Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

paietaj zapytaj grzecznie, bo nawet cie i nie poslucha... spojrz na moj przyklad nim popelnisz faux pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buaha:D to on chyba nic nie robi tylko na necie siedzi:D kurde duzo tematów tam oczekuje na akceptacje:O świnkowa dobry pomysł, skopiuje to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dział "Pytania do Piotra" jest działem moderowanym. Oznacza to, że zadane pytania pojawią się na forum dopiero po akceptacji. 2. Pan Piotr jest człowiekiem zapracowanym, w związku z tym na odpowiedź proszę cierpliwie poczekać - nie wysłać ponagleń. Jeśli odpowiedź wyda się lakoniczna, proszę zrozumieć, że Pan Piotr ma niewiele czasu, a i tak stara się odpowiedzieć na większość pytań. 3. Zanim zadasz pytanie odnośnie twórczości Pana Piotra - przeczytaj uważnie wiadomości zawarte na stronie głównej www.rubik.pl (jest tam sporo informacji o Panu Piotrze oraz jego twórczości) - być może tam znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudelkowi tez zapytanie przeslij, zeby wiedzieli z jaka czcia sie odnosimy do mistrza pana rubik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja nie lubię tego gościa.:( i tego jego zakonu. Mistrz Piotr- dobre sobie. A co on takiego zrobił? To Doda więcej osiągnęła.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja skopiowałam to co świnkowa zaproponowała:D "ja pyl niegodny w szafie mistrza pana rubika, chcialam pokornie spytac, kiedy mistrz pan rubik z owej szafy laskawie wyjdzie ku swej chwale? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo go trzeba wziac na ynteligęcje i napisać tak zeby nie wyszło, ze sie z niego nabijasz. świnski blondyn nie załapie tylko musimy obrac sposób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie sie tam rejestruje i rozpierdole im to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej oni mają szałboxa :D tam można się pozgrywać i nikt nie moderuje :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowilam Wam ze niezla cenzura panuje na tym forum:) a czytaliscie posty jego fanek? ja myslalam ze ludzie sie tam loguja na zarty a oni sa calkiem powazni! przejrzyjcie to forum zanim stracicie na zawsze ta szanse:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego że wywalili
? Mi na jednym forum dali stałego bana, a dalej tam siedzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×