Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bardzo zdeterminowana

- 10 kg do maja, zapraszam zdeterminowane!

Polecane posty

Gość stysiek69
Hej dziewczyny. Ja mam 14 lat... 170 wzrostu i 73 kg wagi ;(.. Mam zamiar (jeśli można) się do was przyłączyć :D:D:D! Chę do czerwca spaść do 55kg!!! Mam nadzieję że mi się uda i będziemy się wspierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Twoim wieku i odchudzanie.. fiu fiu uwazaj na siebie.. nie powinnas sie odchudzac, bo twoj organizm intensywnie sie rozwija i potrzebuje skladnikow mineralnych.. ewentualnie zwieksz dawke ruchu, ale nie zabieraj mu dawki kalori! i zadnych glodowek, stosuj madra diete..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... ja tam ostatnio nawet na aerobicu byłam :D ale powiem Wam, że o wiele bardziej mnie mięśnie bolały po ostatniej imprezie niż po tych ćwiczeniach ;) a tak w ogóle, jak sądzicie? lepszy jest aerobic czy siłownia? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy czy chcesz wyrzezbic sylwetke czy spalic tluszcz:) nie no ja uwazam, ze impreza i tanczenie to swietna sprawa wiec w przyszla sobota poszaleje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja juz pocwiczylam:) najpierw 10 minut tanczenia jako rozgrzewka a potem plan cwiczen jaki sobie zalozylam:) jestemz siebie zadowolona:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetta
hej.oj jak by to bylo fajnie stracic 10 kg.zmotwywowalyscie mnie od jutra zaczynam.wzrost 178 waze 78 kg/przytylam 4kg od bozego narodzenia do dnia dzissiejszego)oszalec mozna.buziory i dla wszystkich walczacych z namiarem kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fetta zapraszamy:) ja juz od 6 nie spie, bo bylam w kosciołku:) narazie glodna nie jestem, ale wiem, ze dzisiaj na sniadanko kanapka czarnego chlebka z parowka i pomidorem.. mniaaaam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale paskudna pogoda, u Was też?:/ Z tą dietą to róznie bywa, wczoraj szło świetnie, ale moj kochany zażyczył sobie naleśniki na kolacje, i zrobiłoczka jak kot ze shreka więc nie umialam mu odmowic i sama wszamałam dwa... Ale było ok 18 wiec jakoś to przeżyję ;) Dzisiaj musli z mlekiem, ale jakos mała porcja więc poprawiłam 3 kromeczkami Wasa. Ktosiczka- ja mam karnet dzieki ktoremu moge chodzic na aerobic i silownie, czesciej wybieram aerobic bo jak wychodze z niego to czuje ze zyje :D Też zalzy jaka to forma aerobicu czy jakies hi-lo czy np step który mnie osobiscie zabija ;p Ale silownia tez jest ok, myślę ze jak jest okazja to warto chodzić na jedno i drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kazda forma ruchu jest dobra:) ja dzis mam co prawda 3 dzien @, umieram czasem z bolu, ale nie odpuszcze ide na basen, tak jak sobie zaplanowalam.. hehe wstalam o 6, a dopiero przed chwila zjadlam sniadanko:) no bylo paskudnie, ale juz jakos sloneczko zaglada poprawia sie.. moze do poniedzialku sie rozpogodzi bo jak tu biegac!? buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ostatnio malo cwicze.. widze ze Wy areobik silownia basen .. oj ...wstyd mi :-P ostatnio sie przetrenowalam i nie mam sily na cwiczenia, o zakwasach juz nie wspomne. Od półtora miesiaca robilam codzienie brzuszki, kark mnie niesamowicie od tego boli. Jak odpoczne i sie zregeneruje ,bede robic 2 razy w tyg. te cwiczenia na brzuch z plyty. Areobik , stepper na nogi, skakanka. Codziennie co innego:) Stysiek69 i fetta witajcie:) Jaka bedziecie stosowac diete? U mnie w Lublinie szaro za oknem i pada deszcz.Myslalam ze w ten weekend wybiore sie na rower nad zalew.:( Mam nadzieje ze niedlugo wyjdzie sloneczko bo mam dosyc tej pogody. A na saniadanie dzisiaj- jajko gotowane i serek wiejski. Zaraz bedzie jogurcik naturalny. Pozdrawiam:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , idzie wiosna a ja nie mogę wejść w żadne ubranie , po tym jak schudłam oddałam wszystkie ciuszki . Ale znów przytyłam te nieszczęsne 10 kg !!! moja wina !!! waga trzymała się w granicach 65 ale jak się zaczęło obżeranie toną słodyczy to nie ma się co dziwić. Jestem Wegetarianką dieta wege jest raczej tucząca (w moim makaronowym wydaniu) . Niby jem zdrowo (jak by nie te słodycze nieszczęsne) .Wiem ze dała bym rade ich nie jeść nie jadłam słodkości 5 miesięcy!!! Czas wziąć się za siebie tak sobie myślę:) niedługo ślub kuzynki , ehh. Do maja chciała bym schudnąć choć 10-15 kg :( a później do lipca następne 5 :) wymarzona waga to 52 tylko czy się uda :) jestem raczej mocno zbudowana ;/ ale pomarzyć można hehhe , przepraszam ze się tak rozpisałam. Pozdrawiam serdecznie i najcieplej jak potrafię w te chłodne marcowe popołudnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszamy do wspolnej walki:) no ja tez 10 kg do maja.. :) w sumie juz chyba nawet 9:D damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dobra ja spadam ok 14.30 obiadek- fotowana marchewka z groszkiem i mala piers z kurczaka rowniez gotowana, cos na kolacje kolo 16.15 i koniec jedzonka:) na basen na 17 i odpoczynek:) damy rade! ja musze miec 74 za tydzien chocbym miala sie pociac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wyszalałam siewczoraj za wszystkie czasy... Dawno nie byłam tak mokra!!! CHyba spaliłam wszystkie kalorie, które zjadłam w tym tygodniu ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i o to chodzilo:d ja tak za tydzienw sobote na dzien kobiet bede szalec:D hehe wszystko co zjadlam bede spalac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej groszek- Jak kiedys Ci sie udało i tym razem sie uda:) kasiulka masz racje, moj blad ze tak szalalam codziennie teraz ruszyc sie nie moge... :-P Od wtorku ćwicze juz w granicach rozsadku. A zaraz mam obiad- ryż i gotowane warzywa.mm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olu :) dziękuje za dobre słowa :) A ja zrobiłam zupke przecierową marchwiowo-brukselkowo-warzywną :D narzazie na same przecierki jestem skazana przez kilka dni , i nawet sobie nie poćwiczę :( ale trudno później to nadrobię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff.. ja juz po besenie.. jestem z siebie zadowolona, bo zrobilam 45 basenów ( 1,125km ) :) wykonalam plan.. ile moglam spalic kalorii plywajac przez 40-45 minut?:) normalnie jestem z siebie dumna, ze dalam rade:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka, widzę że ostro wzięłaś się za odchudzanie. Tyle ćwiczysz, że waga na pewno ruszy w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no EtaMania licze na to:) w przyszly piatek rowniez wybieram sie na basen:) musze musze musze schudnac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee, no gruba nie jesteś. Ale z racji na twój młody wiek możesz zmniejszyć troszkę wagę. Mówię tak, bo sporo dziewczyn chciałoby wyglądać tak jak ty. Masz fajną figurkę - wiem coś o tym bo widziałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dziekuj, ale wiesz najwazniejsze to czuc sie dobrze we wlasnej skorze, plusem jest to, ze trenowalam 10 lat siatkowke wiec jestem zbita..:) nie jestem rozlana fakt, ale chce czuc sie dobrze na lato w stroju i w topie na plazowce na turniejach:) dlatego tak sie za siebie wzielam.. maksymalnie do czerwca musze wygladac tak jak chce:) i musze miec 65kg.. czyli 9 kg musze zjechac.. duzo pracy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie teraz też ładnie wyglądasz w bikini, jesteś ładnie proporcjonalnie zbudowana, wysoka, nie masz widocznego tłuszczu. No ale dobrze, że dbasz o siebie i uprawiasz dużo sportu, bedziesz jeszcze ładniejsza - tylko nie przegnij w druga stronę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulka swietnie sobie radzisz :) Mialam zaczac cwiczyc od wtorku aby sie zregenerowac ale nie dam rady tak bezczynnie siedziec.. ide na 40min na stepper, bo dzisiaj bylo za duzo kcal. a dzisiaj; 2 jajka (200) serek wiejski (200) kapusta kiszona (60) ryz (170) jablko (60) pomarancza (70)jogurt nat.(100) warzywa gotowane (100) razem;960.. no za duzo;/ mam strasznyy apetyt straszny przed okresem, a w lodowce tyle pysznosci. Ale nie rusze nic :). Nie ma mowy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EtaMania- na pewno bede sie pilnowac, nie cierpie chudosci wiec nie ma sie co obawiac, chce wygladac zdrowa i zadbana:) takie moje cele:) Ola- dziekuje:) Ty rowniez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fetta
1 dzien odchudzania mam za soba.sniadanko buleczka razowa z twarozkiem +kawa.2 sniadanie jablko.obiad zupa warzywna.kolacja salatka owocowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje:) dobranoc!:) odezwe sie jutro rano, a potem dopiero wieczorem, bo jestem u babci caly dzien:) papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie dziewczyny nieźle trenujecie :D a u mnie niestety nie ma tak, żeby na jeden karnet wchodzić i na aerobic i na siłownię a szkoda :( a żeby znowu tu i tu wykupować, to z torbami pójdę jak nic więc będę musiała się zdecydować, na szczęście mam jeszcze troszkę czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×