Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Veroni1122

Praca w Super-Pharm

Polecane posty

Gość Do wszystkich
Co słychać? Jakieś nowości? Ploteczki? Sensacje?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda o super-pharm
Podobnie jak wiekszość z was mam bardzo złe zdanie o tej firmie. Sprawa podstawowa to zarobki. Naprawdę śmieszne sumy. I ta ich tajemnica o zarobkach. A właściwie co to za różnica, czy ktoś ma 20 czy 50 gr. więcej czy mniej. W tej chwili trzeba sie nieżle naszukać, żeby znależć firmę, która płaci równie kiepsko. Praca dosyć ciężka. 7-8 godz na nogach, żarówy świecące po oczach, temperatury w pracy nierzadko dochodzą do 30 stopni, bo klima zepsuta. I to wszystko za marne grosze. To norma że rotacja jest wielka. Każdy ucieka, jak znajdzie coś lepszego. Jak tak dalej pójdzie niedługo za kasą staną menagerowie i dyrektor. Próbuję nas mamić paczkami na urodziny, w których część towarów to przeterminowane gratisy. Ja już zmieniłam pracę. Z obecnej jestem zadowolona. Szkoda mi tylko dziewczyn, które pracowały tam razem ze mną. Mam nadzieję, że im się też wkrótce uda znależć coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSP
Zgadzam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynynapiszcie
a jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?o co pytają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmowa
W sumie to o nic nie pytają szczególnego, przedstawiają warunki pracy i pytają się czy się na nie zgadzasz, jeśli się zgodzisz to od razu Cię zatrudniają... Mogą ewentualnie zapytac czy masz jakieś doświadczenie na stanowisku sprzedawcy ale nawet jeśli nie masz to się nie przejmuj, i tak Cię przyjmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rózia-ziuzia
Hej, a miałyście przy przyjmowaniu tam do pracy robiony jakiś test? Kilka dni temu po rozmowie posadzono mnie przed komputerem i musiałam rozwiązać test na uczciwość. Wyszło, że nie pasuję do ich klucza i nie mogą mnie przyjąć. Miałam skłamać i napisać, że się kłócę z współpracownikami i krednę w pracy? Zawiodłam się na SP:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szneka
No test jak najbardziej jest, ale jest banalnie prosty, nie ma takiej opcji, żeby go nie przejśc......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia11
Czy ktoś wie na czym polega praca na stanowisku POMOC APTECZNA w Super-pharm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopa cruze
Witam wszystkich, powiedzcie mi proszę ile zarabia się na stanowisku kierownika ? Pozdrawiam i czekam na informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokoloko
hej mam pytanie- czy trzeba mieć książeczkę sanepidu żeby pracować w super pharm? Jakie są wymogi co do wyglądu w pracy- ubranie, czy można mieć dłuższe paznokcie, czy trzeba mieć np związane włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokoloko
aha i mam pytanie do dziewczyn które NIE są zadowolone z pracy- w jakich miastach pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedz na w/w pytania
Pomoc apteczna- zajmuje sie wykladaniem lekow na polki oraz ksiegowaniem lekow, oraz metkowanie towaru. Włosy trzeba miec zwiazane, ciemne spodnie, gore sie dostaje. Kierownicza pensja zalezy od miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokoloko
;/ wszystko tylko nie związane włosy. no to nie idę na rozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopa cruze
Ale mnie więcej,plis!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia22st
Witam, czy wymagana jest książeczka sanepidu czy tylko badanie krwi, moczu itp? Związane włosy to wymóg konieczny? Żle się czuję w takiej fryzurze a na pracy mi zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghghghghgh
książeczka sanepidu musi byc, gdyż ma się kontakt z żywnością, dlatego też trzeba miec związane włosy na wypadek inspekcji. Kierownik zmiany zarabia między 1200-1300, to zależy od stawki godzinowej no i ile godzin miesięcznie wypracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghghghghgh
tylko to 1200-1300 to ewentualnie można zarobic, po dłuższym okresie pracy w spp. W każdym mieście jest inna stawka godzinowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia22st
a biżuterię można? Można mieć tipsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do claudia
Niestety nie, ani tipsów, ani biżuterii, przynajmniej takiej, która rzuca się w oczy. Obrączki ślubnej nikt Ci z palca nie zedrze, jeśli takową posiadasz heheheeee. Jakieś drobne kolczyki, owszem, ale nic więcej :| A tipsy jeśli już masz, to nie mogą byc one czerwone, najlepiej jakiś neutralny kolor. Tyle tylko, że Ci się zniszczą. Bo praca nie należy do łatwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia22st
sklep kosmetyczny który oszpeca swoje pracownice :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopa cruze
