Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hyhrhyhehy

Zmywarka - zalety i wady

Polecane posty

Gość a ja mam ???????
Ja mam Simensa i dość często się psuje jakiś taki nieudany egzemplarz się trafił ale poza tym zmywarka to dar boży super nie wyobrazam sobie ciąglego mycia ręcznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mychaszka
dlaczego nikt nie odpowiada na moje pytanie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet taniej
Mychaszka- ja mam zwykły za 120 zł dla 6 osób. Kwadratowe talerze mały wzorek, zobaczymy bo dopiero kilka razy zmywarka go myła. Ale na razie nic się nie dzieje. Zmwywarka electrolux.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakich mamy uzywać naczyń? zwykłych używamy ja mam za 50 zł na 6 osób dwa takie mam dała ci coś ta wiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mychaszka
Droga Ewo 33 oczywiście, że dała. Zastanawiałam sie czy kupowac serwis np Lubiana za 800 , który nadaje sie do zmywarek czy może takie tanie zestawy z luminarku arcoroku. i tyle chciałam wiedzieć :) Dzięki za odpowiedzi pomimo, ze niechętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaakotki dwaaa
wpiszcie proszę dokładne symbole waszych zmywarek. Zamierzam kupić 60 ale nie wiem jaką? Znajoma poleca AEG lub Bosch a brat ma whirlpoola ale też nie wiem jakie symbole mają. Będzie mi to pomocne w porównaniu parametrów tych kilku zmywarek Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia z parku
Witam :) Mychaszka, jak chcesz luminarc, to biały, bo ten ciemny niestety u mnie się porysował i niezbyt ładnie to wygląda. Ale ten mój ciemny to jest z dawnych lat, więc na takie codzienne użytkowanie ok. Ja mam Simensa 45 z tzw. Aqua sensorem. Programów - 4, bez wsadu 1/2. I jeszcze ma funkcję Vario Speed, czyli jak bardzo się komuś spieszy z myciem, to to skraca zmywanie, zużywając więcej prądu oczywiście. Używam programu auto, albo eko. Rzadko szybkiego, czy 70 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaakotki dwaaa
oo dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia z parku
Moi rodzice mają Boscha, ale nie znam symbolu. Działa bez zarzutu. Moim zdaniem, ale nie tylko, nie ma co kupować zmywarek z dużą ilością programów, bo i tak się ich nie używa. My zwracaliśmy uwagę na ilości zużytej wody - tylko trzeba się dobrze w opisy wczytać - którego programu dotyczą podane ilości i poziom hałasu. Spróbuj się dopasować do tej zmywarki i wyobrazić sobie, jak będziesz ją użytkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaakotki dwaaa
przymierzam sie do tej Zmywarka Bosch SGS 55E98EU poradz czy warto??? bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia z parku
aaakotki dwaa , jak chcesz to wrzuć linki do swoich wybranych zmywarek, a ja Ci napiszę, którą bym wybrała. Jak chce Ci się pobawić ;) A i tak wybierzesz, tę, którą zechcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaakotki dwaaa
aa i nastawiam sie na boscha tak mi doradzili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia z parku
Moi rodzice mają taką, tylko białą. Te same parametry. Sama im ją wybrałam :D Są zadowoleni, działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia z parku
aaakotki - tu miałam na myśli tę pierwszą, co podałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaakotki dwaaa
czytałam w opiniach ze wszystko ok ale ma bardzi cienka blache z przodu :O i tu sie zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia z parku
