Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Veroni1122

Praca w Super-Pharm

Polecane posty

Gość A kto
jest menadżerem działu kosmetycznego w Galerii Bałtyckiej? Facet czy laska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRUNE
Aktualnie fukncje menadżera działu kosmetycznego pełni facet, ale menadżerem nadal jest kobieta. Zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRUNE
Nawiązując do wcześniejszych wypowiedzi, w GB nie ma chorch układów. Jest tylko kilka osób, którym się wydaje, że lata przepracowane w firmie dają im możliwość awansu. Rzeczywistość jest inna. Nie każdy ma predyspozycje do objęcia funkcji kierownika zmiany i czasami bywało tak, że zostawała nim osoba, która miała zaledwie kilkumiesięczyny staż pracy w firmie. Zazdrośni z dłuższym stażem pracownicy rozpowiadają potem plotki, że pewnie ma romans z dyrektorem. Godne pożałowania są osoby pełne goryczy i zazdrości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlochate_nogi
...Prune w jakim ty świecie żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxo...xoxx
ten dyrektor to nie złe ciacho musi byc...skoro wszystkie tak mu się dają...heheh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlochate_nogi
no nie wiem czy przygarbionego faceta z łysinką koło czterdziestki można nazwać przystojnym ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do PRUNE
Dzięki za odpowiedź :) Zdziwiłam się ostatnio, bo wysłałam info do menadżerek pod tytułem "Hej Dziewczyny" a tu facet odpisał, hehehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorek 82
Prune,jak to mówią-uderz w stół a nożyce się odezwą;] Bo nie wiem czy przeczytałaś uważnie,ale w powyższych postach była mowa o romansie dyrektora z jedną z aptecznych magisterek,nie z kierowniczką zmiany.Skoro jednak sama ruszyłaś ten wątek,była rzeczywiście pewna historia z jedną niepracujących już w gb kierowniczek,co wiadomo wszystkim i nie jest żadną tajemnicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenkaaaaaaaaaa
Hej wszystkim :) Mam kilka pytań :D Czy ktoś pracował w SP w Szczecinie w Galaxy? Jak wygląda test? I jaka jest stawka dla kasjera? Pytam się bo w poniedziałek mam być na teście i troszkę się boję.Proszę o szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokaucik
pracuje w tej firmie uważam ze jest ok jeśli masz jaja jeśli jesteś dupą wołową to nie zatrudniaj sie w niej bo nic nie osiągniesz!!!!Tylko pare przelotnych znajomości (miłych znajomości :D ) Jak to w żydowskiej firmie oszczedzamy na wszystkim(szczególnie na pensji).Pracodawcy wymagają 100 % od pracowników,ale w pensji tego niestety nie widać (o psychice nie wspominiam )Jeśli jesteś twardy nie dasz się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welniak44
Nie polecam pracy w SP. Juz lepsze pensje są w Rossmannach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze co do GB tam wiele ludzi romansuje Pani asystent która kiedyś była na tym stanowisku też romansowała ,nawet jak pracował w poprzednim sklepie na Matarni i do dyrektora tez ma słabość . Ogólnie uważam że ludzie rozsiewają więcej plotek niż w tym prawdy ,kogoś z kimś zobaczą i już dla nich jest romans . Ale to taka mentalność ludzi w super-pharm plotka żyje plotką . I tyle na ten temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;)!!
oj tam oj tam, przecież wiadomo, że plotka się nie robi z niczego, a w pracy trzeba szczególnie uważać, żeby nie dostarczać innym materiału do plotek.Taki fajny przykład kierownika zmiany i pewnej pracownicy. Często razem spędzają przerwę, on liczy jej karty, zdarzyło się, że czekał kilka razy na nią, żeby mogli razem wyjść z pracy(w domyśle sklepu), uśmiechają się do siebie często itp.itd Szerze mam to głęboko gdzieś, czy coś jest między nimi, ale ktoś już rzucił tekst, że na pewno sa razem, i po tem wielka konsternacja-a ja co na to?-no mi to tylko ręce opadają-bo są osoby które z niczego potrafią zrobić tzw.coś, ale tutaj to już jest przegięcie w zachowaniutej prarki, nawet jeśli ze sobą nie są,.Jak nie chcesz plotek na swój temat w pracy to nie dawaj ku temu powodów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;o)
