Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a co wy na to

a co gdy chłopak zapomniał o walentynkach?

Polecane posty

Gość Izabellinka
Chyba masz racje ,powinnam go wyslac na drzewo,ale to daleko zaszlo-za pol roku slub ,wszystko przygotowane... A mialo byc tak pieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Trzeba robic cos specjalnego zeby facet sie staral?" Nie. Po prostu jeden sie stara a drugi nie. Taka maja nature i im z tym dobrze. A my za to mamy wybor - czy nam to odpowiada czy nie. Czy godzimy sie na to czy nie. Po co wiec narzekac jesli to akceptujemy bedac z takim partnerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabellinka
Skoro sami nadajemy znaczenie dniom, to znaczy ,ze ja mialam wyslac mu kwiaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabellinka
Masz racje, ale ja tego balwana kocham, kiedys byl inny. Zjawial sie w srodku dnia z kwiatkiem, a dzisiaj wysyla na gg kota odbijajacego mysz na lyzce i mowi ,ze kocha . Chyba naprzwde faceci sa z Marsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDZIE TE CHłOPYYYYYYYYY
ja z moim D jestem od miesiaca...i nie dosłam nic..tylko tu moge to napisac bo aż wstyd sie przyznać..siora juz pisała na gg ? az głupio napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDZIE TE CHłOPYYYYYYYYY
i pytała...co dostałas na walentynki.....az wstyd sie przyznac ze nic!!!:(((9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallucinogen
sa tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallucinogen
a walentynki kojarzą wam sie tylko z kwiatami kartką z sercem słowem kocham cie i kolacją do której i tak chodzicie bez okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabellinka
JA poltora roku, nie ma sily trzeba nazwac rzeczy po imieniu: to nie jest milosc. Po dzisiejszym ja sie chyba wypisze z imprezy, chociaz slub przygotowany. Nie chce byc popychadlem,ani zlem koniecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDZIE TE CHłOPYYYYYYYYY
:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDZIE TE CHłOPYYYYYYYYY
dlaczego mężczyzni tacy sa? dlaczego? czy to tak ciezko iśc i kupic głupiego kwiatka? cholera jasna...czy oni nie rozumieja ze licza sie intencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabellinka
A myslisz ze to co przyrodzone to juz nam do szczescia wystarczy, bo tego to nie zalujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabellinka
No mezczyzno co nas ucieszy wedlug Ciebie w walentynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie obchodze takie sprawy i gloryfikuje moja pania, ale znam ludzi obojga plci ktorzy nie obchadza w zaden sposob 14 II. a tak nota bene to kondolencje co niektorym za facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallucinogen
facet tez lubi byc zaskakiwany...sory dziewczyny ze macie taakich nieromantycznych i tandetnyhc z przypadku kolesi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDZIE TE CHłOPYYYYYYYYY
mysle że faceci sa bez wyobrazni.....o nie ..potrafia z niej kożystac..jak widza jakas gołą laske ....hahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallucinogen
dobrze mówisz, goła laske, tylko po co te laski sie rozbierają?????????dla kobiet???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz tez zapomnial :-p wrocil zmeczony z pracy i spi teraz. ja tez nic dla niego nie mam, nie kazdy obchodzi to glupie amerykanskie swieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallucinogen
a jutro wszystko wraca do normy i po co robic awanture o walentynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallucinogen
kompromis! to jest to co łączy dwojga ludzi na zawsze a nie jakieś pieprzone walentynki! Kogo to jest święto?kobiet dla facetów czy odwrotnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabellinka - pewnie ze mozesz mu kupic kwiatka. Kilka miesiecy temu mnie szlag trafial bo juz nie bylo zadnych kwiatkow bez okazji itd. (wiem, w inny sposob mi milosc okazywal). zaczelam sie upominac ze byloby mi niezmiernie milo. cisza. wkurzylam sie, poszlam, kupilam roze i wreczylam jemu. usmial sie ze ma taka romantyczna zone, ale w koncu dotarlo. jak wraca z delegacji, czy nawet tak potrafi sie postarac i przywiezc kwiaty, jakis upominek. dlatego pomysl z daniem kwiatka jemu wcale nie uwazam za taki glupi. chociaz zalezy od faceta. jeden zrozumie inny wysmieje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabellinka
Szkoda ,ze moj facet za kompromis uznaje moje przytakiwanie. Najbardziej boli,ze nawet inni faceci widza,ze to gnojek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walentynkowalem sie bo tak trzeba, ale dopiero ze swieza wybranka, nie wiem czy cos z tego bedzie bo ona nie akceptuje ze troszke pije :D. a skoro juz weszlismy na ten temat to kiedy i co pijemy? tylko dzis juz nie dam rady bo mialem straszne zap.... w pracy. dzis Ty trzymasz nocna warte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabellinka
Dzieki klusko serowa ,on jutro przyjezdza i spotka go niespodzianka-odpowiednio okazaly bukiet roz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabellinka
Nic tak nie kopie jak blogostan milosci,jak fajna to sobie nie odmawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klsjfkojfkldl
Ja dostałam róże z metką sklepową i doczepionym paragonem .....co za kretyn .... ale to moj mąż .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabellinka - jak nie jest kompletnym tepakiem to moze zrobi mu sie glupio i sie jakos niedlugo zrewanzuje. czego zycze :) ❤️ masz ode mnie serducho na pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×