Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bardzo zdeterminowana

- 10 kg do maja, zapraszam zdeterminowane!

Polecane posty

no wiec baw sie dobrze:) aha zakupilam sobie plyte na allegro: tamilee webb ja tez chc miec taki brzuch.. slyszalam o tym naprawde wiele dobrego, cwiczy glownie skosne i dolne miesnie brzucha z ktorymi u kobiet jest najgorzej.. do maja moze cos mi sie tam wyrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U mnie tez narazie sniadanko 2 kromki chleba zytniego z chuda poledwica 1 3 plasterkami sera pieczarkowego(wczoraj mama zrobila taki specjalny no i musialam skosztowac:)) i 3 plasterki pomidorka:) Trudno mi sie jakos poza aerobikiem zmusic do cwiczen mam w domu orbitreka ale jakos ostatnio nie mam checi zeby cwiczyc na nim no i strasznie to nudne. Czasem jakis film puszcze i cwicze i ogladam:P Dziewczyny mozecie mi polecic cos na kolacje niskokalorycznego a zarazem sycacego??:) Ja zazwyczaj chleb jem na sniadanie wtedy troche jestem najedzona bo inaczej na uczelni bym padla na drugie jem czasem jogurt i jakis owoc obiadek taki co mamuska ugotuje zeby nie mowila ze "wymyslam"tylko mniejsza porcje no i mam problem z kolacja..jak zjem tylko jakas surowke to strasznie potem glodna jestem i mam problemy z zasnieciem bo sciska mi zoladek:( Jak wracam z aerobiku godzina po 18 lub po 20 zalezy jaki dzien to jestem taka glodna ze zjadlabym prawie wszystko:P takze bede wdzieczna za jakies propozycje kolacji:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie dziękuję, bo podobno nie wypada ;) u mnie największy problem stanowią uda i pupa... :( ale i brzuszek ostatnio coś się zapuszczać troszkę zaczął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Yelp:) Witam milagrossie. Mysle ze jak zmiejszysz do 1200 i bedziesz cwiczyc to spookojnie schudniesz do lata:) Ktosiczka- udanej zabawy, jak wypijesz 1 piwko nic sie nie stanie:) Ale nie wiecej bo ma dosyc duzo kcal. Ale jesli chcesz zaszalec wypij winko ma duzo mniej kcal:-) b.zdeterminowana- Mam ta plytke. Jest rewelacyjna. Naprawde czuc jak intensywnie pracuja miesnie;] Ale zrob sobie przed nia dluuuga rozgrzewke i nie cwicz czesciej niz na 3 dni bo zakwasy ma sie po tym takie ze szok :O Ja jem 3 godz przed snem mala miseczke warzyw, pokrojony ogorek konserwowy, pomidor i groszek. Zoladka mi nie sciska az tak bardzo potem:) Ja przed chwila zjadlam obiad- 4 kotlety sojowe meksykanskie(tylko ze w panierce;/) z warzywami:) Pyszne. Tylko ta panierka mnie martwi.. no nic pocwicze dzisiaj duzo:) .. najadlam sie niezle. Mam nadzieje ze nie rozepchalo mi zoladka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola455 - oj ta panierka Ci wiele złego nie zrobi, przy Twoim sposobie odżywiania taki drobizag nie zaszkodzi :) Kotlety sojowe - pycha :) Ja dzisiaj na taki pseudo wczesny obiad jem 2 bułki z pasztetem sojowym, niestety dzisiaj tylko taki obiad bo na nic nie mam innego czasu, ale na kolacje zjem jakąś ciepłą zupkę :) Ktosiczka - napij się piwka i baw się dobrze. Nie ma co się dać zwariować - piwo jest dla ludzi i nawet na diecie można sobie czasami na nie pozwolić. Piwo ma faktycznie sporo kcal ale nie to jest najgorsze, po nim chce sie jesc !!!(przynajmniej ja tak mam) więc uważaj na chipsy , frytki i takie tam :) A tak pozatym to tez najgorzej u mnie z udami i pupą :/ Dzisiaj zaliczyłam już poranny aerobic bo nie dam rady wieczorem iść. Pomijając kaloryczne bułki zjadłam mały jogurt i batona crunchy z jabłkiem (117kcal) więc nie jest tak źle. A tak to chciałam się pożegnać, ale tylko na weekend - bo nie będę miała dostępu do neta. Ale za to się zważę to będę wiedziała ile mi jeszcze brakuje do upragnionej wagi (niestety nie wiem od jakiej wagi dokładnie startowałam więc jeśli cokolwiek schudłam to nie bede wiedziała ile i czy w ogóle. ) W poniedziałek sprawdze co i jak u Was, jak sobie radzicie. Trzymam