Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciii...

Gadka o lesbijkach ciąg dalszy

Polecane posty

tylko każdy styl czymś się charakteryzuje i jeśli chce się zatańczyć jeden styl to jego charakter trzeba nadać tańcu żeby to był właśnie ten styl a nie inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj mnie tak już wkurza ten taniec z gwiazdami...przecież to już 7 edycja...nie wiem jak tobie ale mnie to już znudziło.a co do tego gównianego ucd...będę oglądać ale pewnie będę się wściekać i wołać o sprawiedliwość :( przeżyje...strasznie działa mi na nerwy ta cała anka bosak...wrrrr...moze to przez pudelka oni ją tak promują ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga ja idę spać bo już :) Papa Dobranocki :)-a właściwie bliżej do dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Bosak tyle co umiała zatańczyć to jazz i to jak jej ktoś wbił choreografię ...;/ nawet tego towarzyskiego dobrze nie umie ...tańczy nie dokładnie kręci tyłkiem na wszystkie strony machnie parę razy łapami i myśli że umie tańczyć....tak jak ona tańczy to ja tańczyłam jak miałam 10 lat bez żadnej szkoły ;/ A wiesz że ona ma angaż do tej części tzg.;/ ma być tancerką nauczycielką ;/ sama najpierw niech się nauczy...bo ta jej samba jest na nieprofesjonalnym poziomie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
cii. dzieki wielkie ale wiesz ja jestem bardzo wstydliwa a pozatym wczoraj byla impreza i zaprosilam ta kolezanke na nia ale niestety nie mogla;( a ja jestem taka ze jak mi ktos odmowi to odrazu sie stresuje i mam dziwne mysli ze poprostu moze mnie nie lubi itp. choc wiem ze tak nie jest ale wiesz odzucenie nie jest mile chciala bym sprobowac jeszcze raz ale boje sie znow ze mi odmowi;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
a co do bosak to ja mieszkalam w lodzi przed wyjazdem i ania b mieszkala nie o podal mnie strasznie zarozumiala dziewczyna. i zgadzam sie z Cii tanczyc to ona wogole nie umie przynajmniej bedzie mozna sie posmiac w tzg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się :) wystarczy że sobie z nią będziesz gadać i wspomnisz że miałaś iść na zakupy ale nie chce iść ci się samej...a potem spytaj \"a może ty ze mną pójdziesz co ? zjemy jakieś ciacho i pooglądamy fajne ciuchy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarozumiała mówisz? hmmm...taaa podobno wiele "gwiazdek" jest zarozumiałych...nie wiem jak ktoś kto nie jest wcale taki świetny w tym co robi może być zarozumiały...ja nawet jeśli mówię lub piszę że w czymś jestem od kogoś lepsza to zwykle mówię to na zasadzie "jestem lepsza od niej w tym ale jak ona nad tym popracuje to będziemy na podobnym poziomie" nie zawyżam swoich umiejętności ...czasem nawet niechcący zaniżam kiedy mówię że czegoś nie umiem zatańczyć a wychodzę i to tańczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem...nawet jeśli jest żmija to chyba jest głupia bo sama sobie szkodzi ;/ Jeśli jest nie miła dla swoich "fanów" to ich nie będzie mieć ...należy szanować ludzi choćby za to że oni szanują ciebie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
musze sie przemuc i sprobowac wiesz ostatnio zaprosila mnie na basen ale ja nie umiem plywac;(!!!!!!!!!!!i boje sie wody;( czytalam wczesniejsze wasze rozmowki wiesz ta moja kolezanka tez jest ruda i ma takie sliczne pigi ah narawde dziewczyna jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
wiesz tak zwane gwiazdy uwazaja ze wszyscy musza ich szanowac a oni nie maja takiego obowaiazku uwazaja sie za lepszych od innych i wszysko im wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