A więc, ja bym wybrała tę: http://www.rtvagd.sklep.pl/bosch/sms_50e88eu_45820.php5 Dlatego, że ma czujnik wody i jak naczynia nie są jakoś bardzo brudne, to używa tej samej do płukania jeszcze raz - na ile się to dokładnie sprawdza - nie wiem, bo nie liczyłam. Ale coś w tym jest. Poza tym w górnym koszu ma dwie półki - u mnie też są. Ja osobiście używam ich do układania sztućców. Rzadko używam tego osobnego koszyka, ponieważ mam małą zmywarkę i jak wrzucę gary, to kosz bym już nie upchnęła. Ale przy dużej być może tego problemu nie ma. Aczkolwiek może niekoniecznie Tobie muszą te detale być potrzebne. Tak, jak pisałam , Twój pierwszy typ mają moi rodzice i też jest dobrze. Oni nie chcieli żadnych czujników wody itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia z parku
A ta cienka blacha w czymś przeszkadza? U nas się nic z nią nie dzieje. Nikt w nią nie wali ;) Szczerze mówiąc, tego aspektu pod uwagę nie brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia z parku
Znikam narazie, przyjemności w wyborze zmywarki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia z Parku jesteś tu??? Potrzebuje Cię :) Byłam w sklepie ze zmywarkami i już prawie się udało ale Pan zaczął mi doradzać i w końcu nic nie wybrałam :O Nastawiłam się na tą http://www.rtvagd.sklep.pl/bosch/sgs_55e98eu_31541.php5 ale u mnie w miescie kosztowała 1499 zł :O - nie wiem dlaczego aż tak drogo. ale gosć polecał mi Siemensa tą http://www.rtvagd.sklep.pl/siemens/se_25e851eu_26721.php5 , tańsza o 200 zł a to jest podobno to samo co bosch. W sklepie tym maja serwis i jak rozkręcili te dwie zmywarki to rzeczywiscie były te same części. Różnica polegała na tym , ze przedni panel jest z Boscha a drugi a Siemensa . No i klops. Jestem niezdecydowana. Którą kupić. Gadał jeszcze o tym, że warto kupić tę , która jest składana w Polsce lub w Niemczech. Bo są też składana e Turcji ale ta odradzał. Jak to poznać , żeby nie kupić tej z Turcji?? Znasz sie na tym??? Boże nie myślałam, że z zakupem zmywarki będzie tyle zachodu :O :O :O Czekam tu na Ciebie. Ps. Czy warto kupic w slepie internetowym np oleole, mają teraz promocje. A co z naprawami potem? Będę musiała jechać do tego sklepu z tą zmywarka czy przyjadą sami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia z parku
Hej Mychaszka :) Z tego, co wiem, to te dwie firmy Bosch i Siemens się połączyły, więc nazwy zostały, a firma jest jedna. My kupiliśmy zmywarkę w sklepie internetowym, akurat w innym - ale to nieważne ;) z serwisem wygląda to tak, że masz z kartą gwarancyjną adresy serwisów i w razie czego się z nimi kontaktujesz, przyjeżdżają i dokonują naprawy. Tak mam napisane w gwarancji. Więc tu chyba nie ma problemu. W wielu miastach są te punkty serwisowe. Co do ceny, to tak jest. Te 200-300 zł taniej mają w sklepach internetowych. Tak było z naszą i rodziców też. Odnośnie miejsca składania, to było w opisie napisane, że składane w Polsce, albo Niemczech. A którą kupić - to nie wiem, dopytałabym się, gdzie jest składana i wtedy wzięła jedną albo drugą. Bo z opisu wynika, że praktycznie niczym się nie różnią - niestety, na tym się nie znam. Ale mam nadzieję, że choć trochę Ci pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessu no dzięki , że jesteś :) Na nie różnią się niczym. Przynajmniej jak prównywałam co maja :) Teraz oceniam po wygladzie :) i tez głupieję : ale mam klina :O a ty jakiej firmy masz? bo zapomniałam. Rodzice Boscha to wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia z parku
Aqua sensor to takie czujnik, który sprawdza niejako czystość wody i jak jest czysta, to zmywarka używa jej jeszcze raz do plukania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia z parku
taki oczywiście ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia z parku
Siemens - tak, to niemiecka firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak u ciebie nie psuje się? od kiedy masz też zmywareczkę ??? Która ładniejsza wg CIEBIE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam innego siemensa z aqua sensorem i vario speed-em :) Może ta??? Niech ktos jeszcze się wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×