Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Veroni1122

Praca w Super-Pharm

Polecane posty

Gość szerszungowa
Ile zarabia kierownik/manager działu drogeryjnego? Jakie są jego główne obowiązki? Ilu jest kierowników zmiany? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słyszałam, że podczas rozmowy trzeba wykonać jakiś test. na czym on polega? trudny jest? rozmowę mam w poniedziałek i troszeczkę się już stresuje. pomożecie? pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_roxi
Witam Wszystkich. Niedługo mam się stawić na rozmowę o pracę w SuperPharmie na stanowisko kierownika zmiany. Moje pytanie brzmi czy wiedzie jaka atmosfera panuje w tym sklepie ale Galerii Malta Poznań? I mniej wiecej jakie zarobki oferują. Bo po przeczytaniu tyle opinii aż nie dowierzam, że takie cyrki się dzieją. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia259
Nie wiem jak w innych miastach, ale ja pracę w Trójmieście wspominam za łzami w oczach szkoda, że takich firm nie ma więcej. Dziś jestem na stanowisku w innej firmie w innej branży, ale wiele bym dała aby zwów być w Super- Pharm. Nawet mile wspominam PLASTIKOWEGO CZŁOWIEKA za to że był konkretny nawet kiedy z uśmiechem na twarzy mnie..... POZDRAWIAM całe biuro dzięki, że dziś jetem TYM kim JESTEM.... Mam siłę, ale wiele bym dała aby cofnąć czas....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia259
Po chwili słabości i procentach w głowie powiem tak nie każdy nadaję się do pracy w tej firmie. Miałam okazję poznać dziewczyny z Poznania nie są takie złe jak je opisujecie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowa21
witajcie czy jest ktos moze z gdańska ? i pracuje bądź pracowal w super-pharm w galerii bałtyckiej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowa21
a parca magazyniera ? na czym polega wiecie moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Pracowałam w Super-Pharm GB jakiś czas temu. Mile wspominam ten czas.Szef zaje...ma serce dla pracowników. Był wielkoduszny i chciał dobrze dla każdego, był za dobry. Od miesiąca jest zmiana Dyrektora- myślę, że każdy pracownik zatęskni za dobrym Rafałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojadę
ja nie moge "ostatnio firma jest nastawiona na zysk" kurwa a na co ma być nastawiona spółka w kapitalizmie? na działalność charytatywną? normlanie że jest zajeb skoro firma chce kase zarobić załóż swoją firmę i nie bądz nastawiona na zysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdjdhjsdhjs
no jasne ze na zysk tylko mozna to robic w badziej propracowniczy sposób a nie ciagłe wymagania, dokładanie obowiązków a nie dawanie nic w zamian. o podwyzkach nie wspominając!! piprzenie o obsłudze klienta w sytuacji gdy uciane sa godziny i nie ma kto nawet podejs do takiego klienta niezdecydowanego i pomóc mu, bo kasjer stoi cały czas na kasie a kierownik zmiany lata zmieniac ceny po całym sklepie! budżet budżet i cały czas budżet!! który co roku jest wyższy! podobno mamy kryzys ale ja u siebie w slepie go nie widze!! syf, syf i jeszcze raz syf a juz nie wspomne ze zdarza sie ze pracownicy głownie zleceniowcy dowiaduja sie ze nie pracuja w nastepnym miesiacu z grafiku!! jak jestes cwany i polubi cieklika która rzadzi w sp to bedziesz sie miec dobrze Pracownicy! połaczmy siły i zagrajmy tym u góry na nosie weżmy urlopy na żądanie lub L4 jednego dnia najlepiej w piatek lub w sobote. zobaczymy jak im miny zbledna i niech zrozumieja ze w firmie licza sie równiez pracownicy a nie tylko zysk i budżet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KZ
