Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

też witam :):) soUl to sQueeze biedulka sama tu tak siedziałaś? buehehee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no biedulka ... wiernie siedziała i czekała na nas... a ja po baletach dziś dogorywałam. nie do życia - wykręcenie totalne. ale juz dobrze kacyk minął. ale za to te balety były, oj były tego bólu głowy warte :D:D a ilu nowych rzeczy dowiedzialam sie o swoim byłym... ehhh że ja kiedyś taka ślepa byłam. jakiż on beznadziejny!! AAAA!!! oglądałam te kabarety z podrzuconych linków. dwa tam jakieś były. fajne ale czekam na cudowne olśnienie kabareciarzy i na coś naprawdę odjechanego!! podobało mi sie jak ta wiara klaskała (zwała po maxie) i jak dyrygował. doszłam do tego samego wniosku - ci którzy spiewają, grają są tam nikim ...nawet nie wiadomo jak sie nazywają ale nie... przepraszam - miszcza 3eba czcić bo to on w końcu potrafi klaskać jedną dłonią i uszami naraz :D:D a Wy co porabiałyście w weeckendzik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hue hue hue :):) kochana Soul :):):) no ja tez baleciki ale to jakie :P:P hihihii dawno juz takich nie było :P też kacyk był niedawno wstałam :s i nawet na imprezce wjechałam na temat tego topu bo sie ludziska pytały co to za opisy o tym miszczu na moim gg takie śmieszne hehehee naprawde wróże nam sławę hihihiii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej FANKA witaj Gajowy :):):):) śmiechu warte po prostu. ciekawe kiedy reszta dziewczyn sie pokaże - wisinka, nowa w miescie prawdziwa,swinkowaaa a gdzie są stare babki - Ama_leta :(:( CattieBriee też jakoś nie widać :( buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanka, Hanan🌼 🖐️ ale Wam fajnie takie weekendy mile:) ja wczoraj pol dnia ganiałam za profesorami po uczelni zeby wpisy dostać, a jak wrocilam to bylam padnieta:O dzisiaj odpoczywam:P ostatnio kumpela spytała mnie czy czytałam topik o rubiku na kafe bo taki ekstra:D powiedziałam, że musze zajrzeć czy taki ekstra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmmmmmmmm..... czyli co? czyli że jak z tym topikiem?? bo nie rozumiem...? he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz na pomaranczowo
jakies nowe wiesci z zakonu uwielbienia z ktorego zostałyśmy wydalone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pytała mnie czy widziałam taki topik a ja udałam głupa, że nic nie wiem:P przeciez gdybym jej powiedziała, ze sie tam udzielam to by pinda nie uwierzyła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soUl to sQueeze żeby mnie tu o wazeline nie posądzili... ale już Cie uwielbiam !! hehehee :D czekam tylko aż przyjdą jajcary i znów zaczną klecić jakieś poezje buahahhaa albowymyslać nowe opisy na Gy Gy buaahaahaaa!!!!!!!!! znów bede pod biurkiem ze miechu zębami klaskać!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanan bez obawy jak wazelina to tylko u miszcza:D ja tez czekam az tu się zrobi swojsko i wesoło :D a jak wczoraj zobaczyłam miszcza w niani to zaczelam sie smiac jak głupia a familia nie wiedziała o co chodzi a mama oburzona ze sie z rubika nabijam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu haha! soUl to sQueeze a nie pomyślalaś o tym ze jak przeczyta to co napisalaś to.... sprawa sie rypnie delikatnie mówiąc hehehehe:P:P ❤️ głupiutka :):) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ops :O ale ja durna jestem:D:D:D zawsze coś zrobie albo powiem, a dopiero potem pomyśle:O mam nadzieje, że nie skojarzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeeeeeeeeeee :(:( a ja nie widzialam niani :(:(:( nie oglądam tego ...ale ze względu na naszego Zbawce zrobiła bym ten niewątpliwie przyjemny wyjątek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyy heheheehe raczej skojarzy jeśli naprawde tu czesto wpada i na bierząco śledzi :):):):) ale cio tam !! :):):):) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak usłyszałam w kabarecie, ze miszcz napisal paprykarz szczecinski to myslalam ze sie ze smiechu posikam:D teraz przez ten topik wszystko co z nim zwiazane smieszy mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soUL to.... mnie też zbanowali na domowym IP'ku :(... nie mam co teraz do podusi czytać i czym się zachwycać :D. Dobrze, że jesteście to przynajmniej wiem co u "miszcza" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×