Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

Gość pisz na pomaranczowo
pewnie nie banuja, bo mody jescze w szkole siedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soUl to sQueeze, kobieto-zagadko :D To w końcu cieszysz się czy jesteś rozczarowana, że cię nie banują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[Dzisiaj 13:49] MorfiQ: Arda, nie... ale zaczynają mnie nudzić ludzie, którzy własnego życia nie mają... [Dzisiaj 13:49] firanka: nie mozna? :( [Dzisiaj 13:49] MorfiQ: nie nie można! najpierw trzeba zaśpiewać Rubikon! potem zaśpiewać sygnał Wiadomości od końca! a na końcu kupić mi samochód! no :mrgreen: [Dzisiaj 13:50] firanka: a można wyklaskac zamiast zaśpiewać?:P [Dzisiaj 13:51] Arda: MQ, zapomniałas o kartonie rooshofej wazeliny [Dzisiaj 13:51] MorfiQ: nie wolno klaskać!!! klaskanie jest dozwolone dopiero na 15 stpniu wtajemniczenia! póki co całe forum jest na -10 :hlehle: [Dzisiaj 13:52] firanka: a Mistrz na którym jest stopniu? [Dzisiaj 13:52] MorfiQ: Arda o wybacz :pray: już się poprawiam! a w tym samochodzie mają być kartony roooshofej wazeliny!!! [Dzisiaj 13:52] MorfiQ: Mistrz jeździ windą :mrgreen: [Dzisiaj 13:53] firanka: wow [Dzisiaj 13:54] Manga: witajcie o wielkie siostry i Ty wielka siostro MorfiQ :pray: [Dzisiaj 13:54] firanka: a Wy tak nic nie robicie tylko siedzicie tutaj i moderujecie? [Dzisiaj 13:54] Alii: cześć Manga :) [Dzisiaj 13:54] Andziorek: o wielka siostro Mango...witaj :pray: [Dzisiaj 13:54] MorfiQ: Manga co Ty przed kompem robisz??? miałaś krzyżem leżeć!!! [Dzisiaj 13:55] MorfiQ: jeszcze się modlimy, medytujemy i wzdychamy do zdjęcia PP :ziew: [Dzisiaj 13:56] firanka: tak to wiem [Dzisiaj 13:56] Manga: ale wielka siostro nie wiem czy jestem godna! [Dzisiaj 13:56] MorfiQ: no i na więcej rzeczy nam czasu nie stracza... dlatego mamy respiratory żeby za nas oddychały... [Dzisiaj 13:57] firanka: taa [Dzisiaj 13:57] MorfiQ: to ja rozwieję Twe wątpliwości: nie jesteś godna :mrgreen: [Dzisiaj 13:57] MorfiQ: nie banują Cię bo się im nie chce... mam wrodzonego lenia... [Dzisiaj 13:58] firanka: a wy tak to bezinteresownie robicie? czy dostajecie jakies kartki z autografami, zuzyta bielizne itp? [Dzisiaj 13:58] Arda: firanka, tylko ja jestem tutaj z tego zwolnikna :mrgreen:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mają nie wiedzieć, skoro o wszystkim lojalnie informujesz w raportach... :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viviene21
ja jestem tez zalogowana . :) cyrk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeahh, ujawni sie po naciśnięciu kompilacji F11+Alt+ PgUp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gdzie te lasky z rubikonozakonoforuma, tak straszyły że przyjdą i co? Ja tu ich chciałam chlebem i solą ugościć. Jak na prawdziwego fana Gosi Andrzyjywycz przystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mają czas do 15:30, jak nie to foch. Albo szykują extra bombę, np. tworzą muzyczny podkład na kafe w postaci najnowszego albumu miszcza, lub, co gorsza, zrobią na kafe mały remont - zamiast babki z połową twarzy będzie morda temu-co-się-włosy-na-pudelka-kręcą o zgrozo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ill_, nie strasz, bo mi sie validol skończył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nahahana
ciekawa jestem jak "miszczu" wygląda, gdy wstaje rano z łóżka :D pewnie burza potarganych blond loków... chyba, że na szafce obok lampki nocnej trzyma prostownicę w pogotowiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mehehe, a mnie nie wyczaili i nie weywalili :classic_cool: moge se czytać i śmiać do woli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:58 Nowa w miescie prawdziwa (polikarpentia007@interia.eu) spytalam sie tylko kiedy wyjdzie z szafy...czy to az takie straszna pytanie? a i najlepsze, w trakcie rejestracji musialam podac obowiazkowo jego utwor ktory najbardziej mi sie podoba! _______________ Boże, ja nie znam ani jednego tytułu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc wszystkim :) calkiem , calkiem wam idzie :) ja wogole proponuje ogolnopolska akcej \"dostan bana od miszcza\" . prawie jak z lodowka i doda :D co tam ciekawego u fan-sekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam ciekawy temacik "Trolle" :P ale za dużo tego, nie chce mi się całego czytać czy cytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzia2
na 12 stronie jest spis przebojów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×