Jestem kierownikiem zmiany w jednym z warszawskich sklepow wiec udzielam odpowiedzi na pytanie dot zarobkow.. w warszawie KZ nie zaroni mniej niz 1600zl NA REKE. Co do innych miast moze pisza prawde. Radom zarabia naprawde mało(az smieszne pieniadze) czy wroclaw ma 2000zl brutto to az ciezko mi wierzyc. Jezeli ktos slyszal ze KZ tyle tam zarabia a sam nim nie jest niech sie nie wypowiada bo moze nie kazdy chcial sie przyznac do zarobkow. Stawka tez zalezy od dlugosci stazu pracy. Wiadomo ze Ci ktorzy pracuja dluzej i sa po kilki podwyzkach (TAK TAK PODWYZKACH!! TAKIE W TEJ FIRMIE ISTNIEJA I W MOIM SKLEPIE SA PRZYZNAWANE CO ROKU) zarabiaja wiecej niz ci "mlodsi". Zamiast narzekac lepiej sprawdzic i ewentualnie wtedy zdecydowac czy chce sie tam pracowac czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość technik farm
Witam, chciał bym się dowiedzieć jaka mniej więcej jest stawka za godzinę pracy technika farmacji w Superpharmie w warszawie, ponieważ jestem zaproszony na rozmowę i chciał bym wiedzieć co powiedzieć jak się spytają jakie są moje oczekiwania finansowe, bardzo dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejujejuejeueuejje
raca w SPP jest spoko, jestem KZ w jednym z gdańskich sklepów i mogę powiedzieć,że Ci,co chcą pracować i przykładają się do pracy, są doceniani i zauważani. w sklepie panuje luźna atmosfera, jak ktoś nie zna się na żartach,to pomyśli,że mobbing i z płaczem biegnie do dyrektora czy tam straszy inspekcją pracy... żal z takich ludzi. co do zarobków, nie są największe,ale też nie są tak porażkowe, są sklepy, gdzie zarabia się mniej i gdzie rzeczywiście jest mobbing. SPP oferuje możliwość awansu, co miesiąc prezenty na zebraniach (nie musisz już wydawać kasy na balsam, szampon, żel pod prysznic itd.), co jakiś czas imprezy pracownicze, liczne konkursy odsprzedażowe, związane z kartą LS (nagrody są naprawdę fajne - albo karty podarunkowe do różnych sklepów albo konkretne rzeczy - typu ipad, aparat cyfrowy, mp4) itp.itd. Pracownicy mogą korzystać z benefita, mogą być merchami różnych firm w swoich sklepach itd. więc przy odrobinie sprytu i chęci można dorobić do pensji. więc już tak nie narzekajcie na spp, jak wam się nie chce robić rano facingu, inwentury kroczącej,albo obsługiwać cały dzień klientów,to sorry... idźcie na bezrobotne, będzie lepiej,a w sklepach mniej maruderów !!! P.S. Farmaceuci też na luzie. zapraszamy do gdańskich sklepów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka885
Witajcie;) Szukam pracy i chciałabym pracować w Super-Pharm w trójmiescie, są oferty pracy w gdyni i gdańsku na różne stanowiska i nie wiem czy replikować cv na każde stanowisko, które mnie interesuje czy przesłać cv na "inne stanowisko" czy może udać się osobiście? Myślicie, że jesli jestem sluchaczem w studium medycznym na technika farmaceutycznego to zwieksza szanse? Nawet jeśli nie mam żadnego doświadczenia w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że warto udac sie osobiście. Ja tak zdobyłam pracę. Matarnia pilnie potrzebuje pomoc apteczną, więc możesz spróbować. To że jesteś w studium jest atutem, ale ważniejsze są cechy osobowościowe. Powinnaś być dokładna, szybka i pomysłowa. Jak nie to stanowisko, to może inne. zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina242424
hej, Nie orientujecie się jak jest w SP w Galerii Kazimierz?? Szukają tam kasjerki a szczerze mówiąc bardziej odpowiadałaby mi praca na stanowisko pomocy aptecznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wydaje mi się ,ze w Gdyni moze byc fajnie. Dyrektorem sklepu będzie bardzo fajny facet,który potrafi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jururuururjsjshjadj
Tak można dostac gratisy ale to jakies badziewia otwarte i poposute. koncówki testerów i to tez nie zawsze. Jak ktoś chce sie smarować wywietrzałym balsamem to prosze bardzo. konkursy odsprzedazówe polegaja na tym, ze nie ważne ile osób kupiło dany produkt tylko jaki procent z ogólu klientów go zakupił!! (np. w miesiącu masz 100 paragonów ale tylko 25 kupiło dany produkt = 25%, ktoś inny ma tylko 50 paragonów ale dany produkt tez kupiło 25 osób = 50 %; i kto wygrywa? no oczywiscie osoba która ma 50% odsprzedaż na dany produkt! :D ). Zarobki naprawde tragiczne! co do merchantów to chyba teraz