slawa minie a szacunek ktory straca juz nie wruci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na pewno na samym początku odbiła by sodówka ale potem jak znam siebie to by mi przeszło bo jestem z natury dosyć nieśmiała i wstyd by mi było tak gadać jak idiotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
no i wlasnie takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
no wiesz kazdemu odbilo by ale jesli w pore potrafisz sie opanowac to jest dobrze a jesli nie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jak ja kocham rude włosy i piegi :) uwielbiam uwielbiam :P Czemu odmówiłaś :) Mogłaś z nią pójść :P jak nie umiesz pływać to by cię nauczyła :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
ale ja sie panicznie boje wody i to moj problem;(nawet nie miala by mnie jak nauczyc bo bym nie weszla do wody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
strach jest silniejszy od spedzenia czasu z K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah no chyba że :) no ale skoro ona cię zaprosiła to ty tez ją gdzieś zaproś ...właśnie tak niby po koleżeńsku :)pomyśl że zapraszasz koleżankę i tak do niej zagadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
WIESZ CO JEST NAJLESZE ZE PRACUJE Z NIA JUZ ROK CZASU I JAKOS BYLA MI OBOJETNA KOLEZANKA ZWYKLA A TERAZ WSZYSTKO ZMIENILO SIE O 360 STOPNI .TE USMIESZKI W PRACY PATRZENIE W OCZY PRZYPADKOWE MUSNIECIA NIBY ZWYKLE PRZYTULENIE A JEDNAK ZNACZA WIELE ;) OJ JAK SIE ROZCZULILAM. MOZE DLATEGO TAK JEST BO ONA BARDZO MI PRZYPOMNA WCZESNIEJSZA ZNAJOMA KTOREJ JEST MI TERAZ BRAK NIE WIEM SAMA ALE MUSZE POWIEDZIEC ZE PODOBA MI SIE TO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
MOZE TO GLUPIE ALE JA NAPRAWDE SIE TROSZKE WSTYDZE WIESZ NIE CHCE SIE NAZUCAC SKORO TERAZ NIE PRZYJELA ZAPOSZENIA NA IMPREZE TO MOZE TROCHE ODCZEKAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak :) jak jakaś dziewczyna się do mnie uśmiechnie patrząc mi w oczy to aż mi się tak ciepło robi na sercu :) i takie motylki w brzuchu jak to się mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przestań :) to że nie mogła przyjść na impreze nie znaczy że cię nie lubi :) a powiedzmi ...te przytulenia muśnięci i uśmieszki to naprawdę taki niechcący ? :) może ona cię trochę podrywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
NO WLASNIE NIBY TO PRZYPADKIEM ALE WIEM ZE TAK NIE JEST .WIESZ NIE PRACUJEMY SAME A NIE KTORE DZIEWCZYNY W PRACY MAJA BARDZO ZLE ZDANIE NA TEMAT BLISKICH RELACJI DWOCH DZIEWCZYN.MOZE PODRYWA NIE WIEM ALBO POPROSTU BARDZO MNIE LUBI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
WIESZ JA ZDAJE SOBIE SPRAWE ZE TO NIE ZNACZY ZE MNIE NIE LUBI ALE JA WLASNIE TAKA JESTEM ZA DUZO MYSLE I CHYBA W ZLA STRONE;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
AH KOBIETY SA TAKIE SKOMPLIKOWANE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mnie tam się zdaje że ona cię troszkę podrywa :) wiesz może jej się podobasz i cię lubi a nie chce żeby było tak że ty się na nią obrazisz więc tylko daje ci takie delikatne znaki i czeka na twoją odpowiedź :) ja na jej miejscu postępowałabym chyba tak samo...ostrożnie tak żeby to można było jakoś wytłumaczyć ale żebyś jednak zrozumiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanabi
ale ona wie ze ja lubie dziewczynki czestorozmawiamy o tym takimi okreznymi drogami nawet jej mowilam o tym forum no i opowiadalam jej ze ciekawe zeczy tu piszecie no i ze ludzie sa bardzo zdystansowani do osob homo a ona mi na to ze wie i ze dlatego wyjechala z polski bo miala tego dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×