Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość alicja_wśród_garów

Jaki płyn do mycia naczyń jest najlepszy?

Polecane posty

Gość gość
Jest. Najwydajniejszy jest Fairy, duża butelka wystarcza na kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i moi znajomi którzy pokazali mi ten płyn używamy DISH DROPS jesteśmy z niego bardzo zadowoleni bo jak na jakość tego płynu to jest najtańszy na rynku i który nie zawiera fosforanów, silnych kwasów/alkaliów ani wybielaczy chlorowych. Posiada świeży, cytrusowy zapach i zawiera wyciągi z aloesu, kwasów owocowych (AHA) oraz naturalny wyciąg z pachnotki zwyczajnej, który chroni skórę rąk przed podrażnieniem i wysuszeniem w trakcie zmywania.Ogólnie jestem bardzo zadowolona, zmywam nim juz dwa lata i nie mam już problemu ze skórą i kasy tez zostaje o połowę więcej a co najlepsze można ten produkt wypróbować i jak ci coś się nie spodoba można od dać nawet puste i zwracają 100% kasty. Krótka prezentacja o płynie dish drops: https://www.youtube.com/watch?v=oWw-cr2jEzk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z płynów do mycia naczyń polecam Ludwika albo płyn, który nazywa się kastor. Służy do mycia naczyń, blatów kuchennych, glazury, terakoty oraz wszelkich powierzchni w hotelach, pensjonatach oraz innych obiektach użyteczności publicznej. Polecam go ze względu na szerokie zastosowanie oraz jakość. Ja kupuje go w sklepie e-chemia.eu. Powiem szczerze, że nie widziałam go w sklepie stacjonarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi rodzice prowadzą pensjonat, a ja pomagam im zajmując się między innymi zakupami. Chcę tu również przychylić się do opinii dotyczącej płynu Kastor. Jest to preparat wykorzystywany właśnie w hotelach, pensjonatach, gdzie trzeba dbać o czystość, ale korzystanie z 5 czy 6 różnych preparatów jest utrudnieniem. Płyn Kastor zastępuje wiele różnych specyfików. Cechuje go jakość, wydajność oraz dobra cena. Też kupuje go przez internet. Nie znałem jednak do tej pory sklepu e-chemia, ale z chęcią do niego zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
morning fresh lub Frosh przynajmniej nie mają wpisanych konserwantów na opakowaniu jak ludwik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy, bo szkło po nim lśni, JAX PROFESSIONAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre porady, ale dodałabym do tego cos jeszcze w kwestii tego co robić kiedy na szklankach pojawi sie biały nalot http://www.finish.pl/multimedia/artyku%C5%82y/szklane-naczynia/nalot-na-szkle-dlaczego-powstaje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko persil ze sklepu z niemieckimi towarami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęliśmy zamawiać płyn do naczyń internetowo w zeszłym roku dokładnie ze strony http://chemiadoczyszczenia.pl/22-plyny-do-mycia-naczyn. Sprawdza się, dużo lepiej naczynia po nim wyglądają niż po tym co wcześniej żeśmy używali. Sklep jest w porządku, mają dobre warunki przy większych zamówieniach, ,szybko robią dostawę, jeśli mam info że towar od nich wyszedł to faktycznie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fairy. Domywa i wyjątkowo wydajny, rzeczywiście wystarczy kropla, jak w reklamie (a nie wierzyłam). Kilka wersji zapachowych. Do tego dostępny w każdym markecie i Rossmannie. Używam od lat i chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 783
Jak dla mnie to Tymek dobre usuwa zabrudzenia i nie podrażnia rąk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogatynka012
Ja jakiś czas przekonałam się do takiego płynu do mycia naczyń - https://organika.com.pl/produkty/chemia-gospodarcza/criss-plyny-do-naczyn/ - jeszcze jakiś czas temu trudno go było dostać. Teraz jest w coraz większej ilości marketów i drogerii. Poza tym bardzo dobrze sprawdza się w przypadku uciążliwych zabrudzeń, ładnie pachnie i nie uczula (przynajmniej u mnie obyło się bez zmian skórnych, a w przypadku innych detergentów różnie to bywało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rovena

Ja od jakiegoś czasu mam w końcu zmywarkę i już nie używam płynów do mycia naczyń. No dobra czasem używam, jak mam jeden kubek do umycia 😉 Ale nie zwracam już uwagi na jego wydajność bo teraz zależy mi na skuteczności tabletek do zmywarek 😉 Mam Electrolux Air Dry i naprawdę widzę różnicę w czystości naczyń, braku zacieków, połysku na kieliszkach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Polskim rynku jest kilka ciekawych alternatyw do produktów produkowanych przez wielkie firmy. Od jakiegoś czasu używam płynu Poznańskiej firmy biozym - spisuje się bardzo dobrze, i co ważne jest eco-friendly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio płyn do ręcznego mycia naczyń Ekologiczny Dom ze sklepu internetowego Biozym. Żona jest zachwycona. Świetnie radzi sobie z przypalonymi garnkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2020 o 09:50, maria.marysia.mama napisał:

A próbował ktoś Yope? Mam kilka ich produktów i jestem zadowolona, przede wszystkim zapachem. Jednak płyn do podłóg mi się nie sprawdził...

Hej, dlugi czas uzywalam Yope, ze wzgledu glownie na ich zapachy oraz eko 🙂 teraz w rossmannie kupilam kilka produktow z Biostar, sprobuj do podłóg uzyc uniwersalnego plynu, pachnie lawenda i nie klei sie, od razu po wyschnieciu mozna jesc z podlogi 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też używam Fairy, bo wystarcza na długo. Poza tym, że jest wydajny, to się pienie. Bardzo nie lubię płynów do mycia naczyń, które się nie pienią. Choć myślę, żeby się przerzucić na jakiś eco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×