Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bardzo zdeterminowana

- 10 kg do maja, zapraszam zdeterminowane!

Polecane posty

Gość Yelp
Czy ja mogę się dołączyć? Jakoś taka pełna dobrej energii jestem i wiem ze mi się uda. Nie wiem niestety i \le dokladne teraz waze bo nie mam tutaj wagi, ale mysle ze tak 69-70 :( Zwaze sie dopiero w sobote... Jestem baaardzo zdesperowana i zmotywowana. Mam nadzieje ze na topiku znajde wsparcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellangel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellangel
jem 3 posiłki plus przegryzka czyli popkorn bez tłuszczu z odrobina soli...nie jem po 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yelp
ja 4 posiłki dziennie i nic po 18. (ewentualnie jak juz nie bede mogła wytrzymać to jabłko albo jogurt naturalny miedzy czasie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z długiego bo ponad 2 godzinnego spacerku spowodowanego poszukiwaniem czynnego bankomatu i teraz jestem padnięta był to bardzo energiczny spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynek
hej a nie lepiej np. jesc rozne potrawy ale w bardzo malych ilosciach a PRZEDEWSZYSTKIM pojsc np po karnet na silownie? tylko cwiczenia najskuteczniej pomoga pozbyc sie kg i zdrowo bez jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yelp
aniaa_85, ja piszę! :) Wlasnie przyżadzam sobie zupę jarzynową na obiad -samo zdrowie:) A karnet na silownie czemu nie, narazie mam basen i planuje wykupic karnet aerobic/silownia w tym tygodniu. Tez uwazam ze jak sie odchudzac to bez ruchu nie ma sensu sie zabierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Fajnie, że nad tak dużo! Mi najlepsze efekty przyniosła taka dieta: zero chleba (no oprócz chrupkiego), raczej brak słodyczy, bez chipsów, 3 posiłki dziennie: śanidanie, coś wpracy i potem owoce, a jak wracałam z pracy do domu, to ewentualnie pilam szklanke mleka 0,5%. N oi wtedy łatwo szło, ale ostatnio problemy zaczęłam zagryzać no i porażka. Dobre efekty przynosi też bieganie. Zamierzam dodtego wrócić. Ja dziś opijam sie wodą ;) To jest dobre na wszystko, dla całego rganizmu, każdego organu ;) Moja wiara rośnie z czytaniem każdego Waszego postu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yelp
bardzo zdeterminowana, co na obiad jesz dzisiaj? (czy bez obiadu?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zjadłam talerz zupy pomidorowej i 6 pierogow z miesem i kapusta :o i teraz kisiel .Juz nic dzisiaj nie jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rok temu nie odchudzając się schudłam 8 kg nawet niewiem jakim sposobem ( może dlatego że byłam zakochana) przybyło mi dwa przez rok, wykupiłam karnet na aerobik codziennie spaceruje 2 godziny i wierze że mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellangel
mhm...ja jestem zakochana juz prawie dwa lata i jakos efekty nie w ta stronę:):):):):) ja jestem z tych słodkolubnych wybredniaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellangel
idę ćwiczyć...chociaż brzuszek mówi, że ide jeść ale co on tam może wiedziec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najwięcej problemów mam z brzuchem co zrobić żeby go stracić?? bo ja jakoś nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiescilam sie do 400kcal w obiedzie, na sniadanie jakies 200 mysle, na kolacje jablko okolo 70:) i aha przed chwila troche musli crunchy zjadlam, bo minelo 2 h od obiadku wiec trzeba bylo przegryzc:) wiec mysle, ze super wynik.. w 800-900kcal sie zamknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chętnie się do was przyłącze:) tylko wy jesteście tak optymistycznie nastawione, a ja mam w sobie tak mało samozaparcia:( Ale jak będe czytać co u was to może będzie lepiej i nie będe chciała was zawieść:P Narazie 165cm i 70kg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yelp
bardzo zdeterminowana- super, gratuluje:) Hmm a ja moge jakos sprawdzic ile miala moja zupa kalorii?? Na sniadanko zjadlam 160 kcal, na obiad ta zupę i planuje do 18 jeszcze coś zjeść bo mialo byc 4 posilki a tu widze ze sie na 3 dzisiaj zatrzymam. Mam jeszcze chec na grejpfruta i jabłko na kolacje, moze dodatkowo jakis jagurt wiec kalorycznie chyba tez nieźle wyjde:) kicccia-głowa do góry, razem damy radę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellangel
ok...ćwiczenia na dziś odhaczone- jeszcze tylko brzuszki wieczorem 15 min. A jutro na studia i od 8 do 16;30 musze omijac wszystko co jest w kolorowych papierkach za ladą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellangel
jak kiedys duzo schudlam to nie jadlam slodyczy i pieczywa wogole ...ale teraz jakos bez pieczywa wydaje sie ciezko...poki co ogranicze sie do ciemnego ale nie zrezygnuje z niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellangel
mhm...moze to brzmi naiwnie ale jak sie to robi?? nie widze magicznego okienka z napisem zaloguj sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj talerz salatki greckiej (miala dosyc sporo oleju:/ ) jogurt nat. i talerz warzyw gotowanych zaraz zjem:) Na dzisiaj tyle. W planach mam 200brzuszkow, 200razy na skakance i godz. na stepperze. Duuzo ale dam raade:-) No i 1,5 litra wody i troche herbatki:) Dzisiaj mija równiutki miesiąc od diety. ale to szybko zlecialo!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! ja właśnie wróciłam z pracy i jestem skonana... :| ale w ciągu dnia tylko serek biały wiejski, bułeczka z ziarnami i duża ilość wody :) aaaa no i mandarynka :D a teraz odpoczywam z nogami w górze i herbatką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×