Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomocy***

mobilny doradca finansowy

Polecane posty

Gość mala_mmm
Możesz napisać jak wyglądają zarobki w ING. Ja jestem koordynatorem w innym banku i niestety przez takich ludzi jak tu na forum mam dość poważne problemy z rekrutacją. Każdy pisze w CV o kreatywności, chęci nowych wyzwań, ale najczęściej prawda jest taka, że chcą zarabiać jak prezesi, ale nie napracować się za bardzo :( Przerażające jak spaczone poglądy na temat rynku pracy ma młode pokolenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsobieszefem
witam,nie jestem koordynatorem nie jestem mobilnym doradzcą ale z finansami i biznesem mam wiele wspólnego i podziwiam ludzi którzy mówią że chca zarabiać pięć tys mies są kreatywni i nie boją się nowych wyzwań a tak naprawdę są zacofanymi cymbałami którzy by chcieli prace w formie czy sie stoi czy się leży 3 tys się należy i boja się bądz nie umieją otworzyć własnej działalnośći gosp.bo to przecież czarna magia jest a zus można wrzucić ulgowy trzysta coś zł przez dwa lata oraz skorzystać ze sródków unijnych kupując sprzęt potrzebny do pracy który po roku jest twój a firmę możesz zamknąć(kwota dofinansowania to 18 tys) pozatym można omijać podatki mając własną działalność a na etacie nie masz na to wpłwu także uważam że to dobra oferta ale tylko dla przedsiębiorczych komunikatywnych inteligentnych ludzi pzdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalmeron
Doradca finansowy, a może bardziej kredytowy jest niezbędny. Nam kredyt załatwiało Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, tak naprawdę części banków, z których oferty nam pokazano, nawet nie było nam znanych. To chyba najlepsza ocena pomocy doradcy kredytowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie - to Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, czym się różni od tych najbardziej znanych marek. Bo nie wierzę, że mają umowy z innymi bankami - tych w Polsce dużo nie mamy. Zatem w czym dokładnie tkwi różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnerllla
ja dwa razy korzystałam z pomocy doradcy raz szukając kredytu hipotecznego a dwa lokujac na giełdzie wolne środki, dokłądnie to konsultowałam się z panem Tomaszem Bielą z krakowskiego oddziału open finance, bardzo kompetentna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GTF zalatwiło nam kredyt a zakładaliśmy że dostaniemy pożyczkę. Mieliśmy negatywny BIK, to było... 1,5 zł opóźnienia, a bankom i tak wystarczyło to do składania nam odmowy. Dostaliśmy taką odmowe w dwóch bankach. Później była konsultacja z doradcą. I tak jakoś, się udało, a koszty pożyczki miały nie mieć porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamenko
Górnośląskie Towarzystwo Finansowe - kojarzycie? Lepiej załatwiać takie tematy u doradców, a faktycznie bywa i tak, że idzie się po pożyczkę, a dostaje się kredyt. Banki mogą w różny sposób interpretować nasze problemy finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaroin
Dobry doradca kredytowy i inwestycyjny to taki, kto będzie traktował nas jak przyjaciół a nasze pieniądze jak swoje. I właśnie panie i panowie z www.gettwo.pl  Bartosz Sarnowski tak do mnie podchodzą. Jest to zresztą opinia nie tylko moja, ale również i wielu znajomych, którzy obecnie mieszkają w domach zakupionych i ubezpieczonych dzięki tej agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzianos
Czy GTF pobiera jakieś prowizje za rozpatrzenie wniosku? Bo z tego co czytam na stronie to nie? Ile się czeka na jego rozpatrzenie? Czy mają jakieś specjalnie przyśpieszone procedury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farta
Opłaca się obgadać temat kredytu z doradcą ze strony www.doradcykredytowi.pl . Zwłaszcza jeśli chodzi o większe pieniądze, bo wiadomo, że za poradę na temat pożyczki na 1000 zł to nikt nie będzie płacił ;P ale już w przypadku kilkuset tysięcy złotych to jednak warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinekssgh
Myśmy z żoną korzystali z płatnej porady odnośnie kredytu hipotecznego i polecamy takie rozwiązanie. Przynajmniej oferta została dla nas wybrana przez specjalistów, a jakby nie było inwestycja tego typu jest bardzo poważna, wieloletnia itp. Co do doradców to myśmy znaleźli na stronie www.doradcykredytowi.pl dobrą, rzetelną firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenciak
Tutaj macie bazę firm, które działają jako doradcy, zobaczcie - http://sprawdzonydoradca.pl/ Ogólnie szukajcie sprawdzonych specjalistów, którym ktoś rzeczywiście pomógł, bo prawda jest taka, że zdecydowana większość z nich jednak nawet nie robi czegoś tak podstawowego, jak aktualizowanie wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargos
Odnośnie Górnośląskie Towarzystwo Finansowe - na co zwracać szczególną uwagę? Czy oni nastawiają się na promowanie konkretnych ofert? Tj. głównie oferty od konkretnych banków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trasik
Na co zwracać uwagę? To GTF zrobi ci analizę, ty możesz sprawdzić jedynie czy rzeczywiście te oferty są najatrakcyjniejsze aktualnie. Akurat w tej materii wciąż wiele się zmienia. Ale generalnie raczej wszystko powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markson55
Dobre wrażenie na mnie zrobiła Kancelaria Global. Korzystałem z ich opinii szukając ubezpieczenia. Teraz mam zamiar powierzyć też im kwestię inwestycji. Ich portal globalkancelaria.pl. Tu są szczegóły opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie dobrych doradców finansowych to mogę wam polecić firmę Realfinance. Pracowałem tam przez kilka miesięcy i każdy bardzo dbał o swojego klienta (dzięki utrzymaniu go dłużej miał większą prowizję). Ze wszystkimi swoimi podopiecznymi miałem świetny kontakt, na bieżąco informowałem ich o zmianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mając samochody służbowe w firmie dla pracowników warto wziąć karty paliwowe - to ułatwienie i dla nich ale przede wszystkim dla szefa. Bardzo dobrą ofertę znajdziecie tutaj https://fleetcor.pl/jakie-sa-zalety-karty-euroshell można zaoszczędzić dzięki temu i dużo łatwiej wydatki na paliwo kontrolować. Większość firm transportowych korzysta dokładnie z takiego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbuj w biurze Copik (tel -735 490 024). Ja u nich dostałem pożyczkę na dobrych warunkach na remont domu. Sympatyczne podejście, są w stanie rzeczywiście doradzić produkt pod konkretnego człowieka i jego możliwości. Agencję znam przez siostrę, która u nich swego czasu też brała pożyczkę na wesele syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z porady doradcy finansowego z tej firmy www.finansepl.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trafiłem parę miesięcy temu na doradcę D. Regułę z kancelarii finansowej Royal Capital i od tamtego czasu ciągle jestem z nim w kontakcie. Pomógł mi w znalezieniu funduszu inwestycyjnego i założeniu lokat. Ma dobrze zinfiltrowany rynek, wie które banki rzeczywiście mają ciekawe produkty, a które tylko jadą na dobrych akcjach marketingowych i niczym poza tym. Namiar pana Dariusza jest na www.royalcapital.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Trójmieście najczęściej polecany pośrednik to na pewno Lewański Andrzej. Mam z nim dobre doświadczenia, bo dobrałem przez niego faktycznie najtańszy z możliwych kredyt hipoteczny. Nie miałem problemu, ani przy wycenie, ani przy innych formalnościach. Przez niego szło wszystko. Nie trzeba niczego pilnować. Można zadzwonić w niestandardowych godzinach nawet i wyjaśni, co chcesz. Naprawdę ok. To numer do niego 502 739 445.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×