Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

hahaha, dzial dla cudzoziemcow: cytat: I'm sorry but all this attack on Mr. Rubik is too much for me - polish people forget that as now Mr. Rubik has problems and is "persona non grata" this same happenned before with famous artists Mozart, Shubert," Porownywac Rubika do Mozarta i Szuberta? :-O I dlaczego Mr. Rubik a nie ma Mr. Mozart? Rubik lepszy? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianaaa
to jest chore co tam sie dzieje, jeszcze przed zbanowaniem nas, zaczely pisac, ze zaraz pustki zrobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trtrtr przykro mi ze to przeze mnie :( ale tym sie ujawnilas :D:D rozgryzli nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianaaa
no koniecznie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam :classic_cool: witam, chciałabym prosić abyście mnie odbanowali, ponieważ nie napisałam na forum nic złego, pod moim nickiem zalogował się mój brat, który sądząc po tym, że zostałam zbanowana napisał jakieś głupoty.Przepraszam za niego i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby ponieważ uwielbiam Pana Piotra oraz Jego twórczość i chciałabym mieć dostęp do forum i informacji o Nim. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A: no dobra, o farbę się nie dowiem... [Dzisiaj 20:05] ela1201: typujemy następnych??? pewnie mają już podkład zrobiony, niestety [Dzisiaj 20:05] A: ale czy kark boi gdy się go zgina pod kosiarkę? [Dzisiaj 20:05] Alii: [Dzisiaj 20:06] A: mam na myśli wielce jaśnie oświeconą fryzurę Pana Piotra [Dzisiaj 20:07] A: taaa... a to wyżej to sposób na rozczesywanie... wiem, domyślam się [Dzisiaj 20:07] Cyganka: teraz jada według alfabetu;) nie tak nudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ niech mnie na dobre zbanują bo mi się tam nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę i kwiczę jak świnia w błocie :D :D :D Tyle godziwej rozrywki... Och, żeszsz ty Rubiku koffany :D Propozycja tekstu adoracyjnego od mojego syna: \"Drogie współwyznawczynie, czy nie uważacie, że to podłe że te zdziry małomiasteczkowe, niegodne lizać zabłoconych butów Mistrza Pana Rubika, kalają jego imię godnymi rynsztoka wypowiedziami, narażając Jego Świetlistość na stres i spadek płodności muzycznej?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny cytat: "yes, it would be nice to promote him abroad:) mr Rubik deserve on it! Hope he will do carrier abroad... Polish scene is so cruel..." No tak, na pewno zrobi "carrier" (bagaznik, przewoznik) hahaha Ich angielski jest zastraszajacy, tego sie nie da czytac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole................ Tak jak w życiu - kierujmy się zdrowym rozsądkiem i bawmy się dobrze. Porządek na forum: Na forum do Pana Piotra nie zwracamy się per "Ty ". Zgodnie z ustaleniami forumowiczów, powyższe dotyczy również wszystkich VIP-ów związanych z oratoriami czy inną działalnością Piotra Rubika. Ogłoszenia i komunikaty Jeżeli chcesz być na bieżąco z ważnymi informacjami dotyczącymi forum zacznij przeglądanie od tego tematu. Pisanie postów: 1. Nie pisz postów z samymi emotikonami, taki post równa się ostrzeżeniu. 2. Nazywaj temat tak, aby jasne było, czego dotyczy. Nikt nie lubi się domyślać, co jest zawarte w temacie nazwanym "..." czy "???". Nie tytułuj wiadomości "Pytanie" w dziale "Pytania do Piotra", bo jest to oczywiste, że zadajemy tam pytania. Nazywając wątek, zastanów się, ile osób będzie wiedziało, o co Ci chodzi. Wykorzystaj też pole "Opis tematu" do przybliżenia tego, co zawiera temat. 3. Nie zadawaj sobie trudu wysyłania niepotrzebnych postów: jeśli nie masz nic do powiedzenia - nie pisz. Pomyśl o użytkownikach, którzy w poszukiwaniu cennych opinii innych muszą przedzierać się przez tonę radosnych twórczości zawierających same emotikonki czy teksty typu: "Zgadzam się" czy "ja też" ... 