Pracuje w rossmanie i naprawde uważam, iż w każdym miejscu pracy jest tak samo. Wszystko zależy od ludzi i od ich nastawienia. Naprawde podziwiam wszystkich, którzy nie mają nic lepszego do roboty tylko wypisywanie głupot na temat innych. Oczywiscie, że plotki nie robią się z niczego, ale gdyby CI INNI zajeli sie pracą i swoimi obowiązkami to praca wyglądałaby zupełnie inaczej: nikt by nie narzekał na złego menagera, złego dyrektora i nie plotkowałby na temat innych. Do ;)!! sokoro masz to gdzieś, nic Cie to nieochodzi i tak strasznie ręce Ci opadają to po co sie tym interesujesz i po co o tym piszesz. Nie widze nic w tym złego że sie do siebie uśmiechają, że spędzają razem przerwy itd. Ja ze swoją koleżanka także spedzamy dużo czasu ze sobą w pracy i nikt u Nas w tym nie widzi problemu. Pozdrawiam Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w tym momencie popieram poprzednika , tak naprawdę jeśli są fajni ludzie to jest spoko . Czasami zdarza się kilku pracowników którzy zajmują się plotką i psują całą atmosferę w pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :-P
w tyłkach wam się poprzewracało !!! weźcie się do roboty, a nie zajmujecie się plotami. Podobno macie mało godzin w grafikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z poprzednikiem. Weźcie się w końcu za robotę. Jeśli zaś macie coś do kogoś, nie bądźcie tchórzami i powiedzcie prosto w twarz osobie zainteresowanej, zamiast ukrywać się na forum. Nie zachowujcie się plotkami, jak stare baby na wiosce, które analizują każdy samochód, który przejechał przed ich domem. Jeszcze macie na to czas:) Chyba?:)))) Zazdrościcie romansów, to sami romansujcie. Nie podoba Wam się praca, to zmieńcie na lepszą. Droga wolna! Już niektóre wredne plotkary rozstały się z nami. Niestety ktoś jeszcze został i rozsiewa smród, albo to wyraz tęsknoty tych, które opuściły firmę. DOBRZE NAM BEZ WAS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54160
ZŁODZIEJ ZAWSZE PODEJRZEWA O KRADZIEŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AOAXZZZZ
SP matarnia to jest dopiero cyrk na kółkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko narzekacie!!!
ja tam pracuje w SP i jest spoko, czasem nerwówka, ale to wszędzie. SP Matarnia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;)!!
Ha Ha widzę, że tu ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem. Celowo nie napisałam o jakie SPP mi chodzi, bo mnie nie interesują takie bzdety-ale nie mogę już tego powiedzieć o moich współpracownikach-którzy tylko o tym gadają-ta dziewczyna już się chciała przez to zwolnić. Mój wpis to była raczej rada, żeby nie dawać ku takim plotkom powodów, bo to zawsze się źle kończy. Kiedyś już była u mnie w sklepie - ale nie okazywali sobie czułości przy innych i nikt oprócz kilku zaufanych osób nie miał pojecia, że są razem. cóż, po tym wpisie pewnie ktoś znowu będzie mnie pouczał, żebym się lepiej wzieła do pracy itp ale są i tacy-bo to, że wyrażam swoją opinię w necie oznacza, że zajmuję sie tylko plotkami i się obijam w pracy ha ha: i to jest dopiero śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;)!!
Ha Ha widzę, że tu ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem. Celowo nie napisałam o jakie SPP mi chodzi, bo mnie nie interesują takie bzdety-ale nie mogę już tego powiedzieć o moich współpracownikach-którzy tylko o tym gadają-ta dziewczyna już się chciała przez to zwolnić. Mój wpis to była raczej rada, żeby nie dawać ku takim plotkom powodów, bo to zawsze się źle kończy. Kiedyś już była u mnie para w sklepie - ale nie okazywali sobie czułości przy innych i nikt oprócz kilku zaufanych osób nie miał pojecia, że są razem. cóż, po tym wpisie pewnie ktoś znowu będzie mnie pouczał, żebym się lepiej wzieła do pracy itp ale są i tacy-bo to, że wyrażam swoją opinię w necie oznacza, że zajmuję sie tylko plotkami i się obijam w pracy ha ha: i to jest dopiero śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;)!!
i zaraz znowu się pewnie rozpęta burza-generalnie odsyłam moich poprzedników do definicji słowa -forum -chociażby na wikipedii-jak się wam nie podobają wpisy to tu nie zaglądajcie-nikt wam nie karze tego czytać!! Ktoś tu nazywa innych tchórzami, a sam obraża nie podpisując się hmm - jak to w takim razie nazwać?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektricgirl
witam! zaczełam pracę w SP umowa zlecenie 10,5. Brutto Pozdrawiam co do reszty wypowiem sie pozniej :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weekend
stoją pod drzwiami i podsłuchują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Frodo
żal mi was jak to czytam :-/ ....głupoty, głupoty jeszcze raz głupoty. Mam wrażenie że dogryzacie sobie na wzajem- tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Frodo
Milenkaaaaa zależy od twojego menadżera/ menadżerki. Pewnie wliczą ci do godzin pracy - u mnie tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×