Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowa w miescie prawdziwa

wywalili mnie z forum rubika! chcecie znac powod?

Polecane posty

witaj pisz na pomaranczowo - czyzby ten sam , co mi ze jestem jego znajomym? trwaj w miszczu , ja cie rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mialam awarie komputera,moj mąż stwierdził że to pzrez to że wchodze na forum Rubika,coś musi w tym być.Niby taki niepozorny a taki inteligentny ten mój komputer ;) klask.klask do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oklaski oklaski... moj kot sie nie popisal... spal caly dzien...chyba dzis nie wyrobie normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmietnik 22:36 koszka proszę o usunięcie z ostatniej strony wątku postów użytkownika podpisanego koniuszy. W sposób wyjątkowo chamski traktuje jedną z kafeterianek, zjawia się specjalnie żeby dziewczynie naubliżać dziękujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groch Ondynsson
dzińdybry :P miłego klaskania klasku klusku. Nie ma Miszcza ponad Miszcza, a Nesia jest jego prorokiem! W krainie deszczowców wielkie poruszenie, Miszczunio już nie patrzy im w oczy, tylko odwraca się tyłem z charakterystycznym gestem heil Rubik: Dzisiaj 10:51] Andziorek: Bry :) Kret :* Paulina :* [Dzisiaj 10:54] Kretka: Bryyyyyyyyy :********* otwieram forum, Mistrz mi w oczy teraz nie patrza... i tak dziwnie mi jakoś [Dzisiaj 10:55] Andziorek: Kret...napij się --> bedzie Ci lepiej ;) [Dzisiaj 10:55] kanna: odwrócił się od nas.... [Dzisiaj 10:56] Andziorek: no popaCZ co Ci pokazuje :P [Dzisiaj 11:03] Kretka: no czarną dziurę jak u mnie... /.../ zisiaj 11:15] Andziorek: Kret...a popatrz sobie na monitor pod róznymi kątami...może dojrzysz ;) [Dzisiaj 11:16] Paulina SWDN: a może okularki by pomogły, a nie finka, hmm? [Dzisiaj 11:17] kara1992: hej wszystkim. Jak ładnie...:) [Dzisiaj 11:18] Kretka: ledwo ledwo, nic nie pomaga - sprawdziłam dwa stacjonarne i laptopa ale i tak mistrz w oczy nie patrzy i się nie uśmiecha [Dzisiaj 11:18] Andziorek: oooo...MISZCZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widzę, że ktoś po koniuszym posprzątał... Jak miło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po staremu... robota, werk, job, rabota... i tak cały dzień zlatuje :(. A w domu to człowiek już prawie nna nic nie ma siły... no piwko może :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj opuszczacie sie koledzy i kolezanki... na rozgdzanie rak kiedy nadejdzie czas misczu jest tu, wsrod nas na estradzie, gdzie panuje mrok zaraz klaskac zaczne, miszczy odbije sie i poskakac pozwoli sobie spiewamy wszyscy , dyryguje miszczu nasz spiewamy razem ilu jest tu nas choc lata jego mlode , szybko minely wiemy, ze on poprowadzi ojeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na forum miszcza zarejestrował sie pudelek w dniu w ktorym powstał ten temat,oczywiście dostał bana -uzasadnienie-czeka na ciebie miejsce w schroniosku nesca-czyli królowa samozwańcza spędziła na forum 2220 godzin,czyli 90 dni bez przerwy.Jak twierdzi ma dużo pracy (czyli banowanie nowych) obecnie zajmuje sie alfabetycznym usuwaniem kont,wczoraj była przy an... dobrze, ze ten ich mistrz nie czyta shoutboxa,bo pewnie juz łysy by chodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shout Box