4. Jeśli odpowiadasz, zastanów się, czy to, co chcesz napisać, jest związane z tematem. Posty są grupowane w wątki, z których każdy ma swój temat. Jeśli Twoja wypowiedź nie zawiera się w temacie, załóż nowy wątek, a nie rób z każdego gadki o wszystkim i niczym. 5. Nie dolewaj oliwy do ognia - ktoś stworzył bezsensowny czy dublujący się temat? Widzisz to? To nie pisz już w w nim albo uprzejmie nakieruj na właściwy wątek, podając adres do niego, bądź zgłoś istnienie niezgodnego tematu moderatorom. 6. Użytkownicy, którzy chcą prywatnie porozmawiać z innym użytkownikiem, powinni użyć opcji Prywatna Wiadomość, aby nie zaśmiecać dodatkowo forum. 7. Posty naruszające prywatność będą usuwane. 8. Nie kopiujemy na forum rozmów z IRC ! Na forum należy zachowywać się kulturalnie, być osobą wyrozumiałą dla pozostałych uczestników. Pamiętaj! Twoje posty świadczą o Tobie samym, wszystko, co piszesz, piszesz w swoim imieniu. Pytania do Piotra 1. Dział "Pytania do Piotra" jest działem moderowanym. Oznacza to, że zadane pytania pojawią się na forum dopiero po akceptacji. 2. Pan Piotr jest człowiekiem zapracowanym, w związku z tym na odpowiedź proszę cierpliwie poczekać - nie wysłać ponagleń. Jeśli odpowiedź wyda się lakoniczna, proszę zrozumieć, że Pan Piotr ma niewiele czasu, a i tak stara się odpowiedzieć na większość pytań. 3. Zanim zadasz pytanie odnośnie twórczości Pana Piotra - przeczytaj uważnie wiadomości zawarte na stronie głównej www.rubik.pl (jest tam sporo informacji o Panu Piotrze oraz jego twórczości) - być może tam znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. 4. Pytania odnośnie dat koncertów, cen biletów będą pomijane (usuwane), takich informacji szukać należy na www.rubik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I think Mr. Rubik has fans all over the world. For the short amount of time it took him to succeed it's amazing that he has reached so many people outside of Poland so quickly." tlumacznie: Mysle, ze PAN rubik ma fanow na calym swiecie. W krotkim czasie osiagnal sukces, to niesamowite, ze dotarl do tylu ludzi z poza Polski tak szybko. Pytanie: Gdzie niby on jest znany, na jakim CALYM SWIECIE??? Masakra, masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak zwracanie sie do rubika na Ty jest zabronione również VIPom to Paskudzka tez sie musi zwracac od niego "Panie Piotrze" :D:D:D:D:D:D ciekawe czy mówi tak do niego w łóżku "Panie Piotrze dochodze" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianaaa
Chcialabym się dowiedzieć, dlaczego zostałam wyrzucona z forum?? Nie napisalam kompletnie niz zlego i obrazajacego Pana Piotra... Dlatego prosze o odblokowanie i mozliwość wyrażania swoich opinii i zadawania pytań, Dziekuje i pozdrawiam ja napisalam tak :) zobaczymy co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, kochani, dzięki za solidną porcję rozrywki! trzymajcie się :D Nowa w mieście prawdziwa, fajnie że stworzyłaś ten topik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jaka ulubiona pisoenke rubika, wpisalam zwiatun do wiadomosci na tvp1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sOul to sQeeze :D Agata: Panie Piotrze, czy mógłby Pan uprzejmie opuszczac klapę na sedesie po fakcie? I czy zamierza Pan jeszcze korzystać z masła, czy mam je schować do lodówki? Rubik: Wyklaszcz to, dziecko. Nie pamiętasz, jak cię uczyłem? W sprawach przyziemnych zwracaj się do asystentki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj 20:15] aasiulkaa: nom strasznie (heh dwa razy mi sie wiadomosc wyslala) [Dzisiaj 20:15] pudelek_: nie jestem z szafy! ja jestem normalna i kocham ta muzyke! ona jest jak...jak... [Dzisiaj 20:17] nesca: a mówiłam, ze nie chce mi się dzisiaj sprzątać... [Dzisiaj 20:17] aasiulkaa: bardzo trafne słowa [Dzisiaj 20:17] joannaanczyk: nesca, dałąś rade [Dzisiaj 20:18] nesca: niekoniecznie dałam dalej g... się walają po obejściu.... :wnerw:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×