Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wredne to jakieś.

Chciałabym by na moim ślubie był chór..i Psalm dla Ciebie..

Polecane posty

Gość lotiki
A skąd jesteś? Ja na moim ślubie miałam chór - pięknie to wyszło - śpiewały nawet po łacinie! Polecam! Ja jestem z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam szczerze
hej-ja miałam chor na swoim ślubie..zaspiewali min."Miłość to wierność wyborowi" Rubika..pięknie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abzet
proponuje chór gospel, jest ich coraz wiecej w całym kraju, zalezy skąd jesteś. Wpisz w google: chór gospel i nazwę miejscowości i coś pewnie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcę mieć chór na swoim ślubie :) ten który jest u nas w kościele śpiewa poprostu świetnie! ciekawa tylko jestem ile oni by za to chcieli... ma ktoś jakieś doświadczenie w tym temacie? tzn ile osób było w chórze i ile wzięli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złosliwa mucha tse tse
Hiehie, sorry, ale klaskac tez będą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny pomysł, ale ja bym rubika nie chciała hehe Ja bym chciala na moim slubie skrzypce :) A slub na pewno nie w kosciele ani USC, ale na zewnatrz, w okolicy jakiegos pieknego zameczku hyhy tyle ze ja nie wyjde za maz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubik na ślubie
Mater Dei... ta "muzyka" nie ma żadnego znaczenie religijnego, liturgicznego, w dadatku jest to po prostu sacropolo wożące się na imieniu i pamięci JP II... Jeśli ksiądz się zgodził na Rubika na ślubie, to powienien się zjeszcze zgodzić, by Panna Młoda w sunki ślubnej i welonie popcorn sobei pod ołtarzem zjadła, bo to tak samo pasuje do ślubnej liturgii, jak Rubik wlasnie... Nie obrażajcie się, po prostu Rubik to muzyka świecka, i w dodatku pozbawiona jakiejkolwiek wartości artystycznej. Tyle, że marketingowo wypromowana perfekcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wole isc do ołtarza z moim narzeczonym, tak jak to jest w naszej tradycji. A nie tak jak to wygląda na amerykanskich filmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobne marzenie :) Czy udało Ci się to zrealizować? Jeśli tak to jaki chór znalazłaś i ile to kosztowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przerost formy nad trescia. przy rozwodzie tez sobie chor zatrudnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×