Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość alicja_wśród_garów

Jaki płyn do mycia naczyń jest najlepszy?

Polecane posty

Gość karmazynowapanii
No własnie, to szkoda kasy na takie płyny, bo niby ze jest tańszy to na pewno nie jest taki wydajny jak te drozsze, wiec ja też odpuszczam takowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_gość
Nie wiedziałam ze jest taki ciekawy blog. A czym sie kierujecie przy wyborze płynu do mycia naczyń, ceną, zapachem, konsystencja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatasmarkata
ja patrzę na konsystencję i zapach . musi ładnie pachnieć i być gęsty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem78
Oj zapach ma duze znaczenie, bo potem zupełnie inaczej pachna naczynia, taka świezoscia, a nie jak ja to nazywam pomyjami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to naczynia powinny pachnieć płynem? o_O lubisz jesć płyn do naczyń? naczynia nie powinny pachnieć niczym, a jeśli czymś pachną, to tylko zasluga wody z kranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornikova3
jej pewnie chodziło o to ze niektóre płyny maja jakiś chemiczny zapach, który nieraz nawet jak spłuczesz to pozostaje, ja tak miałam z jednym z lidla. Ale niech ona sie wypowie. Nie po to przeciez tez płyny ładnie pachną zeby potem czuć to na naczyniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć_gość
Na ile starcza Wam taka butelka Fairy, ta duza ? Na 2 tygodnie ? czy dłużej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Anna_1
Na dłużej, na 3 tygdonie do miesiaca, ale ja mieszkam sama wiec naczyń tez nie jest dużo do zmywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni moheranin
domol Rossmann kupuje w niemieckim bo kosztuje po 3,30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola_kolla
Tu sie z Tobą zgodze, a tez kupowałam inne bo wiadomo ze człowiek chce troszkę zaoszczedzic. Ale tu nie ma potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu_pitu
już od jakiegoś czasu fairy. a starczy tak na cirka 2, 2,5 miesiąca, w zależności, ile się wylewa na gąbkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pllusia
No to jednak Ty zuzywasz troszke mniej niz ja, ale i na tak długo wystarcza Tobie ten płyn. To świadczy o tym ze jest bardzo wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie Ludwik, ostatnio kupiłem, rozcieńczony do granic możliwości.Jak woda.Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie Ludwik, ostatnio kupiłem, rozcieńczony do granic możliwości.Jak woda.Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morning fresh bardzo tani i jeszcze bardziej wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jaki najlepszy, ale polecam morning fresh jest super wydajny.Dwie krople na gąbkę i zmywam 4 płaskie talerze, 4 głębokie, 4 szklanki i 4 widelce i 4 noże, a gąbka jeszcze się pieni. Bardziej się opłaca kupić taki koncentrat do zmywania (morning fresh, fairy) niż zwykłe płyny. Policzyłem to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola12336
Jak dla mnie to PALMOLIVE blasam jest najlepszy :http://www.superkoszyk.pl/product-pol-5425-PALMOLIVE-Plyn-do-Naczyn-500-ml-Balsam.html. Jest bardzo wydajny, w dobrej cenie i nie wysusza tak strasznie dłoni jak inne płyny.Gdy nie używam zmywarki ,stosuje własnie ten płyn.Ludwik też jest dobry ale właśnie wysusza dłonie i konieczne jest stosowanie kremu do rak po każdym uzyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dibidi
To prawda mam ten sam problem, ludwik był w domu od lat. Niestety teraz powoduje u mnie uczulenie. Wiem, powinnam zakładać rękawiczki ale… nie zawsze się o tym pamięta. Nie wiem gdzie kupujecie morning fresh ale super tani to nie jest, owszem wydajny. Dla alergików i tych co chemii nie lubią wyjściem jest np. płyn do odtłuszczania z L.E.C. i płyn z Lily’s E.C. Inna droga to zrobić swój płyn do naczyń, który czyści i nie uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan płynów
Zdecydowanie PUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dreft - nie psuje skory rak aż tak jak inne produkty... Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kopiłam sobie Biały Jeleń, ten balsam rumiankowy. Dobrze myje, odtłuszcza, Przemywam nim też blaty i gadżety w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja używam obecnie Ludwika i jestem zadowolona-gęsty i wydajny , Fairy kupiłam ale chyba sie popsuł , bo starczył mi tylko na 2 tygodnie,-a angielski Fairy miałam 2 miesiące. Co jest ,że jest inna jakość za granicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fairy platinum - jest naprawde super... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plyn Taniuś - jest super wydajny, pięknie pachnie, ma przecudowny kolor który idealnie mi pasuje do firanek ( żółty) do tego wystarczy kropelka na gąbkę a powstaje mnóstwa fantastycznej piany ,która niewątpliwie uatrakcyjnia zmywanie naczyń !! Dodatkowym atutem wg mnie są : poręczna i estetyczna butelka czytelna etykietka którą zawsze czytam w trakcie zmywania możliwośc wyboru zapachu ( mięta/cytryna) gęstość płynu -jest b. gęsty Od chwili gdy używam Taniusia zmywanie naczyn stało się wielką przygodą i frajdą dla całej mojej rodziny i znajomych. Często wręcz dochodzi do kłótni o to kto będzie mógł zmywać naczynia po np. obiedzie bo wszyscy chcą. Taniuś zjednoczył naszą rodzinę ! ten rewelacyjny płyn kosztuje 1,89 i mogę go polecić każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fairy się popsuł jest jakby rozrobiony z woda,kupiłam go ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×