Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciii...

Gadka o lesbijkach ciąg dalszy

Polecane posty

Gość sanabi
ha ha ha z twojim pochodzeniem ja piernicze ladni mi sie pojebalao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś tam takiego pisałaś ...pytałaś się czy jestem 100% polką ...i npiasałaś że napiszesz o co chodzi potem ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
no bo chodzilo o to ze gadalam z moja pania bo ona ze sczecina no i opisalam jej ciebie i ona mowila ze widziala dziewczyne podobna z opisu do ciebie w inferno tylko ze ta co widziala nie byla 100%polka i tak sie zapytalam bo moze bylas to ty.a ja wlasnie spedzilam mile popoludnie z moja pania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) ja nie chodzę do inferno :) a jak mnie opisałaś jeśli można wiedzieć :D hehe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
no dlugie wlosy szerokie spodnie i obcisla gora i fajny taniec tak jej mowilam wiesz ale kiedys napewno bylas ;) no i tak myslalam ze moze ona jeszcze mowila ze ta dziewczyna tam do niej zagadala a ze moja pani jest rudo wlosa a ty lubisz rudowlose ;) no ale naj widoczniej zbiek okolicznosci;) wiesz co chciala bym ci polecic ksiazke dziewczyny wyjdzcie z szafy anny laszuk naprawde warta przeczytania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można dołączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
boze juz nie maja co pisac w tych dziennikach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No najwidoczniej na kogoś muszą przecież zwalić winę za kataklizmy ;/ Trochę mi się to kojarzy z biblią i nadmiernie gorliwymi katolami.A ja znowu pożarłam się z matką ;/ Królowa matka wielce obrażona bo ja śmiałam powiedzieć jej żeby się nie wcinała jak rozmawiam z babcią o tańcu ...a babcia która nie zna się na tańcu próbuje mi wpierać że popping to nie taniec tylko gimnastyka i mnie nie przyjęli do jukena bo się gimnastykuje a nie tańczę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
ty to masz rodzinke to.... a mi jest smutno nie bede widziec sie z moja pania trzy dni jak ja dam rade;/ a dzis gadalam z kolezanka o tym artykule i wiesz co powiedziala ze plyty tektoniczne sa tej samej pluci i jak sie o soebie oceraja to sie trzesie ziemia w sumie wiesz jak dwoje homoseksualistow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha :D Nie no to z płytami świetne :D Mówisz że się nie będziesz trzy dni ze swoją rudą widzieć :( A ogólnie jak tam wam się zaczyna układać ? hmmm...:)pewnie jak to zawsze na początku sielanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
no jakos idzie masz racjie sielanka jest nie ziemska .tylko wiesz ona nadal jeszcze spotyka sie z ta druga i teraz z nia jest wiesz ona nie chce tak odrazu skaczyc tamtej znajomosci a ja nie cierpie sie dzielic ale trzeba;/ah ta moja ruda tak mi zawrucila w glowie ze szok w pray myslalam ze zwariuje bo ona gdzie indziej i ja gdzie indziej .wiesz o co chodzi czasem masz taka straszna ochote cos zrobic ale niestety nie mozesz normalne tortury;/ a tobie jak tam idzie szukanie swojej pani?;)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam na razie nie szukam :) w tej chwili póki nie wyszłam z szafy to szukanie mogło by być nie potrzebnym coming outem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiem wiem co masz na myśli :( kiedyś tak mnie męczyła to potrzeba ciepełka ;( pisałam już o tym że jak zaczęłam zdawać sobie sprawę ze swojej orientacji to mnie męczyła taka potrzeba bliskości przytulenia do jakieś dziewczyny itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
boze to jest takie trudne nie moge sobie poradzic z tym wszystkim wiesz teraz jest fascynacjia ale nie moge zniEsc tego ze ktos inny jej dotyka cala noc prawie nie spalam caly czas myslalam o niej jezu naprawde jest mi cieszko i masz racjie straszna potrzeba ciepla i bliskosci szczegolnie z jej strony wiesz nie tak dawno ktos ja bardzo szkrzywdzil i teraz ona boji sie zaufac okazac uczuc z jednej strony ja rozumiem ale z drugiej... wiesz ostatnio powiedziala mi ze ubzdurala sobie w glowie ze ja mam jakies konszachty z jej byla ktora ja skrzywdzila i ze ja sie specialnie nia zainteresowalam zeby ja skrzywdzic bardzo mnie drazni to ze nie potrafi mi tak do konca zaufac mwilam jej tyle razy ze nigdy jej nie skrzywdze ona mowi ze spoko wierzy ale czuje to ze tak nie jest moze dlatego ona spotyka sie nadal z tamta moze chce miec jakas droge ucieczki czy jak nie wiem niewim niewim .poprostu wiem jedno nie moge o niej zapomniec ani na chwile czy to milosc moze a moze fascynacjia albo pociag sexsualny nie mam pojecia a moze ptrzba bliskosci i zrozumienia ktore po czesci ona mi zapewnia. a co do twojego comingout to powiem jedno nie chowaj sie nie wazne z kim sypiasz wazne kim jestes i naprawde dziewczyno zrob cos z tym ile mozna sie ukrywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...ciężka sprawa...spokojnie,po prostu bądź cierpliwa daj jej trochę czasu.Nie naciskaj bo ją tylko spłoszysz,jeśli ci na niej zależy to musisz być cierpliwa i wyrozumiała.Ktoś ją skrzywdził...