mocno kciuki i ciepło pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale niestety 1 raz od 3 tyg polaczylam bialka z weglowodanami. Ale raz na jakis czas chyba mozna. Yelp jest dobrze:) Bulki raz na jakis czas tez sa ok. wiec do poniedzialku! ja jeszcze wpadne wieczorkiem Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za wsparcie! :) jakoś bardzo dużo to pić nie zamierzam... chyba... ;) ale jak coś to będę pamiętała o winku ;) i nawet żeby mnie miało skręcić z głodu (choć mam nadzieję, że do tego nie dojdzie ;) ) to NIC nie będę jadła :D także trzymajcie mocno kciuki ;) a za udaną zabawę... dziękuję nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj juz zjadlam: sniadanie: wyzej pisalam, potem 100g surówki porowej + 2 krazki ryzowe, potem troche musli.. wydaje mi sie, ze za duzo..:(, jablko, golabka, 2 parowki.. zjem jeszcze tylko jogurt dietetyczny ( 150 kcal w 250g).. zmiescilam sie w 1000kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kolacje zjadlam tylko 2 krazki ryzowe, bo stwierdzilam, ze za duzo zjadlam juz dzisiaj:) a jak tam wam dzisiaj poszlo? jak jutro bedzie pogoda w miare to pojde pojogingowac chociaz z 10-15 zeby byl jakis ruch:) od czegos trzeba zaczac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po kotletach byla tylko salatka, pomarancza i zaraz jem jablko. Czekaja mnie jeszcze cwiczenia i dzisiejszy dzien zakonczony. jogurt nat. (120), kotlety z warzywami (450), salatka (100) pomarancza (50) jablko (80) razem; ok 800. Jest ok. Ide wziac sie za te cwiczonka! b.zdeterminowana- Ztego co widzę spokojnie zmieściłaś się w 1000kcal. Pozdrawiam i do jutra dziewczyny! :) PS: Kiedy sie wazycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Wprowadzam do diety wiecej weglowodanow. Bo do tej pory prawie wogle ich nie jadlam (raz na 4 dni). Wiec codziennie weglodowany oczywiscie w mniejszych ilosciach. tzn. codziennie do 2 kromek chl. razowego lub wasy. ALBO batonik z musli. Bo zazwyczaj -na sniadanie same białka. potem też. Na obiad warzywa gotowane a na kolacje salatke. Wiec chyba trzeba zmienic to i dodac troche weglowodanow. Jak myslicie dobrze robie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem za ;) wczorajsze spotkanko udało sie jeśli chodzi o towarzystwo, jednak jeśli chodzi o muzykę, to już mi głowa pękała... ile czasu można puszczać samo ciężkie techno? żadnej odmiany... nic a nic... :( ale za to wypiłam 2 piwka i soczek pomarańczowy, a po powrocie do domku już niczego nie zjadłam :) a co najdziwniejsze nawet mi się jeść nie chciało :) dzisiaj za to zjadłam póki co musli z mleczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niestety chyba jestem przed @ bo wpierniczam za 3... od 15.30 postanowilam, ze koniec iu juz nic dzisiaj nie jem, chyba ze napije sie soku marchwiowego, ale tylko plyny.. i jeszcze chora jestem:( ale ide na spacerek z moim kochaniem na jakas godzinke.. wiec cos tam spale.. jakies 200kcal moze..:) buziaki i 3majcie sie, odezwe sie wieczorkiem:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane kupilam dzisiaj sobie sok z hortexu ananasowo-grejpfutowy light i ma 13 kcal/100 ml.. cudownie smakuje, a co najwazniejsze dietetyczny:) jest jeszcze pomaranczowy i on ma 16kcal/100ml. super, teraz moge pic a pic:) mam wyrzuty ze dzis tyle zjadlam.. zaliczylam 1h spaceru..mam nadzieje, ze chociaz troche spalilam.. jeszcze wieczorem twisterek rusze, jakies brzuchy, ogolne cwiczenia.. ech..:( @ sie zbliza..