Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

ciekawe czy ten szpieg irys czy jak jej tam jeszcze tu jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierujesz uwielbienie w niewłaściwą stronę :D Oszczędzaj adorację na kolejny desant przez Rubikon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed desantem na rubikon będę ćwiczyc moją pokorę, aby mój poziom intelektualny nie został uznany za poziom podłogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielica ze Świtezi
ej mam pomysła. wlazłam tam po przeczytaniu tego wątku :D tam jest taki dział ze mozna pisac w obcym jezyku. niby preferuja angielski, ale nie jest to chyba wymóg. na pewno dziewczynki znacie wiele roznych jezyków. napiszmy cos niekoniecznie wazeliniarskiego, ale np. po dunsku, hiszpansku, francusku itd :D przeciez zeby usunac beda musieli sobie przetłumaczyc.. ja moge ich zbluzgać we wloskim literackim albo w dialekcie z Trentino z uzyciem slangu mlodziezowego :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz na pomarańczowo
nie mozemy wejsc jestesmy zbanowani !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielica, pomysl świetny ale tu mamy szpiegów, więc wyczają od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurza, nie mam cyrylicy :( Mogłabym wypieścić posta rodem z Hodży Nasredina Sołowjowa. Tak były takie teksty o wazeliniarstwie i wazeliniarzach, że mózg paruje... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie muszą tłumaczyć, żeby wywalić. Wystarczy, że coś zaczną podejrzewać, albo po prostu nie będą umiały - usuną profilaktycznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co? Gdyby mi ktoś tydzień temu powiedział, że głupi Rubik dostarczy mi tyle radości, to bym mu się w nos zaśmiała :) Taki ubaw z tak nieoczekiwanego źródła! Życie jest pełne niespodzianek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Straszne to jest... Zawsze miałam szacunek do ludzi, którzy coś osiągnęli wlasną cieżka pracą. Nigdy nie słuchałam specjalnie muzyki Rubika - ot, tyle co w radiu usłyszałam, bo głównie radia słucham... słyszałam opowieści o jego forum strzeżonym przez zakon fanek, ale nie przypuszczałam, że te historie są tak bardzo prawdziwe... teraz pewnie nie będe w stanie się powstrzymać od smiechu na same hasło: Rubik... a to wszystko przez ten zakon... czy o to chodziło Panu Rubikowi? to jego reputacja leci przez te nienormalne babki... najgorsze, że dojrzałe kobiety a nie malolaty wielbiące swojego idola... lepiej chyba było zrezygnowac zupełnie z forum niz pozwolić, aby przerodziło sie w cos takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielica ze Świtezi
i te peany na cześć Agatki Paskudzkiej... spoko... lizanie dupy lizaniem dupy, ale pewnie kazda z tych "zakonnic" sni co noc jak jej wsadza maczete w potylice i uprawia dziki analny seks z Czcigodnym Panem Piotrem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frau Schwarz
[Dzisiaj 0:20] MorfiQ: ponieważ znowu mam ochotę na to forum zrzucić bombę to pójdę już ukoić moje nerwy z daleko od komputera :zez: [Dzisiaj 0:21] zuźka: MorfiQ spokojnie..:) a cóż znowu się stało? po wczorajszym chyba gorzej być nie może :mrgreen: [Dzisiaj 0:22] zuźka: wczoraj co spojrzałam w SB to awantura:) [Dzisiaj 0:23] MorfiQ: a mała powtóreczka dzisiaj była... kurde gdyby banowanie było dyscypliną olimpijską to mogę do Pekinu jechać :zez: a ja tak lubię spókój... i po kij komputer włączałam? weszłabym rano, zobaczyła śmietnik i wyszła... wróciła jak będzie posprzątane... [Dzisiaj 0:24] zuźka: ehhh, skąd się biorą TAKIE ludzie?? to chyba jakieś klony :mrgreen: [Dzisiaj 0:25] zuźka: od wczoraj non stop.. [Dzisiaj 0:25] MorfiQ: nie wiem ale nigdy nie zrozumiem takich rozrywek... może w wolnej chwili się na jakimś forum zarejestruje i naśmiecę? bo może wtedy jakieś oświecenie na człowieka spływa albo ma się odlot? :eek: [Dzisiaj 0:27] zuźka: nie to ferie..dzieci sie nudzą.. :mrgreen: To chyba o was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, mnie jeszcze nie capnęli :classic_cool: dzisiaj się loguję, ciekawa czy już mam jakieś ostrzeżonko, a tutaj nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda czasów na tych porąbańców. mają manię prześladowczą:D lol :D:D ja nie moge normalnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha jak tylko sie pojawiłam i napisałam (nic zlego nie pisałam) to juz od razu myślą ze z kafe :D a ja prowadze tu monolog :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soUl to sQueeze, nie spowiadaj się tak z każdego ruchu, bo Cię zbanują zanim powiesz \"nazywam się Marlenka i kocham Pana Piotra\" :) Wczuj się w rolę Maty Hari /choć babka marnie skończyła, więc nie wiem czy to akurat dobry przykład/ :classic_cool: swoją drogą, co popycha takiego ludzia do zostania podnóżkiem /czyimkolwiek/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o relację prosimy jak juz cię zbanują :-) na razie działaj i sie nie ujawniaj bo szybko wylecisz. :-) powodzenia za twoja misję PS. Do twojego pytania - wiedzą, że to my. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×