Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Veroni1122

Praca w Super-Pharm

Polecane posty

Gość rosenrot
w supepharm w toruniu masz 6,40 brutto na godz jako konsultantka, ogolnie nie polecam tam pracy, menadzer dzialu ogolnego wyzywa sie na tobie, zwalnia bo mu tak pasuje, wiem, ze zwolnil kiedys dziewczyne w pierwszym dniu pracy i bylo to nieuzasadnione! zamiast obslugiwac klientki, to trzeba rozkladac towary, a kierownicy chodza sobie na papieroska co 5 minut i tylko ci rozkazuja jakby byli niewiadomo kim! nie polecam takiej pracy na stale! a rotacja tam jest bardzo wysoka, bo chyba nie mam takiej osoby, ktora pracuje dluzej niz rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosenrot
a odnosnie znizek to jet tak, ze masz 20% a normalne produkty, a na te po promocji masz 10%. Przy wyplacie dodatkowo odciagaja jeszcze ok.5%... zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosenrot
a jeszcze cos :) odnosnie probek kremow- mozna sobie wziac, ale probek zapachow to nie dadza nawet klientowi! :D schowaja sobie wyyysoko na szafe i nikt nie ma dostepu do nich, zeby meadzer sobie wzial! smiechu warte:D tak jest wlasnie w toruniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do rosenrot
Hehehehe. dobre, dobre, racja w 100%!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaD
Rany jak czytam te wasze opinie,to aż się boje jak to u mnie będzie:D We wtorek badania,więc nie długo zaczynam:) tak naprawde mi zależy najbardziej na atmosferze,zarobki są dla mnie satysfakcjonujące więc z tym nie mam problemu;) Ktoś wcześniej pisał o tym jak musi wyglądać pracownik,aż dziwne. Bo akurat tam gdzie ja mam praacować,większość dziewczyn ma rozpuszczone włosy,tylko część personelu miała na sobie firmowe koszulki,a reszta to tak \'\'normalnie\'\' Co moge powiedzieć o pracownikach?Nic część była miła część obojętna,ech what ever,ważne żeby nie było nie miło:) Zdaje sobie sprawe,że nikt mnie nie będzie głaskał po glowie,ale znam swoje prawa,i to jest najważniejsze:)Dobrze,że niedawno miałam zaliczenie z kodeksu pracy,będe na świeżo;D Będe miała cały etat,zmiany od 8 do 16 lub 14 do 22;) tragedii nie ma;) Trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huhu, to u nas na kasie dostaje się 8zł/h brutto.. Na pewno zalezy to od wielkości miasta. Dalej jestem mocno zadowolona i usatysfakcjonowana tą pracą. Zwiększa mi się liczba godzin, choć do ponad 160h jeszcze troszkę brakuje. Dalej mnóstwo szkoleń, gratisy. Próbki prefum? dostajemy choć rzadko, nie ma problemu by sobie wziąć. Mała poprawka- 25%zniżki na zakupy, a nie 20, chyba że w innych sklepach jest inaczej. Nie zniechęcajcie się negatywnymi opiniami, bo wszystko zalezy od tego, jakich macie przełożonych i współpracowników. Od nas gdy dziewczyna musiała odejść, to płakała i jestem pewna, że większość osób ode mnie nie chciałoby zrezygnować ze względu na panującą atmosferę. Klienci wracają i mówią, że nie spotkali się dawno z tak miłą obslugą. To wszystko motywuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaD
Mi powiedzieli jakie zarobki,ale nie podali czy to jest brutto czy netto,a ja głupia zapomniałam się zapytać... na rozmowie mówiła cos o zniżkach na produkty 15 % na zwykły a 10% jeżeli jest na ten produkt promocja ach jak zobacze umowe to będe wiedziała;) jeszcze umowy nie podpisałam,jutro pierwszy dzień :) już wiem jaka dziewczyna będzie mnie ''szkolić'':) chyba pojade tam wcześniej bo galeria jeszcze zamknięta,a za nim ja znajde wejście od parkingu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaD
