Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BIBISI

mikrodermabrazja diamentowa-kto byl na zabiegu?

Polecane posty

Gość nie-nastolatka
Moja tez tak mówiła, ale nie widzę różnicy, trzeci zabieg ominełam , idę dopiero w piątek (może) sama nie wiem czy nie zrezygnować.Musze pogadać o dermabrazji, może lepiej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szejkszejkbejbe26
Hej, to mogę wam co nieco powiedziec bo byłam pare raz na tym gówienku w różnych salonach płaciłam od 80zł do 260zł. i jedyny efekt jaki widziałam to bezpośredni po zabiegu i może 1 dzień pózniej-dobr piling a potem bez efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o twarz - to mam żelazną zasadę - nie oszczędzam na zabiegach - to procentuje na przyszłość. Tak więc nie chodzę tam gdzie cena jest zaniżona, bo to już jest dla mie coś nie hallo. Polecam Wam serdecznie gabinet gdzie ja chodzę: mikrodermabrazja jest tam wykonana profesjonalnie i zdecydowanie poprawia skóre, a nawet usuwa drobne zmarszczki. Efekt po zabiegu: buzia jak 'pupcia niemowlęcia'. Polecam gabinet Miejska Farma Piekności www.mfp24.pl jest tez grupa na facebooku gdzie często są promocje i nowości: http://www.facebook.com/?ref=logo#!/pages/WARSZAWA-GDYNIA/Miejska-Farma-Pieknosci/182359876786 tam naprawdę jest bezpiecznie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci mikreodermabrazja
nie likwiduje blizn, co najwyżej trochę odswieża cerę. Kosmetyczka mówiła, ze likwiduje blizny, to ona tu innego sprzetu nie ma i tak naciąga ludzi. Natomiast dermabrazja jest na blizny ale to zupełnie co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci mikreodermabrazja
a aparat do mikrodermabrazji na allegro kosztuje 750 zł. Ten zabieg nie jest inwazyjny, ot jedynie dobry na osuszenie z pieniędzy kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana**
no własnie co to ta dermobrazja i czym się rózni od mikrodermobrazji ja sie chce pozbyc sladów po pryszczach nie sa to jakies wielkie blizny tylko lekko czerwone slady tzn ze mikrodermobrazja mi ich nie usunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyżejjjjj
google chyba nie boli, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal feelbeauty.eu
Serdecznie zapraszamy do współpracy z Portalem FeelBeauty.eu. Zostań naszym Expertem. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na wspolpraca@feelbeauty.eu Dziedziny wiedzy: WSZYSTKIE Z WIDOCZNYCH KATEGORII NA PORTALU feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana**
do tej wyzej na ty chyba nie jestesmy a gogle goglami ja chce znac opinie ludzi a Ty odpisywac nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniCaa
Ja wykupiłam ostatnio 3 zabiegi mikro diamentowej i narazie byłam na pierwszym. Sama nie wiedziałam czego się spodziewać, ale moja dermatolog doradziła mi, że w moim przypadku zlikwidowanie przebarwień, czy też rozszerzonych porów będzie możliwe właśnie dzięki temu zabiegowi. Po jakimś czasie wreszcie się zdecydowałam, no i.... jestem bardzo zadowolona! Kiedy wyszłam z gabinetu skóra już była super gładka, natomiast z dnia na dzień jakby skóra sama się regenerowała :) za tydzień mam następny zabieg i nie mogę się doczekać efektów. Dziewczyny nie bójcie! Inne efekty mogą wystąpić, gdy ktoś ma bardzo wrażliwą cerę, ale wtedy kosmetyczka powinna skrócić pierwsze zabiegi, aby jej nie podrażnić za mocno. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-natolatka
Tu nie chodzi o strach tylko o wyrzucanie pieniędzy w błoto , bo efektów nie widać , moja mi tez mówiła że rozszerzone pory znikna , a u mnie nie znikły jak były tak są , róznica taka ,że piegi lekko pobielały, ale inne plamy (po lekach hormonallnych +słonce) jak były tak są, fakt że skóra gładsza, ale tylko 2-3 dni po zabiegu, być może sie regeneryuje , ale ja tego nie widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana**
no to juz sama nie wiem jedni chwalą a inni narzekają nie chciała bym wydac pieniedzy po darmo jak nie bedzie efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniCaa
mhm.. to nie wiem od czego to zależy... ja w każdym razie byłam dopiero raz, ale widzę efekty. Do tego używam fajny krem Avene, który dobrze nawilża skórę. Krostki z czoła są prawie niewidoczne, także ja uważam, że warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efekt jest krótkotrwaly
