Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Veroni1122

Praca w Super-Pharm

Polecane posty

Gość matriv24
A dlaczego tak sądzisz o Matarni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsdsdsdsdsgfdg
asystentka ma o wiele mniej stresującą pracę od kierownika, nie wiem jak z zarobkami,ale rzeczywiście chyba lepiej jak się dostaniesz na asystentkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sip
Zarobki asystentki podobne do zarobków kierowników zmiany, w niektórych przypadkach niższe. Praca ciężka, masa obowiązków, a jak dyrektor nie fajny to jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka1983
Mam pytanie odnośnie pracy kieronika działu. Czy kierownik działu w Waszym sklepie pracuje na zmiany czy od 8 do 16? Czy pracuje w weekendy i jak często w nocy (bo ze pracuje w nocy się domyślam). Czy centrala mocno się "czepia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makana
jak prowadzisz zmiane,to jestes kierownikiem wszystkich trzech działów, nie ma czegos takiego jak kierownik dzialu, są menagerowie działów (chodzilo o to?). kierowinik pracuje na zmiany i nocki wtedy kiedy jest zmiana promo lub cos sie naprawia/przebudowuje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka1983
Tak, chodziło mi o managera działu, z angielskiego to to samo co kierownik. Tak więc chodzi mi o pracę managera działu, najlepiej napiszcie wszystko co o tym wiecie. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1...
menago to zazwyczaj pracuje od 8 do 16 ale On sobie sam ustala grafik wiec jak by chciał np 10-18 czy jakos inaczej to raczej nie ma problemu tylko ze od rana jestes wiecej wstanie zrobic na tym stanowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2,,,
Galeria Bałtycka przechodzi żałobę po dyrektorze R był to równy gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdańsk
Witam, Słyszał ktoś coś na temat Spp na Przymorzu W Gdańsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żałoba? Jakoś nie słyszałam narzekań na nową Panią Dyrektor. Apteka podobno zadowolona. Wznoszą wspólnie toasty za sukces. Cały sklep uczestniczy w imprezach integracyjnych. Co jest w końcu prawdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz równy gość? A jak był, to jak Go traktowaliscie? Czy ktokolwiek Go wspierał na tym sklepie? Trzeba było wcześniej o tym pomyśleć,a nie paplać jęzorem zamiast pracować. To prawda, jest to najwspanialszy człowiek jakiego znam. Czasami troszkę narwany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Przymorzu nikt nic nie wie. Podobno otwarcie jeszcze w tym roku. Prawdopodobnie w listopadzie. Może za tydzien coś się wyjaśni. Już straszą dyrektorką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2,,,
Nareszcie !!! Ktoś myśli tak jak ja. Dyro był spoko. Ja go znałam bardzo dobrze i może jest nerwus , ale bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek2888
Hej, moglby mi ktos napisac jak prezentuja sie stanowiska na SPH, bo ciagle czytam o kierownikach zmian, kierownikach działow itp, ze juz zaczynam sie gubic...i napiszcie mi jeszcze prosze, czy dostawy towaru rozkładane są przez pracownikow w trakcie pracy, czy sa zmiany nocne na to przeznaczone?? a jest może ktos z Rzeszowa i mógłby napisać jak wygląda praca w jedynym tamtejszym SPH w Millenium Hall? czy jestescie zadowoleni? z gory dzięki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest 3 menagerów : apteczny, kosmetyczny i ogólny. Najczęściej menager działu aptecznego jest zarazem dyrektorem całego sklepu. Choć ostatnio w wielu sklepach jest ta funkcja rozdzielona. Na dziale aptecznym pracują farmaceuci, technicy farmacji oraz pomoce apteczne; na kosmetycznym: logistyk, konsultanci; na ogólnym: kasjerzy oraz magazynierzy. Kierownicy zmiany koordynują pracę całego sklepu, ale więcej uwagi poświęcają pracownikom działu ogólnego. Towar księgują (z reguły!!!) pomoce apteczne, magazynierzy i logistyk, po czym jest rozkładany 2-3 godziny przed otwarciem sklepu oraz w czasie pracy. Niestety z reguły nie można się z tym wszystkim wyrobić. Nocki organizowane są raz na dwa tygodnie na zmianę gazetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka1983
