Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kocica-

KARPACZ - jaki hotel/pensjonat polecacie na weekend??

Polecane posty

Gość gość
Również polecam www.willa-koala.pl . Hotel zrobił na mnie wrażenie, ponad to całkiem sporo atrakcji, miła atmosfera i koszty, które nie obciążały nas za nad to. Miła i pomocna obsługa, szkoda, ze takiej nie mają w każdym hotelu. Polecam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Karpaczu akurat nie byliśmy, ale ostatnio byliśmy na weekend w http://www.hotelsleep.pl/ i było naprawde super! Świetna lokalizacja, przepiekny bardzo przyjemny hotel. No i Wrocław tak piękny, że każdy weekend tam to świetny wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pałac na Wodzie okolice Jeleniej Góry. Malownicza okolice, a sam pałacowy wystrój miejsca.. nie do opisania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W katowicach zawsze zatrzymujemy sie w hotelu Ibis - cenowo jest dobrze a przy okazji warunki sa w porzadku. Obsluga mila - niema problemu zeby cos zalatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Byłam w Willi Koala chyba dwa razy i bardzo miło wspominam ten pobyt bo warunki są super.  Jestem miłośnikiem Karpacza i wiele razy tam bywałam i nocowałam w różnych warunkach a w Koali jest super standard. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alehandra

Piękna okolica Karpacza zachęca do wędrówek i fotografowania. W ostatni letni weekend zatrzymaliśmy się z narzeczonym w poleconej już willi www.karpacz-noclegi.com.pl. Warunki do odpoczynku i rozrywki wprost idealne. Obsługa na najwyższym poziomie. Byliśmy zachwyceni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×