-klasa :( Ehh same doprowadziłyśmy do tego, że wyglądamy tak, a nie inaczej, więc teraz same postaramy sie o to, żeby kilogramów było mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dziewczyny usunęłam jedno \"P\" w nicku ale to dalej ja :D tak pisze zeby nie bylo watpliwosci hehe :) a te pomaranczowe 2 posty to mala pomylka z mej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnulaPPP ja herbatke pije bez cukru,owocowych trz nie slodze za to kawe lubie slodka(dwie lyzeczki)i dlatego z niej zrezygnowalam. Dahlii🌻 Margolenka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuczczek to ja chyba zrezygnuję z tej herbaty, a jak będzie mi się chciało to bez cukru i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kawy nie słodzie, a herbatkę to tylko z cytryną słodze tak ok 1 łyżeczki, owocowych herbat nie słodze już od paru lat, więc z tym mi jest troszkę prościej. Jak to wkońcu jest z tym kisielem?? Kurcze bo bardzo go lubie i go nie słodze, więć teraz to już sama nie wiem... A z ta naszą klasą to macie niestety racje... :/kompleksy na maxa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnulaPP🌻 Dhalii chyba raz w tygodniu mozesz zjesc ten kisiel jak tak bardzo lubisz:)Jedna salaterke ok!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ciekawa jestem jak to sie dalej potoczy :) i mam nadzieje ze topic nie upadnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ja tez mam nadzije,ze jakos te 40 dni wytrzymamy. Jak bedzie nas kilka to topic na pewno nie upadnie. Tylko musimy pisac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×