a ile zarabia kierownik sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do penelopa
nie ma takie stanowiska jak kierownik sklepu. Są kierownicy zmiany, menadżer działu kosmetycznego, menadżer działu ogólnego i dyrektor sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lika.
Witam dziewczyny. Przeczytałam wszystkie opinie dokładnie i jak widzę zdania są podzielone. Atmosfera w pracy jest ważna, ale wiadomo..nie ma pracy idealne. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wygląda praca w Krakowie w Galerii Kaziemierz? Jaka tam jest atmosfera i zarobki, jacy ludzie, jacy kierownicy...Ogólnie... Dziekuję bardzo i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka88
Czesc. Za niedlugo rozpoczne prace w super-pharm. Czy jest ktos kto moglby mi przyblizyc panujace tam zwyczaje i w ogole. Dzieki serdeczne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Mietka88
A na jakim stanowisku będziesz pracowac? Bo są różne zwyczaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka112
lika a zaczelas juz pracowac w Galeri Kazimierz?Ja wlasnie jutro mam rozmowe kwalifikacyjna!I ciekawa jestem jak tam jest?Napisz cos jak masz juz jakes doswiadczenia.Dzieki.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expracownica
To może ja się wypowiem w końcu pracowałam tam ok. 3 miesięcy a dokładniej w Galerii Kazimierz w K-owie. - nie ma zmian 12 godzinnych czy 6 godzinnych. Zależy na jakim stanowisku - jako sprzedawca kasjer z reguły jest to 8h (w okresie letnim zdarzają się także zmiany 7h) - zaś jako konsultantka zmiany są różne, 5h, 7h, 8h... Plus jest taki że wcześniej wisi grafik, z wyprzedzeniem i można zaznaczyć kiedy chciało by się mieć wolne, jeśli Wam wypadnie jakiś weekend w którym nie możecie być w pracy albo kilka dni w tygodniu z tym nie ma problemu ! Przeważnie pracuje się 4,5 dni w tygodniu (także w weekendy). Atmosfera w GKzm jest raczej pozytywna, mówię raczej bo wiadomo jak w każdym zespole pracowniczym zdarzają się "nietypowe przypadki :) - jedni mogą Wam przypaść do gustu inni zaś nie - ale współpracownicy (przynajmniej jak ja jeszcze byłam w pracy, bo teraz się większość ludzi wykruszyła i wiele jest "Świeżaków") byli bardzo pomocni. Co do kierowników zmiany nie będę się wypowiadała :) /jest Ich 4 i tutaj należało by zwrócić uwagę na to "raczej" wspomniane przeze mnie powyżej aczkolwiek nie mówię o wszystkich.../ zarobki - 7,2h (na rękę) /umowa zlecenie/ - średnio pracuje się w miesiącu ok. 150h (kasjer/sprzedawca) (z tego co wiem konsultantki mają troszkę mniejszą ilość h.) - co daje nam lekko ponad tysiąc złotych. trochę pracy jest ! (kiedy jest dużo klientów a Ty musisz stać ok. 6h za kasą to po pracy masz już wszystkiego serdecznie dość !) - praca na sklepie czyt. dotowarowywanie, układanie towaru w magazynie jest OK ! :) - cóż nie będę polecała, czy odradzała ;) jeśli masz taką szansę spróbuj pracy w SuperPharmie a sama się przekonasz. Pozdrawiam :) Panna M. aaa i wielki + to 25%zniżka na zakupy pracownicze, przy promocyjnych produktach 10% zniżki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expracownica
aaaa i zapomniałam dodać klimatyzacja kiepsko działa - czasami temperatury przy kasach wynosiły 30 stopni ! :/ - a co do przerw jedna 20 minutowa w ciągu całego dnia pracy. (innej raczej nie można sobie zrobić bo od razu kierownik zmiany w delikatny sposób daje do zrozumienia "a co Ty tu robisz?!) no to chyba tyle. Jak coś sobie znaczącego przypomnę to dopiszę ;) panna M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYŁA SP
Ja osobiscie odradzam pracę w tym KONCERNIE sa to moje odczucia po przepracowaniu ok pół roku w tej firmie. Stawka żenujacą 6,5 brutto oczywiście + 30%premii po przepracowaniu 120 h daje ok. 800 zł. Jedyny plus to atmosfera lecz wśród "zwykłych" pracowników znaczy konsultantki, kasjerzy, kierownicy oraz farmaceuci menadzerowie zdecydowanie NIE. Co do pracy to ciezka z uwagi na braki personelu i konieczność obsługi na dziale dermokosmetycznym, kosmetycznym i ogólnym. Duża rotacja z uwagi na warunki pracy ,jak ktoś znajdzie lepszą pracę odrazu rezygnuje, dlatego przyjmują wszystkich. Dobra dla zdobycia doświadczenia nic po za tym! Do do zakupów pracowniczych fakt 25 i 10 % lecz ceny SP sa wygórowane i często kupuje kosmetyki taniej niz po ich 25% zniżce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeruya
Cześć Dziewczyny, czy któraś z Was mogłaby coś napisać na temat pracy na stanowisku farmaceuty? Czy ktoś wie jaka jest pensja? Jak się rozkłada praca, czy to też 3/4 etatu? Jeśli macie jakiekolwiek informacje to napiszcie. Właściwie wszystko mnie interesuje. Pracą byłabym zainteresowana w Warszawie. Czy cv przesłać mailem? Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×