Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomocy***

mobilny doradca finansowy

Polecane posty

Gość Propozycja dla mocnych
Dlaczego nie chcecie zarobić? Zero odzewu... Porażające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracowalam jako mobilny doradca finansowy BZ WBK i osobiscie to pdradzam.Zarobki malutkie w porownaniu z tym co kiedys.A niestety Zus i Skarbowka upominaja sie o swoja czesc.Tak naparwde nigdy nie wiedzialam ile zarobilam,a sumy byly niestety i duze i male.Bo jak patrzysz na fakture to nigdy nie wiesz ile z tej kwoty jest dla ciebie.Po odliczeniu kosztow (ogloszenia,materialy szkoleniowe,ulotki,paliwo,ksiegowej) to tak naparwde zostawala najnizsza krajowa pensja.Nie mowiac juz o stresie gdy jedzie sie z wnioskeim do oddzialu.Czy sie zakakceptuje czy nie,bo jesli nie to nasz czas i wysilek idzie na marne,nikt nam za to nie zapalci.A akceptowalnosc w oddzialach BZ WBK jest fatalna,przynajmnij w wiekszych miastach. Duze pieniadze zarabiali ludzie z mobilnej,ktorzy potrafili z klientow robic jeleni i wyciskali z nich ile sie da.Podkladali im do podpisu kilka druczkow i np klient dostal wraz z kontem 3 karty kredytowe lub kuszono go bezplatnym kontem do kredytu a konto okazalo sie bardzo drogie.Poza tym tez slyszalam jak wmawiano klientom,ze numer telefonu maja od jego prezesa z firmy i ze ma wziasc kilka produktow poniewaz szef go wytypowal.Przerazony pracownik podpisywal co sie mu dalo.Ja osobiscie nie popieram takich praktyk.Dlatego wlasnie nie nadawalams ie na mobilnego. Ale przynajmniej moge spac w nocy z czystym sumienie. A prace odradzam.Poszukajcie czegos na umowe o prace lub przynajmniej z podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M4T1
Tak. Tyle, że teraz tych ogłoszeń z branży jest tyle co kot napłakał. Co najwyżej doradztwo ds ubezpieczen, a to jest chyba już totalna porażka. No ale co zrobić? Kredyty trza spłacać. Szkoda tylko, że narazie dopłacam do interesu. Grunt to sie nie załamywać. 3majcie się w tych trudnych czasach Pozdr. Mobilny od miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były KZ
Generalnie porazka. pracowalem pare chwil w tej firmie. Zakłamana atmosfera przyjacielstwa, ciagle podpier*dalania. Olewania pracownikow. Pracownicy Doradcy harują czesto po 12 godzin, nadrabiajac punkty na wczesniej im wcisniete "jak teraz nie wezmiesz, pozniej nie bedzie" auta. Proponuje nie zakładac firmy. Nawet najglupsza skarga do pipu jest utrudniona, ale na szczescie jest jesteszcze pih. Psie pieniadze, nawet podstawe aby dostac trzeba wyrobic norme punktów, rynek jest za mały. Nic innego jak akwizycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abababa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagagag
Witam , za pare dni mam rozmowe kwalifikacyjną na doradce mobilnego( trzeba założyc dzialalnosc gosp.) w BZ WBK, czy ktoś mógłby napisac jak sie odbywa tam rozmowa i w ile etapach.? oraz ile wynąszą wszystkie koszty miesięczne takiego pracownika ? z gory dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal_bzwbk
Witam, Ci co piszą że ten bank to porażka to uważam te osoby za porażkę. Pracuję jako MDK od roku i jestem strasznie zadowolony. Wypłata w granicach 6-10 tyś. Tylko trzeba potrafić z klientem dobrze rozmawiać i przeonać Go do Naszego Banku. Ja w najgorszym miesiącu miałem tylko 4,5tyś. Nie potrafię Was zrozumieć skąd takie głupoty piszecie - no chyba że nie chce się Wam pracować i że dostajecie tylko jakieś marne 1600. Teraz dostałem nowiutkiego Opla Corsę. Jestem bardzo pozytywnie zadowolony. Mam pytanie w sprawie działalności-Czy chcesz połowę swych zarobków oddac US gdybyś tyle zarabiał?? Napewno nie i dlatego dobrze jest założyć działalność aby uniknąć wydatków do US

