Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

:) romantyczny milicjancie, co to ma za znaczenie? Gwiazdy w Stanach, gwiazdy na miejscu, byłe, aktualne... :) Nie interesuje mnie ani sukces Rubika /niechże sobie facet śpi na złocie i jada sałatkę z banknotów studolarowych - na zdrówko/, ani jego muzyka /not my cup of tea/. Wstrząsające jest to rubikowe Forum Na Klęczkach i ich bałwochwalczy stosunek do Miszcza, który Miszcz ewidentnie w pełni akceptuje i popiera :) I to jest totalna psychodelia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaa.... w chicago np, zagra na jackowie w kosciele :D w samym centrum polskiej dzielnicy z lat 70 ( ktora dokladnie tak jak 40 lat temu wyglada i dzisiaj ) pomalu przeistaczajacej sie w meksykanska dzielnice pierwszego dziesieciolecia XXI , no wybacz , ale zle trafiles z ta ameryka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym milicjancie jest mi obojetne gdzie i kiedy on gra .... tak jak i co tworzy, a czego nie! co mnie fascynuje jest wianek zapatrzonych w jego postac i fanatycznie powtarzajacych "miszczu", "miszczu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p. Jarocka , ktora do znudzenia spiewala bezedury nie majac zadnej osobowosci artystycznej. spiewala i śpiewala np. \"hicior\" kawiarenki , bary mleczne i toalety nadrzeczne. p. Krzysztof Krawczyk wrócil bo juz nawet na Jackowie w kosciele niebiosa nie zdzierzyly jego udawania Presleya. [ choc Jemu akurat na dobre wyszlo. swietna płyta z Bregovicem. nie slyszałem by wspólczesne \" ikony kultury musowej\" : Doda, Mandaryna czy tez Wisniewski cokolwiek zdziałal za oceanem. oni tylko tu moga uprawiac radosna twórczosc. bo panuje postmodernizm a wiec zanizanie poziomu by byla masowa i musowa dla ludu pracujacego we firmach. to tylko garstka wymienionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, a teraz dodaj jeszcze, cóż te rzewne wspomnienia maja wspólnego z rubikowymi wyznawcami? To nie temat zbieraczy autografów sław już ostygłych i tych nadal jeszcze podrygujących /skaczących?/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo w polsce nie ma "artystow". poza tym umowmy sie, w kwietniu rubik przyjezdza do chicago wykorzystujac fakt, ze jest rocznica smierci Jana Pawla II , a dla fanatycznej poloni, ktorz jest pieknieszym odzwierciedleniem ducha milosci jak nie oratoria , psalmy... skaczacego na scenie dyrygenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej roboty, tylko stare już. Fotosik się zbiesił i przestałam dodawać zdjęcia ponad rok temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowaaa :O :O brzydkie treści przekazujesz. Choć brzmią aż nadto wiarygodnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac , ze jestescie dobrymi uczennicami Rubikas , ktorego krytykujecie tu za to co same robicie. wode spuszczam jak koncze. to oczywiste. kto nie z Wami - przeciw Wam. ot kultura musowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soUl to sQueeze :) staropolskie dzięki ci, Aśćka, za dobre słowo twoje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milicjancie, nie ma takiej siły we Wszechświecie, która zmusiłaby mnie do rozważań na temat losów i zarobków Jarockiej, Krawczyka czy jakiejkolwiek innej paskudy. Ze mną na ten temat nie pogadasz :) Pozostałe dziewczyny też się jakoś nie palą. Interesuje mnie za to sekciarstwo, fenomen fanów-włazidupców i dobrowolnego poddaństwa. Chcesz pogadać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupia hela
Najśmieszniejsze jest to, że Rubik jeszcze parę lat temu występował w jakichś przygłupiastych programach o grach komputerowych. Wygladał jak debil i zachowywał sie jak debil http://www.wrzuta.pl/film/jmssrh5WNR/lansik.pl_-_rubik_samuraj a teraz - panie Piotrze, Mistrzu Zwykły koleś z niego, a kryguje sie na wielką Gwiazdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czesto jest maniera tych naszych gwiazdek - dadza gdzies ryczytal w gminie a juz gadaja jak gwiazdy; wiesz .. mnie kręci ... w naszym swiatku artystycznym... itd.no i siedza czesto jak chlop na skupie żywca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urocze :) Szkoda tylko, że to seppuku okazało się mało skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanowana dama
a mnie wisi czy on jest prawym czy lewym obywatelem naszego kraju, wkurwia mnie i ma mnie prawo wkurwiać, mam prawo pisać, że jego muzyka na mnie wrażenia nie robi a on sam błaźni się i jest jednym wielkim kiczem :) chociaż śmiem stwierdzić, że od samego Rubika ten jego Zakon mnie śmieszy istna sekta, którą powinny się zająć odpowiednie organizacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło Jezusicku najmilejsy
A ci znowu wklejają jakieś rubikstory :O a kogo to obchodzi [ziewam 💤 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×