Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anonimek

* * * W walentynki znów będe sam

Polecane posty

Gość a ja wreszcie NIE
trzym się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuu
ja tez sama będę 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yori
Ja tez bede sama bo moj maz niedawno dostal prace na nocna zmiane i wroci dopiero o 6 rano:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaznnudzona
ja tez sama:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuu
Anonimek 😭 utwórzmy jakąś grupę wsparcia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yori
Ja w tym roku po raz pierwszy bede musiala spedzac walentynki sama. Moj maz od niedawna ma prace w hotelu niestety w nocy a ja do tego 15 lutego mam egzamin. takze walentynki spedze z ksiazkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez macie problemy...
No i w czym problem? Zal Ci, ze nie mozesz kupic ukochanej kubeczka ze wspolnym zdjeciem? :P yori - to jest dla Ciebie naprawde powod do smutku? Slowo daje, niektorym sie nudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sama niestety, moj bedzie w woju akurat, lipa.. A Ty Anonimek masz kogos, ale nie mozecie razem swietowac, czy nie masz nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yori
A dlaczego mialoby nie byc? Przykre jest ze w taki wieczor ktory zawsze byl dla nas przyjemny i romantyczny, bedziemy musieli byc sami (on w pracy, ja nad ksiazkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilciaa
a ja tez bede sama ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuu
ja też nie mam, utwórzmy grupę wsparcia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też będę sama. tyle tylko, że te Walentynki mnie w ogole nie ruszaja... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez macie problemy...
Yori, dla mnie kazdy wieczor spedzony z moim facetem jest przyjemny i romantyczny. Mam gdzies, czy sa to walentynki, czy dzien swistaka ;) Tyle wieczorow przed Wami, naprawde ten jeden jest tak wazny? Dlaczego? Dlatego, ze wszystkie sklepy obwieszone sa tandetnymi sercami, a w tv beda trabic, ze to wlasnie wtedy nalezy wyznac milosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten dzień nie jest szczególnie ważny, lecz szczególnie smutno jest w nim tym, którzy są sami :O P.s. Komercha do bani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuu
to 80 to twój wiek czy rok urodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie to komercyjne swieto.. Kiedy byłam sama przykro mi bylo patrzec na te wszystkie zakochane pary, to swieto krzywdzi singli, chociaz zawsze mozna w ten dzien wyjsc gdzies z kolega lub kolezanka na np piwo i miło spedzic czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yori
Tez macie problemy...---dla mnie kazda chwila w ktorej widze mego meza jest najpiekniejsza a tak sie sklada ze ostatnio mimo ze mieszkamy pod jednym dachem zbyt czesto sie nie widujemy. Tak sie sklada ze studiujemy i pracujemy w dwoch roznych miejscach, ja mam zajecia od rana do wieczora, a on pracuje od wieczora do rana. Wiec jak sie widujemy to kolo 6 rano gdy on wraca z pracy a ja wstaje. Wiem, ze walentynki to przereklamowane zbyt cukierkowe swieto ale dla nas ten wieczor byl i jest jednym z tych wieczorow gdzie jakby to powiedziec: mozemy potwierdzic nasze uczucie. Bez przereklamowanych serduszek, bez wytrawnej restauracji, zwykle szlo sie na pizze czasem nawet z inna para znajomych, ale bylo sie razem. I choc wiem ze uda nam sie moze odbic to w inny wieczor to jednak troche mi przykro ze wlasnie w ten wieczor nie bedziemy mogli byc razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> buuuuuuuuuuuuuuuu Domyślam się, że to pytanie retoryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowy motylek
Ja tez bede sama. Mialam ten dzien spedzic z kims, ale nie wyszlo. Nie bede sie prosic. Kupie sobie butelke wina i ciekawa ksiazke, to mi zajmie czas i mam nadzieje ze nie bede myslec, bo boje sie ze w koncu moge sie rozplakac, a nie chce. Co prawda kolezanka mnie namawia na wyjscie do miasta, ale jak sobie pmysle ze mam patrzec na te wszystkie pary i plastikowe serduszka to mnie mdli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuu
właściwie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuu
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowy motylek
a skad jestescie, jezeli mozna spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×