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Kacprzyk
A ja jestem oszust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazebo
Witam, Proszę o opinie kogos kto wie jak wyglada praca na stnowisku stcjonarnego doradcy finansowego w Raiffeisen. Mam mieć rozmowę i nie wiem czy się zdecydować. Nie chodzi mi o pieniądze tylko o komfort pracy. Czy to też taki kołchoz jak np. PKO? I czy ma ty znaczenie stanowisko doradcy finansowego (niby tego od klientów z grubszym portfelem) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszly mobilny28
Witam, moglby ktos opisac ile godzin ewentualnie trzeba pracowac zeby cokolwiek wy[racowac, czy faktycznie trzeba tyrac 12 godzin dziennie? i jakie sa najlepsze metody na pozyskanie klienta? bo jak sie dzwoni to ludzie czesto odkladaja po prostu sluchawke..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzxxx
mam pytanko czy czesto zdarza sie tak ze klient umowiony byl z mobilnym w placowce adoradca pracujacy w banku na miejscu po prostu go sobie przejął???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steQ
jakies nowosci w swiecie mobilnych wbk ? jak wyglada na dzien dzisiejszy sytuacja w branzy, dostalem oferte pracy i jestem ciekaw ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menmenmen
Osobiscie odradzam prace na stanowisku mobilnego w bzwbk! Chyba ze ktos jest bogaty to moze tam pracowac;) Żeby dostac kredyt w tym banku trzeba zarabiac przynakmniej 2500 tys zl, kto nie ma konta w tym banku ten nie dostanie kredytu , to przepraszam bardzo ale jak mam przyprowadzic nowego pracownika do banku p[o kredyt??? a na kontach nie ujedziesz, pracowalem przez miesiac i serdecznie podziekowalem, poza tym oddzialy nie są sklonne do wspolpracy, zmarnujesz mnostwo czasu za ktory nikt Tobie nie zaplaci. Przyprowadzisz paru znajomych , rodzinke- oni maja paru nowych klientow a Ty odchodzisz z niczym i tak z kazdego mobilnego maja paru klientow za ktorych nic nikomu nie zaplacili, a rotacja trwa, koszmar!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok2010
Kochani, zapoznałam się z wszystkimi tutaj zamieszczonymi opisami i powiem szczerze,że jestem mega zaskoczona,że osoby próbujące wspólpracować z bankiem bz wbk bądz te,które tam pracowały chcą zarabiać przynajmniej średnią krajową, być w pełni niezależnym df, korzystać z auta służbowego z tak "toksycznym" nastawieniem! Powiedzcie mi JAK chcecie zarabiać , spełniać się czy rozwijać w bankowości..jak tak naprawdę nic nie chcecie dać od siebie. Czasy kiedy siedzisz za biurkiem z gotową bazą klientów dawno się skończyły czy to dla doradcy mobilnego czy też oddziałowego . Jeżeli chcesz otrzymywać godne wynagrodzenie to z pewnością musisz wyjść poza szereg,wdrażać nowe pomysły sprzedażowe,wyróżniać się kreatywnością,realizować plany sprzedażowe ale przede wszystkim PLANY NAŁOŻONE PRZEZ SAMEGO SIEBIE,gdzie taką możliwość daje bz wbk co oczywiście przekłada się na NIEOGRANICZONE możliwości zarabiania... " to kim jesteś zależy od tego kim byłeś, natomiast to kim będziesz, zależy od tego co zrobisz teraz" Budda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Informatyk ekonomista
