Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona jestem

tak bardzo się boję

Polecane posty

Gość deskowata
ja juz nie bo po tym rycze jak bobr :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
ja już przestałam płakać :) ta decyzja sobotnia była dobra, wiem na czym stoję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
alemnie na sen złapało .. ide jak zasne to zasne jak nie to wroce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
annelka na moj gust to teraz dopieor nie wiesz na czym stoisz bo on wie.. ale ty nie wiesz.. ty sobie wmawiasz ze koniec i kropka ajeśli ise nagle odezwie przy tym twoim nastawieniu teraz to pewnie gp za drzwi wyrzucisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
dobranoc. sen zawsze dobry na kłopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
wiem na czym stoję bo bez złudzeń. Ale taka reakcja chyba nie jest wykluczona, bo w to nie wierzę.i zareagowałam jak wtedy, że już nieważne. Więc pewnie też z tego powodu milczy i ma gdzieś.i tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annelka
koniec nas, godzę się z tym ale nie zamykam drogi powrotu, gdyby chciał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annelka deska ma racje wyrzucisz go znowu myslac tak....:( :( znowu popelniasz ten sam blad :( mam nadzieje,ze ten psycholog cos pomoze ;) ja tez ide spac :) ide odespac caly miesiac :P do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boję się bo to znowu
niedziela nadchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
to już się wyspałam obudziłam się śnił mi się tka przerażający i durny sen za razem że szok.. obudziłam się tak zmęczona, słaba jak bym nie wiem co robiła:O w życiu teraz nie zasnę.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
hmm odpowiedział mi na tamtego smsa Co się stało napisało mu Ty się pytasz przecież to ty przysłałeś mi smsa On Jakiego sma ja co ty pijany jesteś Twój numer, twój telefon i nie wiesz co piszesz.. (odrobina złośliwości nie zaszkodzi) i cisza... może poszedł tamtej pytać :P:P:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
i po chwili Ja nic nie wysyłałem ! ... zapomniałaś że już nie pije..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
i na koniec odrobina zlosliwosci z mojej strony :P co do picia już dawno Ci powiedziałam jak mi powiesz za 10-15 lat że grama alkoholu nie wypiłeś to uwierzę, 4 miesiące to jest nic niemniej gratuluje wytrwałości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
napisał mi na skype ze napisał do operatora skąd to się wzięło bo to na pewno nie on.. mowi ze jakis blad serwera moze z neta poszlo ..ta cud nad wisla.. i jka sie okazuje nie tylko ja dostalam te smsy..jeszcze pare osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
boi sie przyznac ze tamta mu sie dorwała do telefon bo przeciez jej nie ma znim :P:P:P a swoja droga ciekawe po co ona to robila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
spał jak zabity napisał... hmm a ona na necie była do trzeciej .. no to wszystko jasne kto pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
on śpi a ona sie bawi na necie z innymi .. mam nadzieje ze kumpel nagra dzisiejsza ich "rozmowe" ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deskowata
zły jest jak diabli dzisiaj ledwo odpisze raz na 10 minut.. dobrze wie, że to tamta wysyłała..skoro nie on.. cudów nie ma telefon sam nie pisze..oj dostanie się jej dostanie on tego nienawidzi:P.. zastanawia mnie raczej...po co ona to zrobiła...hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkrylam kolejne klamstwo !!!!!!!!! dziewczyny czemu on tak robi ?????? ze on sie nie boi,ze ja to odkryje :O nie odezwe sie za nic w swiecie pierwsza!!!! i ja tez mu wymysle scieme ze wracam tam na stale !!!! a potem bede sie smiala ze w to uwierzyl !!!!! moze to go cos nauczy .... mam dosc tego zrytego leku przed bliskoscia mam dosc jego i mam dosc wszystkiego 😭 wrocilam i mam doly :( tam przynajmniej nie mialam czasu na doly ....... moze naprawde tam wroce na zawsze, daleko od niego.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
przerwa- wzielo mnie na maksa... nie rozumiem, jak mozna tak po prostu kogos wyrzucic do smieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam wlasnie wczoraj ze cie wzielo.wiesz nie pwoiem ci jak tak mozna, bo mozna, takie jest zycie. a poltorej miesiaca to malutko zeby sie z tym pogodzic. to dopiero poczatek jest i bedzie czesto ze jednego dnia wszystko bedzie cacy a drugiego dnia bedzie placz za nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
zastanawiam sie, czy on jeszcze sie kiedykolwiek odezwie... od niedzieli czuje sie fatalnie. wziela mnie tesknota na maksa, ale na pewno pierwszego kroku nie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
nie wiem. nie mam pojecia. pewnie bede sie starala trzymac fason

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci powiem ze latwiej jest jak sie ktos nie odzywa. mimo wszystko jest latwiej bo latwiej sie godzisz z tym wszystkim,jak jest kontakt jest gorzej. odezwie sie np za jakis czas i co wtedy? bedziesz chciala zeby wrocil mimo wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
nie wiem, co bedzie za jakis czas, moze moje uczucia sie zmienia. ale od kilku dni jestem w rozsypce. po prostu tesknie za nim, chce sie przytulic do niego. moze brak mi tylko kontaktu fizycznego? czuje sie strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×