Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ikebana

Strach przed starzeniem się.

Polecane posty

Gość GAGUSIA35
kurcze ale rozpętałam burze nie IKEBANKO to nie do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej nie kłócić się tutaj dziewczyny !!! tak jak napisałam każdy ma inną definicję szczęścia i inną wrażliwość - trzeba to uszanować - ostatecznie wszystkie jesteśmy tu po jedno (chyba wszystkie ...), żeby powiedzieć o tym co nas "męczy" i by znaleźć jakieś oparcie, pomoc czy prostą anonimową radę - której czasem same nie potrafimy sobie dać. Głowa do góry !!!! :) No jak tam Walentynki ??? Niby zamerykanizowane święto "nie z naszych czasów", ale miło gdy ktoś ofiaruje "kwiata", czy coś innego. Ja nie dostałam nic !!!! Poza miłymi słowami, wyznaniem miłości i obietnica, że jak przyjedzie to "coś fajnego" wymyślimy. Ciekawe co ???!!! W chwilę po przyjeździe mojego męża, mam zaplanowany zlot rodziny - więc jedyne co możemy wymyślić - to szykowanie i przygotowywanie się do tej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimka..
A czy nie mozna dostac po dupie i jednoczesnie odczuwac jednoczesnie lek przed staroscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie dostałam walentynki:)) ale sama się z siebie śmieję, że się tym potrafię zasmucić...:) Może za rok... spokojnie:) Pacynka, a Ty jakby w lepszym nastroju ostatnio..? :) czy mi się wydaje..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzomądra1235768
anonimka...tobie to faktycznie psychiatra potrzebny lecz sie dziewczyno puki czas takie problemy w tym wieku zazdroszcze ci słowo daje a ty przegrana załamana nie uzalaj sie nad sobą tylko wez do roboty a najlepiej tez idz do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myslicie
Wiązanie się z coraz młodszymi partnerami to wg mnie strach przed starzeniem sie i usilna chęć zatrzymania młodości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak wy, ale to nie ja latałam za swoim młodym, w zasadzie zgodziłam się na jego usilne prośby...:))) i ani przez chwilę nie mysłąłam o jakimkolwiek wiązaniu się:)) Mi się poprawiło, w sensie takim że staram się nie myśleć.:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegrana-załamana
A co wy myslicie że ja tak chciałam.Sam sie trafił na dyskotece, chodził za mną dzwonił,a że przystojny jak cholera to w końcu uległam.On nie cierpi małolatek i zauwazyłam że dużo młodych facetów teraz tak myśli,cenią dojrzałe zadbane i mądre kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×