Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość maja44

PRZETOKA pecherzowo-pochwowa

Polecane posty

Gość Natalka

Czytałam ten watek tysiace razy... Przyszlam z calego serca polecic oddzial urologii w Puławach z doktorem Ciechanem na czele. 22 lata, przetoka po okropnym porodzie. Lepiej trafic nie moglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gorąco polecam urologię w Toruniu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pacjentka

Przeszłam operację zamknięcia przetoki pecherzowo-pochwowej w szpitalu w Wejherowie. Pierwsza i udana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonieM

Przetoka po przecięciu pęcherza przy porodzie, po 3 miesiącach operacja laparoskopową ( przetoka wysoko przy szyjce macicy i duża) 3 doba po operacji nakaz leżenia, dziś wycieki ale na szczęście z cewnika, czekam i trzymam za siebie kciuki bo w domu dzieci czekają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2019 o 21:48, Gość MonieM napisał:

Przetoka po przecięciu pęcherza przy porodzie, po 3 miesiącach operacja laparoskopową ( przetoka wysoko przy szyjce macicy i duża) 3 doba po operacji nakaz leżenia, dziś wycieki ale na szczęście z cewnika, czekam i trzymam za siebie kciuki bo w domu dzieci czekają. 

Witam, mam podobną sytuację. Również po porodzie zrobiła mi się przetoka (pecherzowo maciczna). Czy mogłaby Pani napisać gdzie Panią zoperowali laparoskopowo? Mam nadzieję, że operacja się powiodła i cieszy się Pani teraz pełnym zdrowiem. Pozdrawiam, Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

😥Witam ja również borykam się z przetoką pecherzowo pochwową po usunięciu macicy przy cesarskim cięciu, dokładnie 5 września było cięcie, po 2 tyg wyciągnęli mi cewnik i katastrofa mocz zaczol wyciekac przez pochwe, stwierdzono przetoke, na 15 stycznia mam wyznaczony termin operacji, a na dzień dzisiejszy to cewnik plus pampersy bo tak cieknie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC

WSPÓŁCZUJE, NIE ZAWSZE UDAJE SIĘ ZA PIERWSZYM RAZEM. O TYM RAZEM BYŁO DOBRZE. JA NIE MIAŁAM SZCZĘŚCIA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Jestem po 1 operacji naprawy przetoki pecherzowo pochwowej przez pochwe, niestety nie udało się, na 26 luty wyznaczono 2 termin ale już przez powłoki brzuszne, oby się udało bo już 6 Mc chodzę z cewnikiem i w pampersach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Szukam kontaktu z osobami, które cierpią lub cierpiały z powodu przetoki pęcherzowo - pochwowej. Bardzo proszę o kontakt. Jestem po operacji usunięcia macicy z przydatkami. Jedną z wielu komplikacji po tej operacji jest u mnie przetoka. Pozdrawiam, Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2020 o 14:56, antina napisał:

Witam,

Szukam kontaktu z osobami, które cierpią lub cierpiały z powodu przetoki pęcherzowo - pochwowej. Bardzo proszę o kontakt. Jestem po operacji usunięcia macicy z przydatkami. Jedną z wielu komplikacji po tej operacji jest u mnie przetoka. Pozdrawiam, Aneta

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×