Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iska32

W JAKI SPOSóB DOWIEDZIAłYSCIE SIE O TEJ DRUGIEJ?

Polecane posty

Gość żartownisia
Też nie wiem co robić. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam wypad w odwiedziny do meza w weekend.Zawsze przeciez mozesz sie stesknić i chciec mu zrobic mila niespodziankę(w razie czego bedziesz kryta) i tyle. Jesli miedzy nimi nic nie ma to spedzisz milo czas z mezem,jesli jednak jest inaczej uspokoisz swoja ciekawość:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartownisia
Problem w tym, że on siedzi za uralem ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może faktycznie postaw wszystko na jedną kartę i go tam odwiedź. Weż kogoś do towarzystwa i pędź, bo co Ci pozostało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o choroba
za ural to kawał drogi :) na odwiedziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zartownisi
Kochanie, nie siedz na dupie i nie zamartwiaj sie, baw sie dobrze jak starego nie ma, Umow sie z kolezankami idzcie potanczyc, baw sie dobrze. Jesli masz jakiegos fajnego kolege, ktory juz od dawna zaprasza Cie na kawe a ty odmawiasz, umow sie z nim w koncu. Jak stary wroci od razu wyczujesz czy byl wporzo czy nie, przynajmniej nie bedziesz sobie robila wyrzutiow ze czekalas zamartwiajac sie, jak zadzwoni nie mow ze tesknisz tylko paplaj radosnie jak wczoraj milo sie bawilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satynka119
Ja dowiedziałam się przez list polecony do mnie od kochanki. Napisała do mnie w zemście do mojego już ex bo ją rzucił. Napisała wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beretanka
przyprowadził ją do domu,a mi kazal się wyprowadzić...myslałam,że śnię.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zobaczylam ich w samoodzie
i potwierdzilo sie to co podejrzewalam pet w popielniczce samoch. ja nie pale on tez jakies wlosy w samoch. i jego kropienie miejsc woda toaletowa gdy wychodzil, staranna chigiena przed randka i juz wiedzialam ze idzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenia1111
Znalazłam opakowania po prezerwatywach w sypialni, którą przed swoim wyjazdem idealnie wysprzątałam.... Pan mąż okazał się draniem i nie nadaje się do trwałego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się rozwiodłam
ale prosił błagał starał się bardzo długo ,żeby naprawić to co zepsuł .uwierzyłam postawiłam na jedną karte wszystko ,nawet nie wiem kiedy uzależniłam się od niego .Teraz nie mam nic ani pracy ani mieszkania ani zdrowia a moj małżonek tylko podskakuje już się nie kryje ze swoimi wyskokami robi to legalnie "bo jesteśmy po rozwodzie "i nikt mu nie zabroni ,codziennie mi wymawia ,ze mieszkam u niego itd Dziewczyny nie dawajcie żadnej szansy ,bo jak zrobił raz to zrobi i drugi tyle że będzie cwańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta nasza klasa
nasza-klasa to najwieksze gowno jakie istnieje! Dziewczyny oswiadczam wam sprawdzajcie regularnie konta waszych facetow na naszej-klasie, skrzynke odborcza, wiadomosci wyslane etc., archiwum gg, maila, komorke. I same tez dajcie sobie sprawdzac zwlaszcza jak nie macie NIC do ukrycia! Sprawdzajcie cichaczem i ufajcie intuicji! Moj facet dostal ostatnio wiadomosc na naszej-klasie od jakiejs swojej kolezanki jeszcze z czasow gimnazjum o tersci: Oj D., strasznie przystojny jesteś. I pomyśleć, że serce mi kiedyś do Ciebie zabiło :) [tu mi sie juz zrobilo goraco...]. Nie chciałam tego pisać w widocznym miejscu by nie wzbudzać niepotrzebnie zazdrości u Twojej Ślicznej. [ja pierdole za przeproszeniem tu juz nie wytzymalam!!!] Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia :D Dostalam cisnienia jak nie wiem niby niewinne ale tak wlasnie moze sie cos zaczac. Ona kiedys cos do mojego D. miala ale na szczescie jest zupelnie nie w jego typie jak go zaczelam wypytywac to powiedzial zebym dala spokoj, ze to jest paszkwil i nigdy do niej nic nie czul [z tym paszkwilem to w miare sie zgodze]. Powiedzialam mu ze nie chce zadnych problemow i ostrzeglam go ze mnie nie oszuka i nigdy nie zrobi ze mnie idiotki! Mnie moze sobie sprawdzac jestem czysta jak lza i wymagam tego samego pozdrawiam kochane forumowiczki a naszej-klasie mowimy NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUMA ZMAJTEK
FACECI TO SWINIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłyście , że odkąd pewne dwie koleżanki opuściły wątek na tym forum jakoś atmosfera czystsza. A ta nasza klasa faktycznie niebezpieczna sama kiedyś bym się tak wkręciła ale popatrzałam na mojego m i przypomniałam sobie kto tu jest najważniejszy dla mnie :) jesteście mega dzielne kobietki , moja siostra przeżyła zdradę i było mega ciężko wrócić do normalnego życia i jak się dowiedziała ?? przeczucie i intuicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajac te wpisy
