Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a co wy na to

a co gdy chłopak zapomniał o walentynkach?

Polecane posty

ciesze sie ze gustujesz w wysokooktanowych napojach, ja tylko czysta, moze sie skusze na jakas smakowa. wiec jestesmy ugadani, zadnych wymowek i jak to mowi dobry dziadek bill "zrobimy sie na bóstwo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce BAAAAARDZO dolaczyc i wtedy piwko bym chciala, ale nie moge bo jestem w ciazy. Ale chetnie napije sie soku z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze jak zaczniemy okolo 20-21 to akurat z bombka zdazymy na 2-3. ludzi sie zorganizuje magiczna sztuczka dobrego stryjka johna (zalozymy temat o jakims zyciowym problemie, napisze sie z 2-3 posty dla odbebnienia, ludzie sie dopisza po czym dojdziemy do konsensusu ze trzeba by sie napic z tej okazji i tak juz poleci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie ja mam przygotowane miejsce w garazu. juz przywyklem. Kluseczka oczywiscie zapraszamy ale musisz przyniesc ogorki :P. na mnie juz czas widzicie zreszta jak dlugo konstruuje te posty. 3majcie sie zdrowo kolorowo i do soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo... to mam farta bo w lodowce caly sloik ogorkow. :D dzieciaka chca mi upic :D a potem bedzie sie szwedal po kafe po nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×