nie moga oni wykładać swojego towaru w czasie pracy tylko przychodzic dodatkowo (przed lub po pracy). gdzies mam taki interes za 200zł. ludzie co to jest!! ten kto pisze o obsłudze klientów cały dzien chyba nie stał na kasie cały dzień. Niech się nie wypowiada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty możesz wiedzieć o pracy managera! A jesli nigdy nie zasłużyłaś na porządną paczkę GRATISÓW to nie miej do nikogo pretensji. Jesli pracownik rzetelnie pracuje i jest pracowity to zawsze zostanie wynagrodzony. Gratisy mądralo jest to forma wynagrodzenia a nie prezent za odfajkowanie 8h w Super-Pharm i obijaniu się! A co do konkursów to maja na celu wpłynąć na proponowanie dodatkowego produktu do sprzedaży każdemu klientowi a nie tylko jak Ci się przypomni, że go możesz zaproponować. Gdy kazdy klient usłyszy coś o dodatkowym produkcie w promo to przynajmiej 75% klientów go kupi. Widzę, że nie do końca rozumiesz zasady funkcjonowania SPP ? Pracowałaś tam 3 dni i stwierdziłaś ,ze jest Ci za ciężko?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhksdjhfkjhdskjfks
Tak się składa,że stałam 1,5 roku na tej kasie,zanim zostałam kz i wiem, co znaczy praca kasjera (czasem nawet więcej niż 8h). Jeśli Ci ciężko stać na kasie i dokładać towar,to może jakąś leżącą pracę znajdziesz lub siedzącą? No jeśli u Ciebie w sklepie dają pracownikom zwietrzałe balsamy,to przykro mi,ale nie we wszystkich! U nas dostajesz normalne gratisy, które zostają po promocji lub które przyniósł przedstawiciel. Poza tym dostajemy też lekko uszkodzone produkty (kiedyś dostałam za free szampon klorane,bo miał lekko uszczerbione zamknięcie; nic mu nie było, normalnie doniosłam do domu i zużyłam, a klient już by go nie kupił), także nie gadaj,że jest tragedia z prezentami - są firmy, gdzie nic nie dostaniesz,a zarabiasz podobnie lub mniej. Warto też wspomnieć o multisporcie, płacisz 5zł miesięcznie i masz wjazd za free w wiele miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja popieram khj.. i Mądrą. U mnie w sklepie tez są super paczki z gratisów. Uważam, że jak ktoś chce to zawsze będzie narzekał. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie macie wrażenia
Ja pracowałam tam rok w trakcie studiów i mam bardzo miłe wspomnienia. Dobrze płacili i na czas, praca niezbyt ciężka (w marketach spożywczych jest dużo gorzej), fajna ekipa itd. Szkoda, że nie mogłam tam zostać dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzekaja Ci którzy uważają sie za poszkodowanych. Super Pharm docenia pilnych i pracowitych ludzi. A co do atmosfery to każdy pracownik jest za nią odpowiedzialny. Ja pracuję w super zespole i znam dużo ludzi którzy pracują w SPP i są spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię tam pracować, ale to nie oznacza, że wszystko mi się podoba. Denerwuje mnie ciągły bałagan. Kiedy już Ci się wydaje, że jest porządek, nagle wjedzie gigantyczny towar. Męczy mnie ten bałagan i nie widać poprawy na lepsze. Do tego przyczyniają się również gazetki, które kiedyś zmieniały się co 3 tygodnie, a od chyba prawie roku, co 2 tygodnie. Marzy mi się idealny porządek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinka......
A jak u Was traktują kierowniczki, które wracają po macierzyńskim? U mnie nie za bardzo, gdyż taka kierowniczka z małym dzieckiem jest niewygodna i najlepiej żeby nie wracała do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enka7891
Powiedzcie czy lepiej starać się o stanowisko asystentki ds. administracyjnych czy kierownika zmiany ? Gdzie są lepsze zarobki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohland
lepiej ma asystentka chociażby ze względu na stałe godziny pracy 8-16 od poniedziałku do piątku. W kwestii finansowej to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888888888888888
Spp Matarnia to prawdziwy raj na Ziemi. Tylko że dla masochistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×