Praca dla naciągaczy. Wystarczy wysłać na doradcę CV i już dzwonią. Już myślisz, że złapałeś tą jedyną niepowtarzalną pracę. Aż do momentu gdy słyszysz "Wymagamy od Pana jedynie założenia działalności gospodarczej a wynagrodzenie jest prowizyjne" Jak już być doradcą to już inwestycyjnym po egzaminie a finansowych tak na prawdę jest mało prawdziwego zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zly koko
Do poprzedniej odp ROK2010 Widzac poczatek wypowiedzi KOCHANI... i czytajac ten stek klamstw i mydlenia oczu wnioskuje ze jest napisany przez jednego z bezczelnych koordynatorow pewnie przez Dominike D. bo ona gustuje w takim tonie wypowiedzi. Prosze Panstwa ja pracowalem kilka miesiecy w mobilnej bz wbk, jak wiele osob wczeniej w tym poscie ostrzegam!! Jest to totalna strata czasu i mimo wlasnych checi i staran o ktore tak zabiega koordynator ROK2010 nie mozna tu zarobic na zycie... dlaczego ??? Juz Panstwu tlumacze: 1. W tym banku z uwagi na rygorystyczne przeswietlanie klientow bardzo trudno jest dostac kredyt 2. Bank nie placi prowizji jesli klient juz wczesniej w PRZESZLOSCI byl jego klientem i tyczy sie to takze tych klientow ktorzy byli klientami spolek prowadzonych przez bank = niedorzecznosci i sposob do niewyplacenia prowizju za sprzedany kredyt doradcy. 3. Samochody sluzbowe, to nic innego niz sposob przywiazania doradcy do banku, bo jak nie wyrobisz planu placisz za rate LEASINGOWA prawie 1500zl !!!!!!!!!!! 4. Koordynatorzy, ktorzy na poczatku tak wielce obiecuja i mydla oczy po miesiacu gina.... Gina ? Tak, bo sa zajeci nowymi (a rotacja jest duza). Nie wspominajac juz ze faworyzuja swoich doradcow... dlaczego bo oni za pomoc odpalaja im dzialki $$$ nic prostszego - ZYCIE W WBK 5. Co z tymi osobami ktore zarabiaja 3-4 tys???? bo to PRAWDZIWE rekordy... (jesli liczysz na 6-8 tys ktore obiecuja na rozmowach to zapisz sie lepiej na dobre studia niz do tego banku....) Osoby te robia to w bardzo prosty sposob, maja uklady z oddzialowymi pracownikami, ktorzy to wpisuja ich (doradcow mobilnych) jako osoby ktore polecily klientow ktorzy normalnie przyszli do oddzialu... Dzieki temu babeczka w okienku do pensyjki 1500zl dostaje dodatkowe (3x500zl) za to ze dopasala czyjes nazwisku w formularzu... wiec jest szczesliwa, doradca mobilny tez jest szczesliwy bo musi odpalic dzialke jednorazowo, a sprzedany kredyt ma mozliwosc przynoszenia dochodow przez 5 miesiecy... 6. Jeszcze jedna sprawa to... Dyrektor, Krakowa i Katowic, boze co za ciota bez jaj, kto tego tlumoka dal na to stanowisko... znow wyszlo kolesiarstwo i wazeliniarstwo. Wiem ze dzial sprzedazy mobilnej to nowy twor i na szybko byl tworzony... ale mozna bylo znalezc odpowiedzialnych ludzi na odpowiedzialne stanowisko... a tak mamy tylko POSMIEWISKO w roli glownej z BANKIEM ZACHODNIM WBK... Dziekuje i pamietajcie jak najdalej od tych naciagaczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka87777
Witam, A ktoś pracuje tam nadal i jest zadowolony? Jak naprawdę jest z wypłacaniem kredytów, pytałam o to na rozmowie i mi babka powiedziała że różnie to bywa w zależności o doradcy, czyli w sumie by się zgadzało. Wiadomo jak ktoś zarabia 2000 zł brutto to nie za bardzo cokolwiek dostanie od banku. Słyszałam też o tym że przez pół roku dostaje się dodatkowe prowizje od klienta, np zakładam kredyt dostaję prowizję i przez pół roku dostaję część kaski z tego co on płaci. Następna rzecz, jak znajdę klienta i ma konto w wbk to co ten klient nie jest mój? Następna rzecz piszecie że pani z okienka podpisuje umowy na doradcę, jak to możliwe skoro tak nie można? Same sprzeczności osób które niby tam pracowały. Ale z tego co się orientuję to na każdą firmę znajdą się niechętni niestety nawet na najlepszą, więc pozostaje albo się poddać i narzekać albo pokazać że się potrafi. Proszę o odpowiedź na tego posta osoby pracujące jako mobilny w bzwbk. Pozdrawiam, Danka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mów mi Żorż