skóra jest podrazniona to i troszkę ściągnięta, ale to mija. ja miałam kiedyś ponad 20 mikrodermabrazji, bo mi kosmyczna obiecała, że po tym znikną blizny. Ba, nawet rozszerzone pory nie znikneły, a co dopiero blizny. A reklamacji nie uwzględnia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efekt jest krótkotrwaly
drobny plus jest jedynie przy cerach tłustych, bo wyciga ona łój i cera się przez jakiś czas tak nie błyszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Moze wyjaśnię kilka rzeczy, bo widzę, że mamy tu wiele sprzecznych opinii... Mikrodermabrazja to zabieg polegajacy na złuszczaniu górnych, martwych (warstwa rogowa) warstw naskórka, dzięki temu otrzymujemy: wygładzenie powierzchni skóry oraz pobudzenie wytwarzania nowych komórek. Seria zabiegów sprawia, ze warstwa martwych komórek naskórka - rogowaciejąca, jest znacznie cieńsza, natomist zywych, grubsza. Stymuluje także syntezę kolagenu i elastyny, dzięki czemu mozemy zaobserwować proces spłycenia drobnych(!) zmarszczek i płytkich(!) blizn potrądzikowych. Pory ulegaja zwężeniu(!) ale nie do takiego stanu, ze sa niewidoczne. Skóra zostaje oczyszczona, a powierzchowne(!) przebarwienia rozjaśniają się. Oczywiście efekty sa także zależne od sprzętu jakim dysponuje gabinet i osoby wykonującej. Ja polecam jednak mikrodermabrazję korundową, gdyż moje klientki przeważnie sa z takiej berdziej zadowolone. Zaznaczam również, ze nie dla każdego będzie to najlepsze rozwiązanie na pozornię tą sama przypadłość, co np. u koleżanki. Każda skóra jest inna, podobnie jak każda zmiania, więc przed podjęciem decyzji polecam udanie się do specjalisty w celu przeanalizowania skóry, problemu i zabiegów proponowanych. Pozdrawiam i życzę dobrych efektów terapii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupy reklama
nie polecam mikrodermabrazji, a nawet ostatnio czytałam, że lepiej jej nie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achhhh
dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te zabiegi wykonują też specjaliści dermatolodzy więc nie ma podstaw uważać, że jest to zabieg niewskazany. Skóra wygląda o niebo lepiej. Kremy wchłaniają sie błyskawicznie i mam poczucie, że zrobiłam cos dla siebie...w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cilala 105
Robilam mokrodermabrazje w Doris Dorin w Krakowie, efekty sa naprawde super chociaz na poczatku nie wierzylam ze bedzie jakis efekt : bo wiadomo zluszczanie skory nic nadzwyczajnego:) Tymczasem skora jest odswiezona i gladka a drobne krostki zniknely. Sam zabieg przyjemny i bezbolesny. Najlepiej wykonac go w serii i to teraz ze wzgledu na brak slonca. Kosmetyczka bardzo przyklada sie do efektu a dzisiaj to naprawde unikalne podejscie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym podejściem do klienta to myślę, że się dużo zmieniło. Teraz w większości salonów bardzo się starają, żeby klient wyszedł zadowolony. W Elite np. nawet można poczuć się jak w dobrej kawiarni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaki
mikrodermabrazja jest super zabiegiem,można normalnie funkcjonować nie boli ,jest zabiegiem przyjemnym ,tylko zawsze trzeba dobrać złuszczanie do typu skóry i problemu z jakim się borykamy ,ja na własnej skórze to przerabiałam polecam str www.zpamietnikakosmetyczki.blogspot.com tam dowiesz się o innych złuszczaniach powodzenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1972
ja odradzam mikrodermabrazje osobom z tłusta i problematyczna skórą. Robiłam ten zabieg żeby walczyc z tymi problemami,a po 2 dniach spokoju miałam kaszkę wysyp i tylko problemy. Dopiero jak trafiłam do innego gabinetu (w Poznaniu) wytłumaczono mi dla czego sie tak dzieje. Okazało się że mikrodermabrazja, po przez starcie naskórka "na sucho" daje chwilowa poprawę ale później nasila się świecenie, ponieważ obumarła warswta naskórka (zrogowaciała) ulega zaburzeniom i nie tworzą się prawidłowe związki odzywcze wpływające na tworzenie prawidłowego sebum. także jeżeli chodzi o peelingi to jest to najgorsza forma złuszczania przynajmniej dla mnie i dzięki wreszcie świetnej kosmetolog dowiedziałam się dlaczego. Co też widzę efekty po mojej cerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nivea1986
