Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

o wspominaja mnie, to strasznie mile :D jak bedzie cos jeszcze , to daj znac... moze sie znowu w nocy pojawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha jaki dupowłaz :D ci ludzie są na maksa zakompleksieni i podniecają się że mają jakąś "władzę" w wirtualnym świecie i mogą pokazać swoją "wyższość" w ich mniemaniu banując kogoś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bragga-> ja mysle , ze to nie pan mistrz piortr tylko one sa nienormalne, moze ten facet faktycznie nie do konca jest ok, ale one sa jak fanatyczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam stałe IP 😭 I co teraz? :( Wklejcie czasami jakiegoś screena albo skopiujcie coś mądrego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One są już stracone dla świata, ale on też ma coś na bani :P Jest jakiś sposób żeby ominąć tego ich bana? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej to by było od środka :P znaczy stać się jakimś moderatorem czy coś i wypierdalać wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem, to zalezy od moderatorki , a u niej to jak zawieje ... ogolnie strzez sie wszystkiego i wszystkich, bo nie znasz dnie kiedy tej 27 letniej babie walnie na mozg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Integral ale tam stać się moderatorem to chyba nie taka prosta sprawa... ciekawe jak te fanatyczki się tam dostały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, mnie zbanowali za jakieś pierdoły, ale założyłam sobie nowe konto :classic_cool: weszłam przez inna przeglądarke i mogłam się zarejestrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze w wróżby
HALLO tu kafeteria dajcie spokój z tym forum rubika czy wszyscy na kafe maja czytac ze WAs wywalona z jakiegoś tam forum rubika no to juz wiemy i co teraz>>>>> możer chusteczke podac łezki otrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ostrzeżenie było w prywatnych wiadomościach o ile pamietam dobrze, ale jak mnie zbanowali to juz nie widze nic :D Integral z jakiej przeglądarki się zalogowałaś? bo mnie zbanowali na mozilli a na IE nie wchodzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja normalnie wchodziłam z Opery, a jak mnie zbanowali to nowe konto założyłam sobie przez Firefoxa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one mają wtyki za to, że są posłuszne i robią to co robią czyli osłaniają Księcia :D w zamian pewnie dostają autografy czy jakieś zdjecia albo kilka wlosów tlenionego blondyna :classic_cool: albo wejściówki na koncert?:P a co z pudlem?pisał ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze w wrozby - a czytalas topic , czy tylko nam wspolczujesz? to jest momentami lepsze niz "najwieksze wpadki i niedociagniecia w polskich serialach" - powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, pisał ktoś do pudla? może by tak pare screenów zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, dali mi bana na Firefoksie i zarejestrowałam się przez IE :classic_cool: Atakujemy wszystkie naraz dziewczynki? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbujcie na wszystkich przeglądarkach jakie są, może jakoś się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fuck 😠 Jakie szmaty 😠 Wejść weszłam, zarejestrowałam się też, ale nie mogę się zalogować 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świniowata Modami zostają ludzie inteligentni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie przeczytalam Was od poczatku i tez sie tam rejestruje :P:P:P jaja z tym P. Rubikonem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×