Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

Gość BLA BLA BLAqaaaaa
Tak samo ma zryty beret jak i jego fanki :D :D :D a paskudzkiej sie znudzi hehhe ciekawe czy jak sa razem na forum tez do niego pisze miszczu???? :D : D Wzglednie panie piotrze??????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie opuszczę tego topka
"Dostań bana u Rubika", "(mu celowo z małej literki)"... i reszta nieziemskich tekstów ... BUAHAHAHAHAHHAAAAAAAAAAAAAAA!!! jedyny topik na którym sie świetnie bawie , odprężam jest lekki nie wkur*ia mnie jak te inne nie może zginąć!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLA BLA BLAqaaaaa
a jak zaklaskam uszami o stopy a stopami o czolo to dostane sie do jego zakonu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powalona wrona
a jesli wijac sie niczym dzdzownica w rachitycznych dgrawkach o polnocy na rozstajnych drogach trzymajac pod reka czarnego kota a w ustach gromnice i przemieszczajac sie posuwistym ruchem klaskajac brzuchem o beton a rekami o bawole dupy idace przede mna dostane sie do jego zakonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....................lalallalal
siup do gory ;) ostatni text boski ;D monitor poplulam ze smiechu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten topik jest lepszy niż seks!!! koniec świata nie da się nie śmiać no!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanowana dama
powinien być w polecanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanowana dama
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) cos ciekawego u fan(atycz)ek? jesli ktoras/ys z was jest tu z magicznego miejsca, jakim jest forum miszcza, to chcialam serdecznei pozdrowic :D dawno nic mi az tyle radosci nie sprawialo :D a jak miszczu sie ma? no i co z ta jego szafa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanowana dama
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja dalej jestem w krego "niechcialnych wygnancow" to nawet nie mam jak sobie wezeliniarzy poczytac :( pracowac mi sie nie chce dzis potwornie...zaden obronca miszcza nie zawital w nasze progi... nie lubie piatkow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, zalogowalam sie na tym forum ale nie widzenigdzie Waszych postow,gdzie szukac czegoś smiesznegio? Temat piersza klasa swinkowa-pozdrawiam z Chicago;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz na pomarańczowo
na tamtym forum poza shoutboxem chyba nic wiecej sie nie dzieje ja tez nadal mam bana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie nie wejdziesz tam jest smiesznie, wejdz w dzial trole ( tam jest o nas- niegodnych podnozkow na poziomie podlogi) nie wchodzi w pytania , bo tam wiekszosc oczekuje na autoryzacje ( nawet moje o to jak sobie miszcz z miedzynarodowa slawa daje rade np w drogeri), no i koniecznie obserwuj shoutbox ( na glownej stronei forum na samym dole) tam jest zawsze ciekawie ... a jak wyczyja , ze ty to ty , to masz przewalone.... dzieki za pozdrowienia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba niejestem taka perfidna i zlosliwa jak wy, nie opotrafie wymyslac smiesznych tekstow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz na pomarańczowo
forum Rubika jest jak najbardziej poważne,przynajmniej te tematy których nie usunęli. Czytaj szybko, bo po pieciu minutach mozesz dotać bana jak wiekszość.Zapytasz dlaczego-nie wiadomo tak po prostu. Pozdrów ich od zbanowanuch kafeteriuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisz na pomaranczowo - jak to nic, jak sie wklei jakis komentarz nie-po-mysli-i-chwale-miszcza to zaczyna sie wesolo robic, uwuwaja go, wklejasz na nowo - dostajesz ostrzezenie , pytasz czemu nie mozesz sie wypowiadac, kolejne ostrzezenie - pozniej mowia ci , ze jestes ameba , no i koncza banujac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikucha - my nie jestesmy zlosliwe ( no moze nie wszystkie) ,bo ja na drugie imie mam zlosliwosc :D , poza tym, tam kazde pytanie o miszcza, nie indykujace uwielbienia, wywoluje lawine :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz na pomarańczowo
nie jestem tak poimformaowana jak ty,ja dostalam bana po 5 mniutach o tak po prostu,nawet nic jeszcze nie zdązyłam napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz na pomarańczowo
temat trole byl w smietniku,chyba ze go skasowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest temat o trolach, ale o kafe nic nie ma, moze wycieli:) dzici sa tam ograbniczone i glupie, a ja narazie staram sie wlezcw ich laski:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile pamiętam nie nazywał się \"trole\" tylko \"trolle\" :P Użyj wyszukiwarki na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ,ze tak szybko cie wykluczyli ... ja mialam niemal caly dzien radosci .... po czym zostalam zbanowana, gdy napisalam do miszcza, ze topik, w ktorym pisalam, ze jest inteligentny zostal skasowany , i ze ta osoba co go skasowala powinna byc z forum usunieta, bo widocznei nie zgadza sie z tym i mysli, ze miszczu jest "gupi" :D z tego tez powodu jestem rekordzistka - 6 ostrzezeni :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze mowiac nie chce mi sie znimi pisac, chyba za madra dla nich jestem:P A dzieci glupie sa, wiekszoscto chyba z lat 90:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :o ja jestem z lat 90 :classic_cool: zawsze wiedziałam, że coś nie tak z moja "entelegęcją" 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×