Hej dziewczyny! ja korzystam maniacko z ofert na portalach groupon.pl i gruper.pl - da się za świetne pieniądze kupić zabiegi mikrodermabrazji, a w sumie jest to najpopularniejsza oferta na nich. Można kupić od 49 zł za dwa zabiegi do 60 za jeden. Seria powinna mieć około 6-10 robionych co dwa tygodnie (lub pierwsze 3 co tydzień a kolejna co dwa). Jestem po trzecim zabiegu - moim problem są blizny i przebrawienia potrądzikowe plus praktycznie zawsze coś wyskakujące na twarzy. Od zawsze borykam się ze swoją skórą. Efekty są naprawdę ok - poza mocnym rozjaśnieniem już po pierwszym zabiegu, obecnie mija 6 tygodni od kiedy w ogóle zaczęłam i naprawdę różnica jest spora. Przede wszystkim, w ogóle nie wyskakują mi żadne krosty. Poza tym twarz mam do tego stopnia wygładzoną, że nawet bez makijażu wygląda akceptowalnie (a tak nie było nigdy, chyba, że po solarium, kiedy się wysuszała i opalenizna wyrównywała koloryt). Co do blizn - nie zmniejszyły się jakoś drastycznie, podobnie wielkość porów, ale jednak zauważalnie. Z mniejszych efektów - krem super się wchłania. Biorąc pod uwagę, że te 3 zabiegi kosztowały mnie łącznie trochę ponad 100 zł, uważam, że warto (tym bardziej, że koszty porozbijane na mniejsze porce przy zakupie poszczególnych kuponów mniej bolą). Całkowite usunięcie głębokich blizn jest praktycznie niemożliwe, MOCNE usunięcie wiąże się z tą "głęboką" mikrodermabiazją, czyli zrywaniem wszystkich wartsw skóry, ale to już mocno inwazyjne i kwalifikuje się pod operacje plastyczne a nie kosmetologię. No i kosztuje od 3 tys, poza tym wyłącza z życia na 1-3 miesięcy (moja koleżanka przed prawie miesiąc musiała chodzić z zabandażowaną twarzą). Także inny kaliber. REansumując - polecam mikrodermabrazję diamentową, ale zachęcam do polowania na okazje cenowe, 130 zł (cena regularna) za jeden zabieg bym nie dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornikowa3
kalina a czy TY robiłas sobie w ELite ten zabieg ? Porównywałam sobie ceny i w tym gabinecie w stolicy wychodzi znacznie mniej.Zwłaszcza jesli ten zabieg powienien być powtarzany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 1972
łakomstwo na cenę przy takich zabiegach to zwykle źle się kończy, niby taniej niby taniej a później okazuje się że nie tędy droga ja chodzę do gabinetu gdzie za ppodobny zabieg płacę 200 pln ale w cenie mam piling z kwasu migdałowego lub azelainowego oczyszczanie ultradźwiękami antybiotyki maska łagodząca oraz opiekę dermatologiczną i kosmetologiczną, wolę odżałować i wybrać się do fachowców a nie na mizianki jak macie problemy ze skóra to odradzam zwykłe zabiegi a polecam fachowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja81
Hejka, dziś dermabrazja w promocji w Warszawiehttp://www.groupon.pl/oferty/warszawa 349 zł zamiast 1500 zł za pakiet 6 zabiegów mikrodermabrazji diamentowej na twarz w Home SPA Beauty4ever Jak ktoś już wcześniej pisał. Ten zabieg nie likwiduje blizn i przebarwień. Odświeżając cerę, przez złuszczania wierzchniej warstwy naskórka, wyrównuje koloryt. Na blizny laser albo wypełnianie. Taka jest smutna prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdarzenie
witam Panie, ja od 5 lat regularnie co miesiąc chodziłam do kosmetyczki na mikrodermabrazję, niestety dopiero teraz zmądrzałam, bo zrozumiałam, że nie odmłodzę się dzięki temu zabiegowi ale jedynie oczyszczę cerę. Fakt, że kosmetyczka zawsze po zabiegu zawsze oczyszczała twarz manualnie - efekt- brak wysypów lub bardzo sporadycznie (a wcześniej zawsze parę "syfków" się pokazywało). Mikro. nie zmniejszy porów ani zmarszczek, cera wygląda lepiej przez jakieś max 2 dni. I jeśli oczekujecie lepszych efektów to nie dajcie się nabrać. Na odmłodzenie skóry najlepszy laser i to absolutnie nie u kosmetyczki ale pod nadzorem lekarza w dobrej klinice i na profesjonalnym sprzęcie, na pozbycie zmarszczek kwas hialur. lub botox. Wiem, że to drożej kosztuje ale jak weźmie się pod uwagę zmarnowane pieniądze u kosmetyczki to wyjdzie na to samo ale naprawdę z efektami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem z mikrodermobrazji bardzo zadowolona :) Polecam wszystkim. Tylko, że ja nie robiłam jej, żeby się odmłodzić, ale żeby poprawić stan skóry bardzo zniszczonej przez trądzik. Miałam na razie 3 zabiegi, a już jest dużo lepiej: twarz jest gładka, a ślady po trądziku dużo płytsze i kolorem już bardzo zbliżone do reszty skóry twarzy. Polecam wam moją kosmetyczkę w Poznaniu - salon INSPIRACJA Pani Ali Świder. Z każdego zabiegu jaki tam miałam wyszłam zadowolona, a przy tym jest tam bardzo milutko (kawka i pogaduchy z Panią Alą ;) Sprawdźcie same na stronie http://www.salon-inspiracja.pl/twarz.html jakie są tam super zabiegi jak tanio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×