żeby znowu komuś zaufała potrzeba czasu.Nie czepiaj się,przymykaj oko jak coś trochę nabroi a jak będziesz jej chciała zwrócić uwagę-np. za rzadko się spotykamy-to bądź bardzo delikatna.Dużo z nią rozmawiaj i często zapewniaj ją że ci na niej zależy że nie chcesz jej skrzywdzić i że przy tobie może czuć się bezpieczna bo chcesz żeby była z tobą szczęśliwa-tylko nie przesadź i nie mów tego AŻ tak często- i będzie dobrze :) Nie przejmuj się tym aż tak bardzo. No i najważniejsze ...upewnij się jakie znaczenie ma dla niej ta druga żeby nie było że ona się zakocha w niej albo i w tobie i w niej.Powiedz jej że rozumiesz ale że ta sytuacja jest dla ciebie trochę niekomfortowa bo nie wiesz na czym stoisz. A co do mojego wyjścia z szafy,jeszcze nie jestem gotowa by zmierzyć się z homofobią w otwartym starciu.To nie jest łatwe tak po prostu przyznać się publicznie wśród ludzi którzy mnie nie lubią nie znają dostatecznie dobrze itd. że jestem lesbijką.Polskie społeczeństwo na razie nie jest gotowe mnie zaakceptować a ja nie jestem jeszcze gotowa żeby poradzić sobie z atakami.Parę bliskich mi osób wie i to mi w tej chwili wystarczy.Jeszcze nie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
masz duzo racji w tym co pisalas wiesz ale to jest tak popiepszone ze az mi slabo czasem.chrznic to co ma byc to bedzie nie;) w sumie moze ja sama nie wiem co chce moze to zwykla chec nawet nie wiem czego .wiesz jak bedziesz sie bala homofobi to nigdy sie nie ujawnisz wiesz ja ci nie powiem masz to zrobic bo i tak mnie nie posluchasz to jest indywidualna sprawa kazdej znas moze dlatego mowi o tym ujawnieniu bo mnie nie spotkalo nic zlego od zawsze mowilam ze lubie dziewczyny i sie nie krylam z tym wiesz szczeze mowiac gdy mowilam o tym otwarcie nie ktorzy mi nie wiezyli mysleli ze zarty sobie robie az wkonu.... w sumie wszyscy juz wiedza nawet moj tata i szczeze nie spotkalam sie z jakimis nie milymi tekstami czy odrzuceniem .moze dlatego ze ja nie przejmuje sie tym co ludzie powiedza jestem jaka jestem i jestem dumna z tego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tu już nie chodzi o sam fakt że ktoś tam powie coś niemiłego ...ale o cały wpływ ludzi nietolerancyjnych na moje życie.otaczają mnie ludzie którzy nie są tolerancyjni...chociażby ojciec mojej przyjaciółki...jest homofobem gdyby dowiedział się że jego córka zadaje się ze "zboczoną lesbą" to i ona miałaby problemy z nim a ja nie chce jej na to narażać,nie mówiąc już o tym że on by mnie znienawidził i jak tylko by mógł uniemożliwiałby jej zadawanie się ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
strasznego mam dola z powodu tego wszystkiego nie moge znalesc sobie miejsca mam ochote poplakac ale nie chce .tak bm chciala sie do niej przytulic teraz i nie mam mozliwosci;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj biedulko :( Popłacz sobie jak musisz :) obejrzyj Jeffa Dunhama :D czyli ahmeda martwego terroryste :) A na mnie naskakują na moim własnym topiku o tańcu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
tylko jest maly problem chce ale nie potrafie ,na dodatek pierwszy raz nie mam ochoty na ahmeda a zawsze pomagal. a co do topiku to powinas nad tym pomyslec wydaje mi sie ze duzo mozesz ludzia przekazac na temat tanca i napewno beda to wrtosciowe informacjie wiec czemu nie;) chetnie wpadne ale nie udziele sie bo mam dwie lewe kulosy hi hi. apowiedz mi co myslisz o winie i chinszczyznie i sedzenie wspolnego popoludnia nie za bardzo no wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
romantyczne;) czy cos w tym stylu moze lepiej chipsy i browarek hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam topik i właśnie na nim pisze i mnie wyzywają od gówniar idiotek i sugerują mi że zmyślam.itp :D myślę że chińszczyzna to bardzo dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
kto tak mowi pokaz to ja se juz z nimi pogadam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid fan Lesbijek
hej mam 17 lat jestem Z nowego sacza i nie stety jestem kolesiem kocham lesbijki i gdzy bym był laska to tylko lesbijka lesbijki mnie bardzo pociagaja i zawsze bede wspierał je bo sa cudowne LESBIJKI JESTEM Z WAMI KOCHAM KAZDA LESSBIJKE NA SWIECIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cav
up up up :) Widzę fajny topic :P Powiedzcie mi jak to jest... Dziewczyna wychowała się w środowisku hetero. Była pewna, że jest hetero. Zadawała się z facetami, próbowała z nimi być, czasem na siłę lecz nic z tego nie wychodziło, ponieważ to co do nich czuła to była tylko przyjaźń. Poźniej był taki czas, że stwierdziła, że jest bi. Spotykała się z dziewczyną, która nie traktowała tego poważnie tylko raczej tak po przyjacielsku. Próbowała znów z facetem znów mimo tego, że nie było między nimi chemii. Stwierdziła, że nie będzie się z nikim w takim razie już wiązać. Minał jakiś czas. Poznała dziewczynę, lesbijkę, ale już zajętą. Próbowała odrzucić od siebie myśl, że jej się podoba. Jednak to było silniejsze od niej. Po jakimś czasie jednak, w pewnych `imprezowych` okolicznościach powiedziała jej, że coś do niej czuje, a od jakiegos czasu są razem. Pytanie: Dziewczyna jest bi czy les? Przepraszam, ze tak w 3ciej osobie, ale jakoś mi łatwiej tak było.:P Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cav
nooo... :D podbijmy temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×