Ale Danka , coCi powiedziała ta babka? że jest jakaś staąpostwa? cz tylko prowizja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka8777
Prowizja tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mów mi Żorż
Danko, proszę powiez mi, bo ztego co tu przeczytałem tak wynika , od innych też, nie masz stałej gwarantowanej, jest tylko prowizja i zakładasz własną DZIAŁalność,PYTANIE: musisz się codzienniemeldować w biurze? nie może być raz w tygodniu? jeśli musisz to jakaś kicha. Ja chcę załżyć i tak działalność ale przy okazji sprzedawać prodkty dla firm, ciekawe co mi powie. woj. lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauloz
Witam! Sorry, że odkopuję stary temat, ale ostanio dostałem ofertę pracy jako MDKB w Banku BPH. Tutaj widzę wszyscy o bzwbk a jak to wygląda w BPH? Może szerzej opiszę mój przypadek, bo moim zdaniem jest ciekawy: Otóż nie wysłałem do banku swojego CV, w ogóle nie brałem tego pod uwagę szukając pracy. Po prostu pani koordynatorka (tak to się nazywa?) wynorała(za przeproszeniem) gdzieś w odmętach Internetu moje ogłoszenie chyba sprzed roku. Zadzwoniła, a ponieważ jestem bezrobotny i cienko u mnie z kasą, nie chciałem tak po prostu odmówić. Więc umówiłem się na taka rozmowę, żeby mi pani wyjaśniła o co w tym wszystkim kaman. I na spotkaniu dowiedziałem się że pozyskiwanie klientów, że szkolenia, że telefon służbowy, że biuro do dyspozycji, że trzeba włsna działalność założyć, że podstawa, że niezła kasa itp. Wspomniała też o "portwelu klientów", który z czasem mógłbym wypracować. Odpowiedziłem, że się zastanowię i jutro mam dać odpowiedź. niestety zapomniałem się spytać o zwrot kosztów dojazdu do klientów. Zastanawia mnie jedno: jestem przysłowiowym "człowiekiem z ulicy" - nie uważam się za głąba ale po prostu nie mam nic wspólnego z bankowością no i jstem młody i nie doświadczony (wszędzie indziej tylko na to patrzą). Kojarzy mi się to z network marketingiem (sprzedażą sieciową jak np Avon, Herbalife itp). Czy w ogóle zawracać sobie tym głowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mów mi żorż
Wszystko zależy jaki produkt sprzedajesz dla klienta Biznesowego i w jakim województwie. Napewno w dolnośląskim, czy mazowieckim łatiwj pozyskać takowego niż naprzykd w lubelskim , czy bialskim, gdzie większość to mali przedsiębiorcy (narzykłądzakłądy fryzjerskie) Jeżeli jest to dobre województwo i ciekawy produkt (naprzykłąd lesing, faktoring i kredyt inyjny) na doobrych!warunkach jest duża szansa na SUKCES. a pozyskiwanie? to oddzielny temat, (kupujesz naprzykład bazyklientów, niestety drogie , skorzystaj z dotacji z Funduszy Pracy, na samochód też możesz do 10 tysięcy złotyvh) Znajomość problematyki bankowości niestety jest istotna jeżeli chcesz sprzedawać dla dużych firm ( duże firmy-duże dile-duża prowizja) przedewszstkim znajomość dokumentów finanswoych, takich ja budowa bilansu , Rachunku Zysku i Strat czy dla bardziej wtajemniczonyc Rachunk przepływw pieniężnych, że niewspomne o prognozowaniu, le to pewnie ktoś z finansów się będzie tym zajmował. Najważnijsze: czy będą płacić za każdego klienta pozyskanego (nawetjeśli brał 4 lata temu cośtam) ijakie warunki Ci oferują , Bank BPH nienależy chyba do orłów na rynku, ale lepiej sprawdź produkty i porównaj:) Powodzenia i sobie też, ale czekam na dotacje i ruszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauloz
