Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matganga

mój facet uparł sie na jasny garnitur, a mnie się jasne nie podobają

Polecane posty

Gość bardzo grzeczna dziewczynka
Chroń mnie panie Boże przed takimi herszt-babonami. Ona7777, masz szczęście, ze twój facet to znosi. Bo nie każdy by to zniósł. TY nie znosisz, dla CIEBIE jest ważne. Na każdym punkcie masz takiego jebla? Czy tylko odnosnie mody? Nie cierpisz facetów z nadwagą, facetów po studiach humanistycznych, facetów uprawiających aerobic zamiast judo, facetów noszących brodę, facetów po technikum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, bez przesady!! :P Jeżeli jesteśmy parą, która się kocha, ufa sobie i czuje się bezpiecznie w swim towarzystwie, to możemy się przecież od siebie nawzajem UCZYĆ :P Mój przy mnie nauczył się, że jakość tego, co wkłada na grzbiet(czyt. żeby nie miało dziur i było w miarę możliwości wyprasowane:P ) MA ZNACZENIE, a ja nauczyłam się przy nim, że MAJĄ ZNACZENIE konkretne parametry w osiągach samochodu :P Bo jak dla niego było wszystko jedno, co na siebie wkłada, mi było wszystko jedno, w co wsiadam :P I TAK MA BYĆ! Bo człowiek (zdrowy i normalny) zmienia się i uczy przez całe życie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona7777
owo...dokladnie...po drugie przeciez napisalam tez, ze ja tez nie nosze tego co on nie lubi a wcale mi to nie przeszkadza i nie czuje sie jak baba-herszt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona7777
do dziewczynki...mam szczescie..i moj facet tez:) bo przynajmniej teraz ubiera sie z gustem i nie tylko ja mu o tym mowie, ale w pracy dosc czesto slyszy jakis komplement apropos ubrania a ja jestem z tego dumna:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo grzeczna dziewczynka
Jak tam chcecie, jeśli wam to obydwojgu odpowiada, to rzeczywiście nie ma problemu. Mnie taki model w ogóle nie pasuje. Każde z nas sobie samo wybiera szmaty i nie wtrąca się do drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona7777
dziewczynka..wiec nie przeszkadzaloby ci to gdybyzalozmy twoj maz na ekskluzywne przyjecie, na ktore ty zakladsz wieczorowa mala czarna poszedl w wytartych jeansach, adidasach i czarnym podkoszulku z wizerunkiem czaszki albo w czarnym garniturze i bialych adidasach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo grzeczna dziewczynka
Nie przeszkadzałoby mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo grzeczna dziewczynka
na pewno spytałabym, czy zdaje sobie sprawe, gdzie idziemy, ale jakby mimo to chciał te swoją kreację założyć, to nie wtrącałabym się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos na poczatku napisal ze jak jest ciemny to jasny garniak a jak blondyn to ciemny bo inaczej to kijowo wyglada . nie zgadzam sie moj facet jest blondynem , w ciemnym mu gorzej niz w takim kremowym typu lnianym czy cos .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalilahh
idę zaa miesiąc na wesele - zafundowałam sobie już długą czerwoną suknię - tylko teraz w co ubrać mojego męża - ma jeden szary garnitur i jeden czarny - tylko teraz do tego jaki kolor koszuli i krawata będzie odpowiedni?? pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szarego garnituru rewelacyjna będzie różowa koszula do czarnego kremowa ostatecznie palona cegła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna jeszcze panna
do czerwonej sukni partnerki dobrać koszule czerwoną, albo chcoiaż krawat, garnitur czarny lepeij wyeksopnuje czerwien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×