Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

dyskusja na temat jakiegoś kiczu pt. Świat się nie kończy jeden z "naszych" : "Najmocniej Szanowną Panią przepraszam, ale pomyślałem, że nie tylko mnie podchodzi żołądek do gardła gdy słyszę tę cepelnianą,okrutnie przaśną piosnkę. Czyżby Jego Szanowność i Ekscelencyjność, że tak powiem Ojciec Piotr praktykował folklor na opak??" oni: "Nie chodziło mi o to, ze Ci sie nie podoba, tylko o to jak to napisałeś. Trochę kultury w zbudowanych przez Ciebie zdaniach na pewno nie zaszkodzi. Nie przeszkadza mi to, że ci sie nie podoba. Masz do tego prawo, ale jak chcesz coś napisać na ten temat, to przynajmniej minimum dobrego smaku zachowaj. Poza tym mógłbyś rozwinąć swoja wypowiedź, bo zdaniem "ekstremalna żenada" nie wiele treści można przekazać." nasz: "ekstremalna żenada- innymi słowy niepohamowany i bezwarunkowy wstyd związany z uczestnictwem w czymś. To jak w serialu brazylijskim- jest tak okrutnie źle, że człowiek przed ekranem doświadcza żenadki i szuka pilota by przełączyć kanał. Ciekawe czy Jego Ekstremalna Zenadnośc doświadcza czegoś jak widzi siebie samegio podrygującego niczym kukła w totalnie sparzonym obrazie, a ci sol...hmm by mi przez gardło przeszło wyglądają jak dziatki z duszpasterstwa akademickiego..brak jeszcze spiewającego ksiedza klauna z Ziarna i by się działo...że hohohohohohohohhoh." Odpadłem dalej ze śmiechu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -*Kotek*-
Wiecie, czytam ten temat od wczoraj i nie wyrabiam z jednej strony z powodu Waszych akcji (kocham Was za to), a drugiej z powodu skrajnej głupoty tych ludzi(?). Jakiś czas temu trafiłam na to "forum" pana miszcza, ale że lizusostwa nie trawię, więc nie wytrzymałam i wywalili mnie pod byle pozorem. Nic to. Więcej na pewno tam nie pójdę. rubik to dno dna i 10 metrów mułu Jednakowoż chciałabym rozpieprzyć ten pierdzielnik w drobny mak. Ma ktoś może znajomego hakera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz zakaz wstępu na forum ! Na swoim koncie masz ostrzeżeń: 3 o łącznej wartości: 6. Wartość po której użytkownik jest banowany to: 4 Ostatnie ostrzeżenie dostałaś: Dzisiaj 17:41 Powód: swinkowaaa :wave: "osobiscie uwazam, ze ta osoba powinna byc rowzniez usunieta z forum" :wave: dobra wygralam z wami ; ja mam 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tylko pytanie, czemu ktos czyta wiadomosci "miszcza" i co ja zlego w niej napisalam? wkleilam ja tutaj tez....moze mnei ktos oswieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co odkrylam, jak sie kliknie na samym dole strony na copuright by PIOTR RUBIK , to wchodzi sie jakby na glowna strone, a zniej mozna pisac mu wiadomosc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy wy widzieliscie za co mnie usuneli z tego sekciarskiego forum? ze powiedzialam o moderatorce,z e powinna byc usunieta bo obraza miszcza.... no kurde, co w tym zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie powinnaś użyć słowa miszcza?:D dziewczyna poczuła się zazdrosna albo obrażona ze sie spoufalasz z nim i Cie kikneła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta jedna, dupowlaz co tu o niej pisali i jakas druga, chyba ewa miala na imie - calkiem byly mile, nie bylo tej harpi moderatorki, no i miszczu sie pojawil , ale tylko obserwowal spod grzywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az 3 razy zoltym loginem zaswiecil, ale nie odezwal sie, nie jestem godna przeciez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i wtedy obie 18-letnie fanki wyznaly , ze one go kochaja niemal tak mocno jak on kocha je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze rozumiem te mloda dziewczyny, platoniczna milosc do muzycznego idola... ale te stare niemal 30-letnei dupy, co tam przesiaduja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -*Kotek*-
Jestem masochistką :P, wlazłam jeszcze raz. Te kretynki dają tam swoje zdjęcia... O boziu... Ponawiam pytanie - ma ktoś znajomego hakera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogladalam te zdjecia wczoraj, moze nie jestem piekna, ale kolezanki nie wygladaja za korzystnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -*Kotek*-
Świnkowa -> tu nie chodzi, czy wyglądają korzystnie, czy nie, ale o sam fakt. Ale może faktycznie marzą, by miszcz zwrócił na którąś z nich uwagę i odstawił Paskudę właśnie dla niej :D :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -*Kotek*-
O, jedna ma nawet zdjęcie z panem miszczem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×