Odnośnie lokalizacji to u mnie będzie ciężko - niby bogate woj. Wielkopolskie, jednak Leszno wielkim miastem nie jest (jakkolwiek myślą sami leszczyniacy ;p ), i rynek tu jest raczej nasycony - co kawałek jakiś bank, wszędzie widać służbowe auta banków (głównie WBK), jak otworzysz skrzynkę pocztową to się wysypują ulotki ;p No cóż, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin211
Pracowałem jako Mobilny Doradca Klienta Biznesowego w BANKU BPH S.A., przez okres około 2 lat. Praca jest wymagająca. Ciężko być caly czas na froncie i 'naganiac' klientow, jednak najciężej wywalczyć należne prowizje z działu rozliczen !! Wbrew temu ze pracuje się w Banku, nie obowiazują tu założenia umowy, załącznika dotyczącego wynagrodzeń czy poprostu uczciwość w stosunku do pracowników. To dobre kontakty z innymi pracowanikami i klientami utrzymaly w mnie w tej pracy tak długo. Problem natomiast dotyczy tego że Bank BPH S.A. grupa GE, całkowicie lekceważy Mobilnych jesli chodzi o rozliczenia. Nigdy nie wiesz ile zarobisz. Nie masz wplywu na to że sprzedaż którą realnie zarabiałeś zaliczy Ci się. Dobrze poznałem juz te procedury i powiem że NIE MA w tym Banku, a przynajmniej wśród bezposrednich przełozonych i dyrektorów MDKB odpowiedzialnej osoby. Były miesiące gdzie spodziewałem się pensji rzędu 3 tys. Posiadałem udokumentowaną sprzedaż i to była moja prowizja. Niestety otrzymywałem 300 zł !!! Częśc rozliczen otrzymałem z wielomiesięcznym opoznieniem - oczywiscie brak wyjasnienia z czego ono powstało!! Częsci rozliczen - niestety wcale nie otrzymałem. To powtarzało się wielokrotnie i dotyczyło chyba wszystkich doradców. I zawsze z problemem doradcy pozostawali sami. Podsumowując, klienci raczej lubia Bank BPH, atmosfera jest raczej okej, ale niestety zarobki coraz niższe, bardzo niepewne i absulutny haos i bałagan. Uważam ze Bank jako zaufana instytucja nie może tak postępowac. Uważam ze uczciwosc to podstawa, a stawianie Mobilnego pracownika, w pozycji nieznacznącego elementu gry, całkowite lekceważenie gdy tylko wykona swoją sprzedaż i nie będzie potrzebny, nie może mieć nigdy miejsca !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobilna BZWBK
do : zły koko Drogi koko, Siedze sobie i tak czytam to forum na temat sprzedazy mobilnej BZ WBK i nasuwaja mi sie dwie mysli Ci ktorzy pisza zle o tej calej strukturze to albo jacys sflustrowani zyciem ludzie albo ludzie ktorzy przychdza tu na troche i nie robiac nic chcieli by duzo zarabiac. Niestety tak sie nie da, najpierw wymagajmy od siebie a pozniej od innych. Pisze to z pelna swiadomoscia dlatego, ze pracuje tu prawie 3 lata jako MDF, przechodzilam przez rozne zmiany w tym banku, oczywiscie byly momenty trudne kiedy stalam przed roznym dylematami, ale jesli jest sie swiadom tego czego chce sie w zyciu osiagnac to wszystko jest do przejscia. Ja swoja pracowitoscia wiedza i oczywiscie przy bardzo duzej pomocy koordynatora doszlam do takiego etapu ze po odliczeniu zus us paliwa zakupow:-) zostaje mi na koncie 3 tys. od bardzo dluzszego juz czasu odkladam 3-4 tys zl miesiecznie. Zasada jest jedna. jeden dzien biurowy a pozostale 4 dni trzeba ruszyc dupe i w teren do klientow i warto skoncentrowac sie na msp a nie na detalu no chyba, ze sa to wolne zawody :-).Chcialam tylko jeszcze dodac ze nie mam jeszcze nawet 25 wiosenek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zly koko
