Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciii...

Gadka o lesbijkach ciąg dalszy

Polecane posty

A u mnie wiatru takiego nie ma :)Wczoraj trochę powiało dzisiaj też jeszcze trochę wieje a szkód i spustoszenia nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem ...praca gadająca ...nie wiem czy faceciki z budowy którzy na pewno męczą się bardziej mają takie miny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
to ze ona ma meczaca prace to taki zarcik;) a na wyspach jak na wyspach wieje nie ustanie a jeszcze pare dni temu nawiedzilo mnie trzesienie ziemi ;/szczeze mowiac troszke sie wystraszylam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu...sufit nie leciał ci na głowę ?:)...a ja mam doła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
na szczescie nie tylko pare zdjec pospadalo z polek.a czemu masz dola co sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo obejrzałam nowy teledysk Justyny Steczkowskiej http://pl.youtube.com/watch?v=2Dt4XH3LEBM I się popłakałam...Wiesz czasem się duszę,mam dość tłumaczenia dlaczego nie mam faceta,mam dość słuchania tego jak ludzie wokół powtarzają obraźliwe komentarze i krzywdzące stereotypy na nasz,mój temat,mam dość bania się że dowie się ktoś kto dowiedzieć się nie powinien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
rozumiem. wiesz powiem ci cos u nas w pracy jest dziewczyna i ona ma bardzo zle zdanie na ten temat ze ja to brzydzi itd. .ostatnio jak z nia rozmawialam powiedziala mi cos zaskakujacego "powiedziala ze jak by wiedziala(o tej mojej kolezance bardzo fajnej) wczesniej jak tylko ja poznala byla by dla niej spalona bo nie wyobrazala sobie z nia kolegowac ,a teraz jak dowiedziala sie po dlugim okresie wiesz zdazyla ja polubic itd to zupelnie inne zdanie. wiec do sedna jesli bojisz sie ze ktos sie dowie to moze pomysl sobie tak znaja cie dlugo i powini cie lubic za to jaka jestes a nie jaka masz orientacjie jesli tego nie zaakceptuja to najwidocznie nie sa warci ciebie. nie wiem czy zrozumialas o co mi chodzi ale mam nadzeje ze tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
a jesli chodzi o to czemu nie masz chlopaka to prosta odp faceci sa bez nadzejni i maja malo w glowie bo taka jest swieta prawda pwinni to w bibli zapisac;) no a steczkowska troszke smutna;( choc bardzo ladne moze nie sluchaj takich rzeczy nie ma sensu sie dolowac dzis jest zle jutro bedzie lepiej ja tak zawsze sobie tlumacze;) glowa do gory i usmieh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo :D oglądałam to :D Na komórce nam puścił chłopak mojej przyjaciółki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego że jak lubią to zaakceptują ...wiem ...moja przyjaciółka zanim się dowiedziała -w sumie i tak się domyślała-to nie była nastawiona zbytnio pozytywnie do lesbijek...w sumie nic nie mówiła ale parę razy rzuciła komentarz że one nie rozumiem jak dwie kobiety mogą uprawiać seks i to jest jakieś chore że rezygnują z bycia z facetem żeby być z kobietą itp.a kiedy si dowiedziała w pełni mnie zaakceptowała a nawet kiedy jej mówię że się boje homofobii to mówi mi że nie mam się czego bać bo jestem normalna i to oni są nienormalni.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
ahmad jest najlepszy . kolezanka racjie ma .powiem ci ze ja to sie smieje jak ktos wyraza swoje dziwne zdanie najlepsze jest to nie wiedza a gadaja wlasnie tego nie rozumiem .ja to ogolnie jestem smieszka i moze dlatego co mowia inni mnie nie razi ani nie doluje ;) a powiedz czemu nie chcesz zeby wszyscy wiedzieli przeciesz to jest normalne tylko chyba polska spolecznosc jest nie przygotowana ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mogłabym się spotkać z nieprzyjemnym zachowaniem.No terrorysta jest świetny...walter też :D właśnie sobie oglądam resztę ekipy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami bawią mnie głupoty które gadają i piszą ludzie...piszą takie bzdury i są tak pewni siebie w tym co piszą mimo że nic nie wiedzą na ten temat,że nie sposób się nie uśmiechnąć chociaż jeśli nie wybuchnąć śmiechem...niektórym chyba się wydaje że lepiej ode mnie wiedzą jak to jest być homo czego chce czym w ogóle jest moja orientacja a przy tym nie mają żadnej wiedzy na ten temat pobranej z rzeczywistego źródła,jedynie jakieś stereotypy i własne wyssane z palca domysły.No cóż widać że gdybanie im nie idzie najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
ale popatrz bojsz sie zlych i nie przyjemnych reakcji .ale skoro jestes pewna swej orientacji i wiesz na ten temat bardzo duzo to nie powina cie intersowac nie wiedza innych .tego wlasnie nie rozumiem z jednej strony chcesz zeby wszyscy widzieli a z drogiej obawa .mojim zdaniem jesli jestes pena i dobrze czujesz sie w tym jaka jestes nie powino cie obchodzic zdanie innych nawet jesli beda to nie przyjemne reakcjie a mozesz sie zaskoczyc np. normalnymi zdrowymi reakcjiami ludzi . to moj skromne zdanie A walter tez fajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak :D sweet dady D też :D Dobry gościu :D ...Wiesz,jak sama powiedziałaś ...twoja koleżanka była uprzedzona do homo póki nie polubiła tej lesbijki i się nie dowiedziała o jej orientacji,moja przyjaciółka też,dwie bliskie koleżanki też,więc jak na razie wole nie mówić o tym otwarcie każdemu kto zapyta "a masz faceta?""nie,jestem lesbijką" bo mogłabym zmarnować szanse na to aby ktoś mnie polubił i zmienił zdanie na temat homo.A jak powiem o tym większej ilości osób to jedna osoba powie drugiej i już będzie złe nastawienie paru osób które już będą mnie nie lubić zanim jeszcze mnie poznają.Tak jak mówiłaś że twoja koleżanka skreśliła by tę lesbijkę gdyby wiedziała o jej orientacji od początku.I tak wychodzi na to że nawet jeśli chce się ujawnić większej ilości osób to i tak nie może to być ogólnie publiczne -tzn.każdy wie,niezależnie czy mnie zna bliżej czy nie-i muszę być ostrożna komu mówię,by ta osoba nie powiedziała o tym komuś innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
sama juz nie wiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja oglądam tego Jeffa i tylko się dusze ze śmiechu :D dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
ogladaj ogladaj smiech to zdrowie .przynajmniej sie nie smucisz;) a ja ogladam na dobre i na zle ;) taka mala fanka seriali jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tem nie lubię takich seriali...nudzą mnie ...wole chirurgów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę ten facet jest zajebisty :D posikam się zaraz ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
no widzisz mam nadzeje ze dolka juz nie ma?;) a ja wlasnie spadlam z fotela ojj moj tylek;/ dlaczego ja kupilam fotel na kolkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
jutro trzeba by cos zaczac dzialac z moja pania trzymaj kciuki za mnie mam nadzeje ze cos zadzialam chyba ze mnie trema zjie;/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanab
no i TZG sie zaczol Pudzian jak narazie najlepszy myslalam ze umre ciekawie se zapowiada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
no i ulubienica tlomow wystapila nie omieszkam wyslac smsa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O? czyżbym przegapiła? Czytałam mitologie czarnej afryki to pewnie bardziej pożyteczne niż oglądanie tzg. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×