Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

wbrew pozorom nie jestem gejem, dzień dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ożesz kurw.... :O jaka je tępa jestem :O nie jestem godna żeby wielbic miszcza z taka yteligencją:O chyba musze stąd odejść :( 😭 Maheretta 🖐️ *klask klask*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilowo klaszczę uszami, bo ręcami nie mam siły - jakaś franca mnie toczy :( Może to klątwa Nesi? Swoją drogą, czy to nie ta sama Nessie, która tak lubi postraszyć pijanych turystów nad pewnym znanym Loch? Poznałam po opisie imć Koniuszego :) Gajowy, dogoniłeś taczki? Pytam, bo rodzina mi żyć nie daje, chcą wiedzieć i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soul, swinkowaaa -> klaszczcie, ale się nie tnijcie pod żadnym pozorem. jedna wpadka to nic, a poza tym miszcz nie toleruje zbyt wysokigo IQ, więc lepiej się maskować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, czyli, jak to się mówi, zabiłem Wam ćwieka :) A ja po prostu analn... normalnie cytatem rzuciłem PS. Coś mi się forum psuje ;P Miszcz rozpoczął ddos\'a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanim wpełznę pod kołderkę, tak mi się przypomniało: Juz miesiąc zaszedł, psy się uśpiły i coś tam klaszcze za bore-e-e-em. Pewnie tam czeka mój Rubik miły za całą orkiestrą i chóre-e-e-em... Pewnie tam czeka mój Rubik miły za całą orkiestrą i chóre-e-e-em!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic się nie dzieje, ja nie z tych, co byle co traktują jak obrazę majestatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"posiadam z tych koncertów spory materiał filmowy , gdzie były pełne sale wypełnione po brzegi fanów i sprzymierzeńców Pana Piotra\" Panie Koniuszy. Za moich czasów na koncerty chodzili głównie fani danego zespołu. Teraz dołączyli do nich \"sprzymierzeńcy\"? Cóż to za wynalazek? Bojówki? Zastępy wyznawców? Fanatycy gotowi osłonić miszcza swą piersią lub beretem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekstera
hihii fajnie że można wejść na antyrubikowy topik prowadzny przez "niezarażonych" dźwiękami doscooratorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soUl to sQueeze, Pan Koniuszy raczył poruszyć ten temat kilka stron wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekstera
hihih fajnie, że można wejść na topik antyrubikowy, gdzie są jeszcze ludzie nieskażeni disco-oratorium :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przepraszaj. Klasknij sobie. Od razu poczujesz się lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja progenitura zarejestrowała się na antyrubiku :) Na czas choróbska przekazuję pałeczkę synowi, niech zajmie swe miejsce na szańcu i klaszcze na chwałę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzis strasznie duzo roboty :( ale postaram sie jak najszybciej do was wrocic, nie zapominam jednak o klaskaniu uszami, podczas zaklejania koper :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×