do: mobilnej bzwbk Kolezanko nie jestes zadna mdf tylko koordynatorem ktory nic innego nie robi tylko zyje wlasnie z doradcow, wiec w twoim interesie jest pisanie tutaj takich brednii... by miec kandydatow, tym bardziej ze jest w tym segmencie roszada pracownikow jak nigdzie indziej. opowiesci ile zarabiasz odpusc sobie lub zostaw dla tych naiwnych ktorzy przyjda na rozmowe... i tak bierzecie ludzi z lapanki po kazdej szkole a nawet i bez... wiec pewnie ci sie przydadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zly koko
uzupelnienie: do mobilnej bzwbk apropos twojej porady: "jeden dzien w biurze reszte w terenie..." ile spotkan umowisz w 1 dzien ?? 3-5 jak masz mega dobry dzien.... bo srednia to okolo 3 spotkan, wiec co chcesz robic przez te 4 dni w terenie ?? chodzic po biurowcach i robic z siebie idiotke pytajac czy ktos chce kredyt na gorzej niz przecietnych warunkach... ??? to Twoja recepta na sukces w tym banku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataP
Witam Jestem Menedżerem w ...Banku chciałabym zaprosić do współpracy osoby zainteresowane stanowiskiem przedstawiciel bankowy. Praca dotyczy sprzedaży kredytu dla firm na korzystnych warunkach. Wielkopolska i Lubuskie brak norm do wyrobienia !!!! wynagrodzenie - okreslony % od volumenu . osoby z branży zapewne wiedzą jaka to wygoda :))) zainteresowanych prosze o kontakt: nabea@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy, jestem managerem w Sieci Mobilnej ING Banku Śląskiego i mam grupę ludzi współpracujących ze mną (są na działalności gospodarczej). Przeczytałam wszystkie wypowiedzi i z większością zgadzam się. Praca nie jest łatwa, wymaga dużej dyscypliny pracy i chęci. Nie wszyscy są przekonani do prowadzenie działalności gospodarczej i nie wszyscy się do tej pracy nadają. Ale z jednym nie mogę się zgodzić... to nie jest akwizycja! Ja moich ludzi profesjonalnie przygotowuję do pracy (cykl szkoleń) i uczulam, że nie wolno im występować w roli petenta.... bo są profesjonalistami! Mam ludzi zarabiających 10 tyś i takich, którzy zarabiają 3 tyś. Nie oszukuję na rozmowie kwalifikacyjnej i szybko orientuję sie kto ją powinien wykonywać. Pracuję w Poznaniu, jeżeli ktoś chce spróbować swoich sił to podaję maila: small_busines@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy, jestem managerem w Sieci Mobilnej ING Banku Śląskiego i mam grupę ludzi współpracujących ze mną (są na działalności gospodarczej). Przeczytałam wszystkie wypowiedzi i z większością zgadzam się. Praca nie jest łatwa, wymaga dużej dyscypliny pracy i chęci. Nie wszyscy są przekonani do prowadzenie działalności gospodarczej i nie wszyscy się do tej pracy nadają. Ale z jednym nie mogę się zgodzić... to nie jest akwizycja! Ja moich ludzi profesjonalnie przygotowuję do pracy (cykl szkoleń) i uczulam, że nie wolno im występować w roli petenta.... bo są profesjonalistami! Mam ludzi zarabiających 10 tyś i takich, którzy zarabiają 3 tyś. Nie oszukuję na rozmowie kwalifikacyjnej i szybko orientuję sie kto ją powinien wykonywać. Pracuję w Poznaniu, jeżeli ktoś chce spróbować swoich sił to podaję maila: small_busines@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×