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze. Dzisiaj ja rowniez zjadlam za duuzo i to o wieeeele wiecej niz planowalam:o Załamać się można.. Za to zrobilam 350 podkokow na skakance, 300brzuszkow i 40min steppera. Jestem w-y-k-o-n-c-z-o-n-a! Ale ..szczesliwa ze udalo mi sie to spalic. Ktosiczka- Gratuluje, trudno niczego nie zjesc na imprezce i to jeszcze po piwie. : ) A no wlasnie.. nie rozumiem co ludzie widzą w tym techno:). Do wiekszosci piosenek nawet tanczyc sie nie da.:-P Ale oczywiscie kwestia gustu. .. Ten soczek to niezla mysl. Musze wyprobowac, bo od wody mam brzuch jak balon! Ide spac bo juz..ups.. po polnocy:-P Pozdrawiam kochane. do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam namiętnie piję soczek grapejfrutowy :D co prawda ma 38kcal, ale tak mi smakuje, że nie mogę go sobie odmówić... przynajmniej tyle przyjemności mi się należy ;) u mnie dzisiaj, jak już pisałam, musli z mleczkiem na śniadanko, potem jogurcik, a następnie zupka jarzynowa :) jutro znowu do pracy więc powinnam wytrzymać, o jakimś jogurciku i serku wiejskim ;) a za gratulację dziękuję :D przynajmniej trochę samozaparcia mam ;) tyle mojego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie skonczylam sniadanko- 2 kromki chleba razowego z ogorkiem kiszonym. Wczoraj tak duzo cwiczylam ze po tej skakance nie moglam stanąć na lewą nogę, o chodzeniu już nie wspomne. hehe:-P . Myslalam ba ...byłam pewna... że dzisiaj bede miala kosmiczne zakwasy... a tu NIC. Dziwne :) A pozatym jutro staje na wage to dowiem sie ile schudlam od 14lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze wykombinowac sobie z jakiegos sklepu ta skakanke, bo widze, ze jako aeroby to swietnia sprawa:) dzisiaj piekna pogoda wiec ide pobiegac tak na 10-15 minut.. niestety tylko tyle, bo chora jestem i nie chce sie jeszcze bardziej rozlozyc.. dzisiaj na sniadanko kanapka chleba czarnego z salata, pomidorem i papryka:) mniam:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zdetermnowana
dzisiaj dzien udal sie super, przed chwilka zjadlam zupke + 4 krazki ryzowe i mala miseczke platkow cini minis i na dzis kniec jedzenia:) aa no i biegalam 15 mnut, jeszcze wieczorkiem pocwicze, dzien zaliczam do udany..to juz 8 dzien sie konczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam wczoraj napisac, ale cos sie z netem zepsulo :o b.zdeterminowana- no ta skakanka swietna rzecz. Polecam z czystym sumieniem.:) Schudlam juz 8 kg od 17.01 . Ciesze sie baaardzo ale.. to.. Za szybko. Zdecydowanie. Zwiekszam liczbe kcal do 900:). Nie chce miec rozstepow, obwislej skory itp... Pozdrawiam kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Ola gratuluje.. kurcze jak ja bym zrzucila juz 8 kg w ciagu 1,5 miesiaca to kurcze osignelabym swoj cel.. mmm.. mam nadzieje, ze do maja tyle zrzuce ile Ty teraz, naprawde gratuluje:) ja na kolacje kolo 18 wcisne marchewke z jablkiem i koniec na dzisiaj:) o 19.30 mam meczyk wiec troche sie poruszam:) jutro mam zajecia takze na sali wiec znowu troche ruchu, a oprocz tego oczywiscie planuje biegac tak jak codziennie.. za wyjatkiem srody bo jestem od rana do wieczora na uczelni:) ach.. jeszcze troche ponad miesiac i sie waze.. mam nadzieje, ze do 70-71 dojde..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. chciałam sie przywitać po weekendzie. Jestem taka zmęczona i ogólnie w złym humorze, ze nie mam siły nic konstruktywnego napisać. Jeśli chodzi o dietę to się jakoś trzymam,w weekend troszkę przyszalałam, ale w granicach normy... widzę ze u Was sukcesy, gratuluje wynikow i ogolnie dyscypliny:) Moze jutro coś napisze więcej, biore prysznic i idę spać, eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Trwam nadal w diecie. Zwazę sie dopiero w czwartek po 2 tygodniach, albo i nie, moze spękam ;) Pozdrawiam i trzymam za nas wszystkie mocno kciuki! Niestety nie mam ostatnio zbyt duzo czasu, aby wszystko przeczytać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! mam 1,6m i waże.. ok 70. masakra! chce zrzucić minimalnie 10 kg, jak najszybciej! prosze o pomoć, jestem w stanie dużo sobie odmówić, byle nie była droga ta dieta ( żądne tabletki itp)poza tym zawsze ćwicze na w-fie, codzienie jakieś 200 brzuszków... bede powoli zwiększać ilość :) PISZCIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×