nie szaleją z wypłatami...ale cóż to jest dorobienie sobie do kieezonkowego,jak to się potocznie mówi:) niektórzy pracownicy sa tacy pier****** naprawde,jedna osoba z kierownictwa (zmiany)ma non stop skwaszoną mine,widać,ż enie chce tu pracować,jestem nowa,więc musze się jeszcze wiele rzeczy p[ytać,ona zawsze nie miło odpowiada,na początku było mi jakoś głupio i denerwowałam się przez to,ale teraz to nawet żal mi jej,biedaczka męczy się w pracy której nie nawidzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do rosenrot
Czlowieku jak jest Ci tam tak zle to dlaczego sie nie zwolnisz?? zenada. A moze poprostu lubisz siac ferment?? W koncu jestes osoba , ktora jest znana z tego. zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosenrot
"Czlowieku jak jest Ci tam tak zle to dlaczego sie nie zwolnisz?? zenada. A moze poprostu lubisz siac ferment?? W koncu jestes osoba , ktora jest znana z tego. zenada" ja jestem osoba, ktora jest z tego znana? hmm :) a z czego bo nie rozumiem xD? a tak na marginesie to ja juz tam dawno nie pracuje :) przeciez ta praca nikomu sie nie oplaca jak kierownicy wmawiaja, ze placą za prace a nie za obslugiwanie klientow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -D
dobre. popieram przedmówcę ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasmin
DO Schneewitchen ......W wielu sklepach jest elastyczny grafik.....tym własnie wabia studentow. Super pharm nie jest jakims super wyjatkiem... A to czy dostanie sie jakies bonusy to nie zalezy od wykonanej pracy tylko czy odpowiednie osoby cie polubily w super pharm. po kilka godzin non stop stoi jedna osoba na kasie, gdzie kolejka sie nie konczy. Nie raz miałam sytuacje, ze sama zostałam na kasie, a reszta dziewczyn łacznie z kierowniczka siedziały na dworze na papierosie.......A zdenerwowani klijenci wiadomo na kim sie wyzyja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka8787
Witam , chcialam zapytac o zarobki na godz dermokonsultantki i pomocy aptecznej w Super Pharm ile placa na h, orientuje sie ktos jak jest w Lodzi? A jesli chodzi o grafik to jak jest z tym? Sama sobie ustalam , bo chce w miedzy czasie studiowac.Z gory dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katlin
Hej, zastanawiam sie nad praca w superpharm. Czy mozecie mi powiedziec jakie sa wymagania na stanowisko konsultantki???prosze o szybka odpowiedz bo jeszcze dzisiaj musze tam zadzwonic jesli sie zdecyduje;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informacyjnie
Witam Czy ktoś mógłby mi powiedzieć co na temat pracy w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku? Jakie zarobki, czy przyjmują na pół etatu, czy studenci pracują tylko w weekendy, czy jest normalnie-sprawiedliwie układany grafik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa 1
Ile zarabia kieronik we wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We Wrocławiu kierownik zarabia ok 1500na rękę. dermokonsultantka ok 1200. Wszystko zależy od miesiąca, czy więcej czy mniej pracujesz. Płacą za godziny, a nie za etat. Wymagania na konsuktantkę to głównie komunikatywność, uśmiech i dobre podejście do klienta. Plus to znajomośc branży, ale z jakimś tam czasem można się tego wszystkiego nauczyć i ogarnąć. Generalnie klient ma czuć się miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka8787
Ona21 dzieki za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzielona
Ja tam rozpocznę pracę 4 sierpnia :). We Wrocławiu. Szefowa naprawdę super, a przynajmniej na rozmowie super :D. Z tego, co zdążyłam się zorientować atmosfera jest całkiem sympatyczna. Ale jak będzie naprawdę to jeszcze się dowiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SP WARSZAWA