pzypomnial mi sie moj pierwszy wyjazd sluzbowy, wtedy bylam panna, dopiero co zaczelam prace wyslali mnie jako tlumacz do pewnej fabryki, 2zonatych panow i ja, ich tlumacz. grzesiu lat ok.32 pokazywal mi pierwszego dnia zdjecia swojej zony, ich malutkiej coreczki i synka, wieczorem kiedy drugi p.Andrzej wyszedl na moment, rzucil sie na mnie i zaczal mnie calowac, zrobilam z tego taka afere, ze szok, zeby bylo tragiczniej, jego zona pracuje w tej samej firmie, co ten burak sobie wyobrazal, przysiegam nie dalam mu zadnych powodow, nawet nie byl w moim typie, i to jeszcze sie stalo kiedy dopiero co przyjechalismy, nie mozna powiedziec ze byl wyposzczony na tej delegacji, bo ona dopiero sie zaczela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiedziona madzia
mój eks mąż wpadł przez telefon, ciągłe smski, ściszony dzwięk podpowiadały, że coś jest nie tak, miałam rację, romans z kolezanką z pracy, która urodziła mu córeczkę, heh a dodam, że zdradzać zaczął przed ślubem - po 8 latach bycia razem, teraz już jestem po rozwodzie z orzeczeniem jego winy oczywiście, zbyt długo czekałam ze złożeniem pozwu, za długo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiedziona od 2008
je tez za długo zwlekałam bo rok to dlugo. pocieszajace jest to ze z tamta kobieta nie jest a ze mna stosunki ma poprawne. ale to zamalo dlamnie bo moje corki zaplacily duza cene za bledy ojca a ona co dalej jest z swoim mezem i ich corka ma pelna rodzine- wiem nie powinnam, ale zycze jej by kiedys cierpiala tak jak ja i musiala sie borykac ze wszystkim sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nn rozwiedziona
do rozwiedziona a może mąż tamtej kochanki nadal nie wie o zdradzie żony? zadbałas o to aby się szczegółowo dowiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz 2 lata po rozwodzie
i po tych 2 latach moge tylko losowi dziekowac, ze uwolnil mnie tego balwana ... a dowiedzialam sie bardzo pozno. Jakies pol roku po tym jak odszel - do mamy aby odpoczac ... A zaczelo sie od internetu. GG, ICQ, i inne portale randkowe. Duzzzzzo pracowal, co nie przekladalo sie na dochody, czepial sie mnie na kazdym kroku, spal z telefonem i rozmawial z jakims facetem powiedzmy Jasiem tak czule, ze sadzilam iz zmienil orientacje seksualna. A to byla Jasia jak sie pozniej okazalo. Od jakiegos czasu mial nowe grono znajomych do ktorego mnie nie wciagnal ... Nikt niczego mi nie powiedzial. Domyslalam sie, czulam i odchodzilam od zmyslow ... Dopiero gdy ktos anonimowy przyslal mi do domu zdjecia z zakochana, mieszkajaca wspolnie parka ... dowiedzialam sie prawdy. Jako zona chcialabym wiedziec, ale wiem ze przyjaciolom i znajomym trudno taka decyzje podjac i najczesciej jej nie podejmuja. Zaluje tylko wielu miesiecy rozpaczy, dola, depresji ... gdybym wiedziala wczesniej szybciej bym to skonczyla. Od dnia orzeczenia rozwodu jestem inna kobieta ... a po 2 latach - coz nawet on strzyze uszami ale juz nie dla psa kielbasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety jeszcze zona...
ja z sms , wyszlam za dom podlac kwiaty i zobaczylam synka z mezem bawiacych sie na kanapie jak podeszlam pod okno pomachac im - zobaczylam jak czyta smsa a pozniej odpisuje ... wiadomo od kogo czekam na sprawe, licze dni ... trzymajcie sie ... ja nieumiem przebaczyc... pol roku minelo a jeszcze boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajaka
sms.................................dużo ich było na bilingu aż w końcu telefon sprawdziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zrobilam wyparcie
kiedy poczułam srom innej kobiety na jego ustach po powrocie z pracy... oprzytomnialam kiklka dni później jak zauwazylam na gg rozmowe z jego koleżanką z pracy że kupilam sobie podobno okropne buty i wydalam na nie majatek... i ze jaka to ja nie jestem. Już wiedzialam czyim cipskiem wtedy jego usta śmierdziały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiedziona od 2008
nie niezadbałam o to by jej mąz sie dowiedział, byłam taka zła na własnego i borykałam sie z mysłali co ja zrobilam nie tak, czym sobie na to zasłuzyłam , że mialam gdzies ja i jej rodzinnke. Teraz to mi juz wszystko jedno bo wiem o niej takie rzeczy- bo to zwykła szmata i naciagaczka. Zostawiła biednego( to jest ironia) mojego byłego jak dowalili mu tekie alimety, ze ledwie starcza na wypieszczone bmw i ciagle biegonie wokół wlasnego ego-nie zal mi go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellliaaa
POZNAJ http://www.kobiecesztuczki.pl http://forum.kobiecesztuczki.pl Kobiece Sztuczki - Poznaj sposoby na facetów. Są sposoby na facetów. Zmień marzenia w rzeczywistość • twórz dobre relacje w Twoim związku • unikaj potknięć i błędów • uwolnij swoją siłę w pełni Tego możesz się nauczyć ! Więcej na http://www.kobiecesztuczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×