CHOMIKI? DANIE Z CHOMIKA????!!! - WIEśCI Z FORUME: [Dzisiaj 12:52] zuźka: bry.. [Dzisiaj 12:56] MorfiQ: o zuźka [Dzisiaj 12:58] zuźka: MorfiQ:) to ja też [Dzisiaj 12:58] Arda: [Dzisiaj 13:00] MorfiQ: Arda może coś na rozbudzenie? [Dzisiaj 13:01] zuźka: jedni śpią, inni piją..melina jak nic! [Dzisiaj 13:01] Carmen: wiecie ze jeszce kilka godzin i bedziemy mieli weekend? [Dzisiaj 13:02] zuźka: ja mogę dać tylko to..na rozbudzenie [Dzisiaj 13:02] Arda: A co niektórzy poszli zakopcic..... bleeeee [Dzisiaj 13:03] Arda: MQ, a to miałoby być coś w twoim stylu? [Dzisiaj 13:03] zuźka: ja tam już mam weekend! [Dzisiaj 13:04] MorfiQ: Arda powiedzimy jakieś lekkostrawne danie z chomiczka... [Dzisiaj 13:05] Ewa Kubiak: witam nesca, MQ, Carmen, zuźka [Dzisiaj 13:06] Arda: Nooooo, nad tym warto się zastanowić. A ktoryż to dzisiaj w menu? [Dzisiaj 13:06] zuźka: bry Ewa:) [Dzisiaj 13:06] Ewa Kubiak: jak dawno mnie tu nie było... zauważylam, ze się strona p. Piotra "troszkę" się zmienila...ale informatycy spisali sie na medal [Dzisiaj 13:07] MorfiQ: co powiesz na wcześniej wymienioną Kassssie? [Dzisiaj 13:08] zuźka: Eee..ludzie, z chomików to tylko cieńkie zupki wychodzą [Dzisiaj 13:09] Arda: MQ, moze być Szkoda tylko,z e nie zajrzy tutaj, zeby się najpierw trochę pobawic z nami [Dzisiaj 13:09] zuźka: w całości sa raczej ciężkostrawne...nie na mój żołądek [Dzisiaj 13:10] MorfiQ: zuźka ja nie robię zupek! rzucam do gara, a potem na grill... duszono-grillowanym chomiczek [Dzisiaj 13:11] zuźka: może lepiej w sosiku? własnym? [Dzisiaj 13:13] zuźka: zresztą co tam...ja i tak wędzę! [Dzisiaj 13:14] Arda: Niewazne jak, wazne,z e by sie przedtem trochę z ofiara zabawić [Dzisiaj 13:14] MorfiQ: ja tam wolę sosik z bana [Dzisiaj 13:17] zuźka: no tak tortury najważniejsze...potem banowy sosik [Dzisiaj 13:17] Arda: chyba z banana albo z barana [Dzisiaj 13:17] MorfiQ: Arda a masz jakiś pomysł na torturki? [Dzisiaj 13:18] Carmen: Ewa nie każdy informatyk to webmaster i na odwrot [Dzisiaj 13:19] Arda: Pomysł by sie znalazł. Ale gdzie ofiara? [Dzisiaj 13:19] zuźka: łamanie kołem???? [Dzisiaj 13:19] MorfiQ: Carmen a nie każdy Edek to worek treningowy [Dzisiaj 13:22] zuźka: bym coś zjadła...dzie obiad? [Dzisiaj 13:23] Arda: zuźka nie pamietasz esther? [Dzisiaj 13:25] zuźka: pamietam, pamietam....trudno zapomnieć... [Dzisiaj 13:25] MorfiQ: Arda aż się wzruszłąm jak ten nick wymieniłaś [Dzisiaj 13:27] Arda: Nooooo, MQ, gdzie drugieo takiego chomiczk znajdziemy? [Dzisiaj 13:29] zuźka: aaa, pamietam jeszcze wolinkę.. [Dzisiaj 13:30] zuźka: nie wiem dlaczego ale moje nerwy wysiadały przy tej osóbce.. [Dzisiaj 13:30] MorfiQ: wolinkę i jej chyba ze 4 klony Arda nie wiem... to było jedyne w swoim rodzaju... nasz nowy junior admin... [Dzisiaj 13:33] Arda: Aaaaaa, to było najlepsze. Szczególnie niedy w sb podała nr komórki [Dzisiaj 13:34] zuźka: idę jeść....pobudzono mój apetyt! [Dzisiaj 13:34] Arda: Trzeba poczekac, moze w końcu ktoś odpowiedni zejdzie na niziny forum [Dzisiaj 13:35] Arda: JA chyba tez idę sobie jakież żarełko wykombinować, bo na odpowiedniego chomika chyba na razie nie ma co czekac [Dzisiaj 13:35] zuźka: [Dzisiaj 13:35] MorfiQ: raczej stoczy się w depresję intelektualną [Dzisiaj 13:36] zuźka: na razie nikt nie zejdzie.. do 15.00 szkółka... [Dzisiaj 13:37] zuźka: depresję??? przecież tu sama yntelygencyja! [Dzisiaj 13:38] emilis: jestem zła, oberwało mi się przygotowanie BIG przetargu [Dzisiaj 13:39] Arda: MQ, a moze ogłosic oficjalne wybory Chomika Roku [Dzisiaj 13:39] MorfiQ: zuźka ale jak przyjdzie esther na bis to nasz IQ o podłogę walnie [Dzisiaj 13:39] emilis: Arda, nie, bo jeszcze zaczną jeszcze bardziej chomiczyć [Dzisiaj 13:40] Arda: emilis, ja bym nie chciałą, ze by mi taką łatke przypięto [Dzisiaj 13:40] MorfiQ: Arda nie ma sensu ogłaszać bo wiadomo, że ja wygram [Dzisiaj 13:41] Arda: MQ, mi raczej chodzi o dzieci pokroku esther, a ni poważna pania moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×