Nie polecam. Zalezy wszystko na jakich wspolpracownikow sie trafi. Jeśli jesteś kobietą to mozesz nastawic sie na chlodne pryzjecie ze strony starych kasjerek (jesli jestes na kasie) nie wszytskich oczywiscie .. Zdarzają sie tez nieprzyjemni kierownicy zmiany a właściwie chodzi mi o żeńską część (nie dotyczy mezczyzn oni nie sa obrazani). Jak ktoś jets nowy i bywa to jego pierwsza praca to wiaodmo, że zadaje dużo pytań, czesto dzowni po kierownika zmiany. Niestety niektórzy woleliby siedzieć cały czas na swojej dupie w mocno klimatyzowanej serwerowni (tak sie nazywa kanciapa gdzie rozliczja kasjerow, jest sejf i loguja CIe do pracy) . Apropo klimatyzacji (czesto zawodzi w niektorych SP i kasjer musi stac 8 godzin i wylewac poty. Dziwię się, ze nikt nie napisał i tym, ze kasjer tak naprawde jak pracuje od 8-16 to nie wychodzi sobie rowniusieńko o tej 16 do domciu na obiadek tylko jak sie nie zgadza gotówka czy karty to musi jeszcze raz liczyc i liczyc . a jak sie nie zgadza np jest na minusie to potrącaja z pensji . Płaca w Warszawie nie jest niska ale nie sa to kokosy jakies. Zarabia sie od 1400 - 1700 na reke netto plus chapeau(po francuku uklon . dostaje sie za ilosc sprzedanych produktow w promocji np dostajesz mozliwosc wziecia sobie koli i paluszkow albo do wyboru masyznek do golenia takich za 12 zl) Uważam ze odpowiedzialnośc jest za duża i stres na jakis jestesmy narazeni . CIagle musimy być czujni na kasie i wydawac rozsadnie reszte nawet jak mamy zly dzien bo to sie odbije na nas potem. Najlepsi sa keirownicy zmiany bo kazdy kaze co innego obic. Jeden np ometkowac szampony a drugi nagle CIe odwola z tego zadania i kaze wroci na kase, nastepnie tematen powie CI ze jednak masz to ometkować. Niektorzy gonia do roboty a inni kierownicy zmiany olewaja bardzij to. Grafik elastyczny tak owszem ale też nie można miec zawsz etakich dni wolnych jakich bysmy sobie chcieli. Kierownicy zmiany oczywiscie soboty i niedziele i sie zmienaija ze raz ten ma wolny weekend raz tamten a Ty nie mozesz tak ciagle miec bo ktos musi rpacowac przeciez i np nagle wcisna Cie na niedziel na 2 zmiane do 21 (zamykaja galerie wtedy) Nie masz stalych takich samych dni pracujacyh i wolnych . Zalosne jest tez wolanie za kazdym razem keirownikow zmiany do kasy aby zmienili cene bo nie zmienili tego w systemie w komputerach. Inne sklepy nie maja takich problemow zeby ciagle wolalac o zmaine i zmiane. Nawalaja tyle tych "promocji" a potem same problemy bo nie ma gratisow sie skoncyzly a kklient ma pretencje albo nie daj BoRZZZE zagapisz sie i przeoczysz cene promocyjna a klientowi sprzedasz drozej i sie wroci . Opierdol rowny czasme mozna zebrac jak jest sie nowym leszczem w SP. Oraz stanie clay czas jakby nie mogli takich stolkow wysokich zamontować bo co ? bo psuje imidż francssssSSuski sojacego usmiechnietego kasjera ? lol.... tak obsluga z sercem ale bez nog .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo nie powiem, jestem nieco w szkoku po tym co przeczytałam wyżej :/ Wszystko, ale to wszystko zależy od tego, kogo macie za przełożonych. Moi są świetni, ludzie z którymi pracuję jeszcze bardziej kochani i to największy powód, dla którego tam pracuję. Stawki w Wawie macie dużo wyższe stawki, ale pewnie też ruch inny. Na szczęscie u nas mało zdarza się niemiłych klientów, a duża większość mówi, że jesteśmy niesamowicie mili i będą tylko tu przyjezdżac. Nie zgadzam się co do tego, że kierownicy zmiany by tylko