Zosia 333 bardzo dzięuję Ci za odpowiedź, dużo mi rozjaśniłaś. A powiedz mi jeszcze jak to jest z grafikiem managera działu, czy od 8 do 16 czy nocki i weekendy też? Słyszałam, że centrala właśnie do tego dąży żeby kierownik działu ogólnego i kosmetycznego chodzili na zmiany, czy to prawda? Jak to wygląda na Waszych sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nic nie słyszałam o tym żeby menadżerowie mieli przychodzić na zmiany. Generalnie u nas wygląda to tak, że przychodzą na rano i 8 godzin to jest minimum jakie powinni przepracować. Jest mile widziane dużo zaangażowanie menadżera i jak sytuacja sklepu tego wymaga, czasami zostanie dłużej. W weekendy menadżerowie 3 działów powinni ustalić między sobą dyżury. Nie jestem pewna czy to dotyczy całych weekendów, bo raczej skupiają się na sobotach. Z tego co zdążyłam zaobserwować, to chyba przychodzą na krócej niz 8 godzin. Ta informacja nie jest pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do nocek, to nie wiem jak to jest do końca. Czasami są na zmianie gazetki, albo gdy jest przebudowa. Najlepiej jakby ma zmianę zawsze był jakiś menadżer na takiej nocce.To wszystko zależy od dyrektora sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może...
Czy w Rzeszowie do nowej galerii trwa już rekrutacja na stanowiska do SF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pańcia82
Witam Jestem w SPP nowa , zagubiona i totalnie wystraszona . Nikt nie chce się mną zająć ....a ja oczekuję wsparcia kolegów i koleżanek ....Liczę na tolerancję bo jestem bardzo nieśmiała i pragnę wywiązywać się z powierzonych zadań nalezycie . Niestety w pierwszych dniach pracy nikt nie chciał mi poświęcić mi nieco więcej uwagi .....mam wrazenie że menadżerowie zapominają o tym ,że świeżynki są nieco zdezorientowane i potrzebują gruntownego przeszkolenia. Mam jeszcze jedną prośbę :nie krzyczcie , nie przeklinajcie w obecności personelu .....bo to zaburza atmosferę w pracy ....wystarczy cierpliwie i fachowo wytłumaczyć. Jestem pełna entuzjazmu i dumna ,że mogę pracować razem z Wami w rodzinnej atmosferze .....Hura !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edmund2000
Witam! Pracuję już w firmie kilka lat....jestem zagorzałym fanem tej stronki ....prawdziwe studium psychologii.... "uwielbiam "te spekulacje na temat kto?, kiedy? ,gdzie ? itp.... Czasy się zmieniają i na szczęście pojawiają się co raz częściej sympatyczniejsze i bardziej rzeczowe wypowiedzi na temat naszej dynamicznie rozwijającej się firmy . Miło , że niezależni eksperci wysoko ocenili pracę SPP przyznając prestiżowe nagrody w uznanych rankingach dotyczących Pracodawców .Wiem ,że daleko nam jeszcze do doskonałości .. .ale wizerunek firmy wydaje mi się co raz bardziej przyjazny i ludzie jakby bardziej uśmiechnięci ? Szanujmy się wzajemnie i bądźmy dumni ,że pracujemy w efektywnym zespole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aligatorek80
Hallo , Nudy, nudy , nudy. Zróbmy coś. może wybór miss i mystera Superpharm 2012?, może być i konkurs ogólnopolski z Obsługi Klienta Jakieś typy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga Jarząbek
Edmund2000 zapomniałeś dodać, że "warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że nad łóżkami dach przeciekał! Szczególnie, że prawie nie padało!" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pańcia82
Witam Jestem szczęśliwa .Kierownik zmiany troskliwie dziś się mną zaopiekował .Kompetentny , szarmancki .Zaimponował mi swoją bogatą wiedzą .Uwielbiam kiedy deleguje mi odpowiedzialne zadania , szczegółowo objaśnia techniczne aspekty rozwiązywania problemów , zawsze upewnia się czy właściwie zrozumiałam sens jego słów. Z niecierpliwością czekam kiedy przyjdzie sprawdzić czy wywiązałam się z powierzonych zadań . Nie chcę , nie mogę go zawieść ! Jest boski ! Macie kogoś takiego na swoim sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siki miki
wow,a proponuje ci s eks za kase, heheh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edmund2000
Hallo Pańcia brawo ! Twój entuzjazm jest zaraźliwy. Gratulacje dla wspaniałej pracy szkoleniowej kadry zarządzającej zwłaszcza tego boskiego KZ -ta . Chciałbym go poznać i osobiście uścisnąć dłoń . Na pewno zasłużył na wielkie Chapeau ! Dyrektor sklepu , menadżerowie są z niego dumni . Tak trzymać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pańcia82
Jestem zażenowana jak tak można ?! Niektórym to tylko głupoty w głowie . Widocznie u niektórych pewne nieprzyzwoite zachowania są w standardzie ! Wstydź się Siki Miki i popraw się . Zalecam wizytę u egzorcysty, on Tobie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×