siedzieli i się obijali. U nas nikt nie krępuje się aby zadzwonić po zmianę ceny. Jedyne, co bym zmieniła to faktycznie te stołki, fajna sprawa, bo stanie czasami jest bardzo męczące. Ale biorąc pod uwagę ilość gratisów, konkusry i Tajemniczego, to calkiem nieźle się na tym wychodzi, z pewnością zmniejsza się liczba kupowanych dla siebie kosmetyków. każdemu, kto jest nowy na bank jest cięzko, bo nowe towarzystwo, praca itp, ale to ludzie, którzy nas otaczają stwarzają nam warunki do tego abyśmy sie zaklimatyzowali lub nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SP Warszawa
to prawda dlatego tu moja opinie jets po czesci subiektywna procz tych stolkow . Jedna osoba wlasciwie jest taka z ktora sie mozna dogadac a wlasciwie mozna nazwac ją suką ale coz...Reszta pracownikow jest w porzadku . Jesli ktos chce wiedziec w jakim CH w Warszawie sie z nia spotka to prosze na prv gg 3682967

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hussi31
Do Ona21 gdzie ty pracujesz ze u ciebie kierownik zmiany zarabia 1500zl? szalenstwo moja droga! Ja pracuje we wrocku i najwieksza pensja jaka dostalam to 1400zl, nie pozwolili dociagnac do calego etatu... Do SP Warszawa to faktycznie jestem w szoku co piszesz my nie mamy takich problemow cgoc stolki przy kasach i lepsza klima by sie przydaly! Do zzielona a gdzie we wroclawiu bedziesz pracowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawne
zabawne,że u mnie w pracy był ostatnio temat tych stołków.pracuje w wawce,więcSP Warszawa,może się znamy? Bez kitu chyba nawet wiem kim jestes;D Mamy 4 kierowników zmainy,za dwójką nie przepadam,ale dwie dziewczyny sa spoko;) Ja poprostu nie lubię ludzi którzy albo faworyzują albo sa chamscy... ech Smieszne sa te telefony po zmaine ceny,czasami mnie szlag na to trafia.Albo sytuacje z paragonem zastępczym... a i jescze te liczenie!! jestem na próbnym,ale nie przedłużam,chciałam na 1/etatu później,ale słyszałam,,że menadżerka nie chce pracowników z taka umową,więc,się pożegnamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawne
albo te sprawdzanie przez kierowników,czy aby przypadkiem coś robisz;) heh,ale jak konsultantki tworzą ''kółka różancowe''w naszej kanciapie to jest ok?!!!?? Nie będe szpiclem,i nie zachaczę o ten temat w pracy bo chyba nie tylko ja to widzę uważam,ż eto jest nie fair. Oczywiście nie tyczy się to wszytkich konsultantek,zresztą niektórzy z kasjerów co dłużej pracują są nie lepsi.To jest naprawde wkórzające,konsultantki mam gdzieś,chyba,ż ew kanciapie jest ich tyle,ż eja na przerwie nie mam gdzie usiąść(wtedy się wkórzam) ale przez to,że inny kasjer sie obija ja mam więcej roboty,i chyba sobie porozmawiam z taka jedną bo ona mnie już szczególnie wnerwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka8787
A ile zarabiaja w SP mgr farmacji i technik Farmaceutyczny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzzielona
A ja pracuję w Super-Pharm we Wrocławiu na ulicy Oławskiej i powiem szczerze, że jestem cholernie zadowolona z tej pracy. Nasi kierownicy zmiany są naprawdę świetni, inni ludzie również - wszyscy uśmiechnięci i cierpliwie Ci pomagają jeśli jesteś nowy/nowa. Starzy pracownicy również... Większość objaśnia wiele kwestii i przede wszystkim z każdym jest się "na Ty" bez względu na to czy jest menadżerem, kierownikiem zmiany czy kolegą o tej samej randze. Sama pracuję jako kasjer/sprzedawca i nie narzekam. Może to stanie przy kasie i znoszenie fochów klientów jest wkurwiające... A najgorsze to liczenie, ale w każdej pracy, gdzie stoi się za kasą jest podobnie. Zresztą liczenie wchodzi w krew i jak na początku zliczało się tą kasę przez ponad godzinę tak potem to wychodzi w piętnaście, dwadzieścia minut. Można przeżyć. Ceny z promocji możemy zmieniać sami i nie musimy dzwonić po kierownika zmiany o to. Na wszystkie kasy jest jedna tzw. "autoryzacja" czyli karta jednego z kierowników zmiany i tak sobie ją podajemy gdy potrzeba. Z reguły nie ma z tym większego problemu. Sami możemy ceny zmieniać. Kierownika zmiany wołamy gdy są jakieś zwroty, albo gdy trzeba coś przeksięgować. Kierownicy zmiany są bardzo cierpliwi i pomocni. Jeszcze nie spotkałam się z jakąś pretensją z ich straony gdy po raz "enty" zadzwoniłam z jakimś problemem. Zawsze cierpliwie mi tłumaczyli, a gdy klientka kiedyś na mnie naskoczyła bo coś spieprzyła a ona już długo w kolejce stała to kierowniczka stanęła w mojej obronie. W pokoju socjalnym nikt się nie opieprza a konsultantki zawsze są pomocne i nie tworzą tych tzw. "kółek różańcowych". W większości są sympatyczne i można z nimi pogadać. Ludzie są fantastyczni, naprawdę. Od samego początku służą pomocą i nie patrzą na nikogo spod byka. Praca w Super-Pharm jest naprawdę fajna. Polecam. Ale to pewnie i tak wszystko zależy od tego na kogo się trafi. Mi trafili się zajebiści ludzie. Na rozmowie kwalifikacyjnej było bezstresowo i luźno. Menadżerka pod koniec podała dłoń i kazała mówić do siebie "na Ty". Nie musiałam się jakoś specjalnie stroić czy starać. Wszystko w luźnej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawne
No bo jak chyba w kazdym sklepie atosfere tworzą ludzie. nie mam nic do konsultantek,czy magazynierów,ale oni naprawde często sie obijają(oczywiscie nie wszyscy. I to jest nie fair,oczywiscie nie robia tak przy każdym kierowniku zmiany,ale wiecie o co mi chodzi.... Och my musimy za każdym razem gdy cena sie nie zgadza dzwonic po kierownika,chyba nam nie ufają;D ale w sumie przeciez to i tak w systemie by im wyszło,wiec troche bez sensu... uważam,że za mało płacą kasjerom jak na warszawę daja śmieszne stawki,na szczęście nie musze płacić jeszcze rachunków... w mojej poprzedniej pracy liczyłam się 5 minut,tutaj licze się 20. a jak się coś nie zgadza to juz jakaś masakra,zwłaścza jezeli schodzisz z 2 zmiany;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzzielona
"zwłaścza jezeli schodzisz z 2 zmiany;D" No... Ja z kolei nie lubię tej trzeciej ;). Chociaż na drugiej jeszcze nie byłam, czeka mnie jutro :D. Wtedy jest największy ruch, więc największy obrót, więc więcej kasy do liczenia... Ja często tak mam, że jak przychodzę na tą 13.00 to powinnam wychodzić o 20.30, ale niestety często bywa tak, że wychodzę o 22.00! Bo pieprzą mi się te wszystkie wizy... Połowa ludzi płaci za swoje zakupy kartami... A oficjalnie nie możemy mieć autoryzacji kierowników zmiany... :P Przy szefostwie udajemy, że za każdym razem wzywamy kierownika zmiany do zmiany ceny... Ale przez to to są przegięcia często... Wkurzające jest gdy ktoś przyłazi ze zwrotem bo na produkcie naklejona jest metka z ceną niższą aniżeli zapłacił. U nas średnio trzy zwroty dziennie są... To znaczy u mnie na kasie :P. Nie wiem jak u innych kasjerek. W SF będę pracować jeszcze przez wrzesień. Zastanawiałam się nad rokiem akademickim, ale nie wiem czy dałabym radę. Ta praca jest dość męcząca... No i robota za kasą - to zbyt duża odpowiedzialność. Już trzy razy miałam manko... I nieuczciwe jest to, że jak się ma nadwyżkę w kasie to to nie idzie na nasze konto ani nawet na pokrycie wcześniejszego bądź potencjalnego manka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×